Přepínače

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
220 produktů
15 stránek
 
 
Kód

IFC-DRK01

Sada pro montáž přepínače CTC-Union řady IFC na DIN lištu...

Výrobce

CTC UNION

266.00 Kč 

bez DPH

321.86 Kč 

s DPH

 
Kód

IGS-3032GC

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch zodolněný, řiditelný, 3x 10/100/1000TX (RJ-45) + 2x 100/1000 kombo (SFP/RJ-45) (EN50155), O-Ring <20ms, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

14 430.00 Kč 

bez DPH

17 462.11 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-PE104T

Přepínač PoE 100Mbps neřiditelný, 5x RJ-45, 4x s PoE dle 802.3at, 25W na port (dodávaný zdroj = 96W, 48V/2A)...

Výrobce

ZCOMAX

840.00 Kč 

bez DPH

1 018.22 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-MT-FC-4100SFP

Media konvertor/switch s SFP slotem řady ZCOMAX MT, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný, ekonomický a spolehlivý 8334 chipset napájení přes externí přiložený DC zdroj 5V 1A kompatibil...

Výrobce

ZCOMAX

491.00 Kč 

bez DPH

595.93 Kč 

s DPH

 
Kód

MSW-202

Media konvertor přepínač s SFP sloty řady MSW(Ethernet demarcation device EDD + Metro Ethernet Forum MEF-9, MEF-14),2x 10/100/1000Mbps(RJ-45) + 2x 1000BASE-X SFP,OAM IN-BAND, pouze karta bez SA šasi 8...

Výrobce

CTC UNION

19 990.00 Kč 

bez DPH

24 189.71 Kč 

s DPH

 
Kód

TPS-3082GT-M12-BP1

EN50155 10-port managed PoE Ethernet switch with 8x10/100Base-T(X) P.S.E. and 2x10/100/1000Base-T(X), M12 connector and 1xbypass included...

Výrobce

ORING

27 730.00 Kč 

bez DPH

33 555.12 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1041FX-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 491.00 Kč 

bez DPH

5 435.92 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-MT-FI3004P

Přepínač PoE 802.3at (30W na port) průmyslový 4x RJ-45 10/10/1000 Base-T + 1x SFP slot 1Gbps (uplink), -40 až 75C, DC48V (9 - 56V) svorkovnice, dodává se bez zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

1 180.00 Kč 

bez DPH

1 429.62 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

ZX-AK-S5510-10TS

Přepínač průmyslový PoE+ neřid., 2x SFP slot 1Gb + 8x RJ-45 10/100/1000Mbps s PoE 802.3af/at, 30W na port (rezerva min 72W), interní zdroj AC 100-240V, včetně AC kabelu, -20 až 60C řiditelná varianta ...

Výrobce

ZCOMAX

3 100.00 Kč 

bez DPH

3 752.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

IGS-3044GC

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch zodolněný, řiditelný, 4x 10/100/1000TX (RJ-45) + 4x 100/1000 kombo(RJ45/SFP) podpora DDM, O-Ring <20ms, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

20 270.00 Kč 

bez DPH

24 528.52 Kč 

s DPH

Promo akce

Kód

IFC-WMK01

Sada pro montáž přepínače CTC-Union řady IFC na zeď...

Výrobce

CTC UNION

177.00 Kč 

bez DPH

214.17 Kč 

s DPH

 
Kód

TES-3082GT-M12-BP1

EN50155 10-port managed PoE Ethernet switch with 8x10/100Base-T(X) P.S.E. and 2x10/100/1000Base-T(X), M12 connector and 1xbypass included...

Výrobce

ORING

24 980.00 Kč 

bez DPH

30 227.61 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-MT-FI3004P2

Přepínač PoE 802.3at (30W na port) průmyslový 4x RJ-45 10/10/1000 Base-T + 2x SFP slot 1Gbps (uplink), -40 až 75C, DC48V (9 - 56V) svorkovnice, dodává se bez zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

1 468.00 Kč 

bez DPH

1 778.10 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1041FX-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Single Mode/ SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 796.00 Kč 

bez DPH

5 804.97 Kč 

s DPH

 
Kód

RES-3242GC-EU

Průmyslový 19" Fast Ethernet Switch, řiditelný, 24x 10/100TX (RJ-45) + 2 x Giga kombo (SFP/RJ-45), O-Ring <10ms, 110~240VAC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

14 390.00 Kč 

bez DPH

17 413.71 Kč 

s DPH