TIP: pro seřazení rozvaděčů podle jejich velikosti použijte prosíme níže řazení dle názvu.
Výběr správného rozvaděče Vám dále ulehčí velmi podrobný parametrický filtr.


Nástěnných optických rozvaděčů je dnes k výběru nepřeberné množství typů a velikostí.
Základní rozdělení je na rozvaděče vnitřní a venkovní. Dále je možno vybírat z plastových variant či zpravidla odolnějších plechových variant.


Nabízí se i celá škála variant s různým počtem kabelových průchodek pro kabely různých průměrů.

Některé rozvaděče lze uzamykat, jiné se uzavírají pouze na šroub.
Součástí většiny rozvaděčů dnes již bývá optická kazeta spolu s hřebeny.
Do příbalu pak někteří výrobci dávají i další materiál potřebný pro instalaci (ochrany sváru, konektorové adaptéry, kabelové průchodky, kabelové úchytky, vázací pásky, šrouby s hmoždinkami, transportní trubičky na vlákna atd.


Optické 19" rozvaděče se používají k zakončení optických kabelů ve stojanových, či nástěnných rozvaděčích s montážním rozměrem 19 palců a jejich spojení s různými prvky vnějšího prostředí (konvertor, přepínač, router, brána atd.).

Korejské optické rozvaděče 19" HD-ODF poskytují vysokou hustotu portů (48x SC simplex/ 1U). Díky sytému bloků výklopných do strany si přesto zachovávají přehlednost a umožňují tak jednoduchou instalaci.
Pod vany HD-ODF se neumisťuje vyvazovací panel, patchcordové kabely jsou svedeny do boku do vertikálního kabelového kanálu - to šetří místo v 19" rozvaděči a zvyšuje celkově přehlednost instalace.
Varianta 1U obsahuje 2x blok po 24 SC nebo LC nebo E2000 konektorech (celkem tedy 48x konektor), varianta 2U pak 4x blok (96x simplex konektor).
Barva vany je černá, materiál kov + plast.
Vany HD-ODF jsou již předosazeny simplexními spojkami, obsahují kazety i hřebeny a součástí dodávky jsou i potřebné ochrany sváru a transportní trubičky pro vlákna.
Pro snadnější manipulaci s patchordy při "patchování" je součástí vany nově i speciální pinzeta (držák pinzety je součástí rozvaděče, takže se Vám nikde neztratí).

Optické 19" rozvaděče ZCOMAX slouží k instalaci optických vláken na platformě 19" rozvaděčů. K osazení různými koncovkami je možné kombinovat rozvaděč a čelo optické vany.
Brava rozvaděče i čela je šedá, materiál je hliník.
Standardní výška 1U je určena max. pro 24 pozic, přičemž dodávané počty otvorů jsou 12 a 24, jenom 2U varianta je dodávána s čelem pro 48 SC duplexních spojek.
Rozvaděče jsou k dispozici v pevné a výsuvné verzi.

SIEMON nabízí ucelené řešení modulárních optických van a nástěnných rozvaděčů pro každou aplikaci. Základním kamenem řady SIEMON LIGHTSYSTEM INTERCONNECT jsou QUICK-PACK moduly.
QICK-PACK moduly jsou v podstatě modulární konektorová čela shodného designu pro nástěnné i 19"rozvaděče řady RIC, FCP a SWIC.
QUICK-PACK moduly jsou dostupné v multimode i singlemode variantách, a to s konektory typu ST, SC, LC a MT-RJ.
19" SIEMON rozvaděče standardní výšky 1U řady FCP jsou určeny max. pro ukončení 72 vláken (při použití QUICK PACK modulů 24xLC).
Výšky 2U, 3U a 4U řady RIC jsou vany pro komunikační uzly s vysokým počtem optických vláken a konektorů - umožňují terminaci až 288 vláken(QICK PACK moduly 24xLC)

Optické rozvaděče Conteg 19" české výroby standardní výšky 1U.
Rozvaděče CONTEG jsou určeny max. pro 24 pozic, přičemž dodávané počty otvorů jsou 8, 12, 16 a 24 konektorů SC simplex, LC duplex, ST nebo SC duplex(SC duplex max. 12) .
Rozvaděče jsou k dispozici v pevné i výsuvné verzi. Užitečná bývá často i mělká varianta pevné vany s instalační hloubkou pouze 250mm.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...