MPO

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
7 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OMPO-MINI-BLINDER

Modul mini-box MPO - pouze záslepka...

Výrobce

Optika pasivní

50.00 Kč 

bez DPH

60.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OMPO-MINI-BOX-12xLCtoMPO-OM4

Modul mini-box MPO, MM OM4, osazený, zezadu 1x MPO 12x - male, na čele 12x LC/PC...

Výrobce

Optika pasivní

1 119.00 Kč 

bez DPH

1 353.99 Kč 

s DPH

 
Kód

OMPO-MINI-BOX-12xLCtoMPO-OM3

Modul mini-box MPO, MM OM3, osazený, zezadu 1x MPO 12x - male, na čele 12x LC/PC...

Výrobce

Optika pasivní

910.00 Kč 

bez DPH

1 101.10 Kč 

s DPH

 
Kód

OMPO-MINI-BOX-12xLCtoMPO-SM657

Modul mini-box MPO, SM 657A, osazený, zezadu 1x MPO 12x -male, na čele 12x LC/PC...

Výrobce

Optika pasivní

1 095.00 Kč 

bez DPH

1 324.95 Kč 

s DPH

 
Kód

OMPO-MINI-BOX-24xLCto2MPO-OM4

Modul mini-box MPO, SM 657A, osazený, zezadu 2x MPO 12x - male, na čele 24x LC/PC...

Výrobce

Optika pasivní

3 110.00 Kč 

bez DPH

3 763.10 Kč 

s DPH

 
Kód

OMPO-MINI-BOX-24xLCto2MPOSM657

Modul mini box MPO, SM 657A, osazený, zezadu 2x MPO/APC 12x male, na čele 24x LC/PC...

Výrobce

Optika pasivní

2 365.00 Kč 

bez DPH

2 861.65 Kč 

s DPH

 
Kód

OMPO-MINI-MPO-CHASSIS-1U

Šasi 19" 1U pro montáž až 4ks mini-box MPO krabičky do rozvaděče, prazdný...

Výrobce

Optika pasivní

1 972.00 Kč 

bez DPH

2 386.12 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...