vše

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
129 produktů
9 stránek
 
 
Kód

IGS-9080

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch, řiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

17 760.00 Kč 

bez DPH

21 491.41 Kč 

s DPH

 
Kód

TPS-3082GT-M12-BP1-24V

EN50155 IP40 8x 10/100TX (M12) PoE @15.4Watts + 2x 10/100/1000TX (M12) with HW Bypass feature and with input range 12-3...

Výrobce

ORING

26 150.00 Kč 

bez DPH

31 643.32 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-9842-GTP-24V

Industrial 14-port managed Gigabit PoE Ethernet switch with 8x10/100/1000Base-T(X) P.S.E. and 4x10/100/1000Base-T(X) and 2x100/1000Base-X, SFP socket, 24VDC power inputs...

Výrobce

ORING

26 720.00 Kč 

bez DPH

32 333.02 Kč 

s DPH

 
Kód

IGS-9812GP

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch, řiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), 12x 100/1000Mbps SFP slot, dvojité napájení 12~48VDC (svorkovnice), -40 ~70C...

Výrobce

ORING

21 760.00 Kč 

bez DPH

26 331.41 Kč 

s DPH

 
Kód

IGS-P9812GP-HV

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch, řiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), 12x 100/1000Mbps SFP slot, dvojité napájení 12~48VDC (svorkovnice), -40 ~70C...

Výrobce

ORING

23 530.00 Kč 

bez DPH

28 473.11 Kč 

s DPH

 
Kód

IFC-1400X-SC20B

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch řady IFC, 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM, 20km, SC simplex, SM, Tx1550nm/Rx1310nm, 2x DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota -40 až 85C, dostupné montážní sady na DI...

Výrobce

CTC UNION optika

9 050.00 Kč 

bez DPH

10 952.32 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1050A

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

2 123.00 Kč 

bez DPH

2 570.65 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-7244GP-EU

Průmyslový 19" Giga Ethernet Switch, řiditelný, 24x 10/100/1000TX (RJ-45) + 4x 1000 (SFP), O-Ring <20ms, 110~240VAC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

23 350.00 Kč 

bez DPH

28 255.32 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-7244GP-E-EU

Průmyslový 19" Giga Ethernet Switch, řiditelný, 24x 10/100/1000TX (RJ-45) + 4x 1000 (SFP), O-Ring <20ms, 110~240VAC + dvojité 36~72VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

31 880.00 Kč 

bez DPH

38 576.62 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1062FX-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Multi-mode/ SC), trojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

6 539.00 Kč 

bez DPH

7 914.00 Kč 

s DPH

 
Kód

IFC-1400X-SC20A

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch řady IFC, 4x 10/100BASE-Tx/ 1x 100FX WDM, 20km, SC simplex, SM, Tx1310nm/Rx1550nm, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota -40 až 85C, dostupné montážní sady na DI...

Výrobce

CTC UNION optika

7 949.00 Kč 

bez DPH

9 620.11 Kč 

s DPH

 
Kód

IGS-1041GPA

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100/1000TX (RJ-45) + 1x 1000FX (SFP), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 996.00 Kč 

bez DPH

4 836.97 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220A-1002ES-CH01

2x 1000/100/10 Mbps (RJ-45)/ 2x 1000Base-X SFP(LC), dvouportový mediakonvertor/switch s SFP slotem řady FRM220, nemá IN-BAND management, lze řídit pouze v centrálním šasi...

Výrobce

CTC UNION optika

5 530.00 Kč 

bez DPH

6 693.12 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-9080-NP-24V

Industrial 8-port managed Gigabit PoE Ethernet switch with 8x10/100/1000Base-T(X) P.S.E., 24VDC power inputs...

Výrobce

ORING

24 770.00 Kč 

bez DPH

29 973.52 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-7168GCP-E-EU

Průmyslový 19" Giga Ethernet Switch, řiditelný, 16x 100/1000 kombo (SFP/RJ-45) + 8 x 1000FX (SFP), O-Ring <20ms, dvojité 36~72VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

36 380.00 Kč 

bez DPH

44 021.62 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...