zásuvky

Zásuvky různých konstrukcí, velikostí i kapacit k instalaci a ukončení optických kabelů/konektorů uvnitř budov, případně venku (OUTDOOR provedení s konektorovým čelem uvnitř zásuvky).

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
23 produktů
2 stránky
 
 
Kód

TRAY-3

Optická kazeta SIEMON pro RIC, FCP a SWIC optické rozvaděče, včetně hřebenu, pro uložení 24 ochran teplem smrštitelných...

Výrobce

SIEMON

1 081.00 Kč 

bez DPH

1 308.01 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-X86A-POD

Zásuvka optická pod omítku ekonomická, 1x neosazená pozice pro SC dupplex (bez spojky/couplingu/adaptéru) případně LC QUAD, včetně krabičky pod omítku rozměry na omítkou 86*86*8mm rozměry pod omítkou ...

Výrobce

Optika pasivní

45.50 Kč 

bez DPH

55.06 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

TRAY-M-3

Optická mini kazeta SIEMON pro RIC, FCP a SWIC optické rozvaděče, včetně hřebenu, pro uložení 12 ochran teplem smrštitelných ...

Výrobce

SIEMON

1 459.00 Kč 

bez DPH

1 765.39 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-OTB-4C_V3-2xSC

OTB-4C V3 optická zásuvka na omítku 4-portová, 4x zapušt.pozice pro SC simplex/LC Duplex, včetně 2ks modrých SC adaptérů s prachovkou,včetně vyklápěcí kazety,včetně držáku až 4 svarů, včetně 4ks ochra...

Výrobce

Optika pasivní

111.00 Kč 

bez DPH

134.31 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

ORZA-OTB-4C-DIN

OTB-4C V3 optická zásuvka na omítku 4-portová, 4x zapušt.pozice pro SC simplex/LC Duplex, bez SC adaptérů,včetně vyklápěcí kazety,včetně držáku až 4 svarů, včetně šroubů a hmoždinek, rozměry 101x 81 x...

Výrobce

Optika pasivní

119.00 Kč 

bez DPH

143.99 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-OLeT2O

Zásuvka optická na omítku OUTDOOR, 2x pozice SC simplex, včetně SC APC adaptérů, kazety a držáku až 12 svarů, včetně 2ks ochrany sváru, rozměry 155x 100x 72mm...

Výrobce

CT NETWORKS

599.00 Kč 

bez DPH

724.79 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

ORZA-OTB4Cv3-4xLCP-50m

Zásuvka optická na omítku OTB4C_v3 předkonektorovaná 4x LC/PC, 50m kabelu LSOH 2x31 G657A (bílý plášť) balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu Jiné délky a konektory nabíd...

Výrobce

ZCOMAX

704.00 Kč 

bez DPH

851.84 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-OTB4Cv3-4xLCP-30m

Zásuvka optická na omítku OTB4C_v3 předkonektorovaná 4x LC/PC, 30m kabelu LSOH 2x31 G657A (bílý plášť) balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu Jiné délky a konektory nabíd...

Výrobce

ZCOMAX

601.00 Kč 

bez DPH

727.21 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-OTB4Cv3-4xLCP-20m

Zásuvka optická na omítku OTB4C_v3 předkonektorovaná 4x LC/PC, 20m kabelu LSOH 2x31 G657A (bílý plášť) balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu Jiné délky a konektory nabíd...

Výrobce

ZCOMAX

512.00 Kč 

bez DPH

619.52 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-OTB4Cv3-4xLCP-10m

Zásuvka optická na omítku OTB4C_v3 předkonektorovaná 4x LC/PC, 10m kabelu LSOH 2x31 G657A (bílý plášť) balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu Jiné délky a konektory nabíd...

Výrobce

ZCOMAX

461.00 Kč 

bez DPH

557.81 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-OTB4Cv3-2xSCA-20m

Zásuvka optická na omítku OTB4C_v3 předkonektorovaná 2x SC/APC, 20m kabelu LSOH 2x31 G657A (bílý plášť) balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu Jiné délky a konektory nabí...

Výrobce

ZCOMAX

469.00 Kč 

bez DPH

567.49 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-ORM1-1xSCA-40m

Zásuvka optická na omítku ORM-1 předkonektorovaná 1x SC/APC, 40m kabelu LSOH 2x31, 2x G657A balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu, vlákno v kabelu Corning, konektor Seik...

Výrobce

MICOS

848.00 Kč 

bez DPH

1 026.08 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-ORM1-1xSCA-30m

Zásuvka optická na omítku ORM-1 předkonektorovaná 1x SC/APC, 30m kabelu LSOH 2x31, 2x G657A balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu, vlákno v kabelu Corning, konektor Seik...

Výrobce

MICOS

741.00 Kč 

bez DPH

896.61 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-ORM1-1xSCA-20m

Zásuvka optická na omítku ORM-1 předkonektorovaná 1x SC/APC, 20m kabelu LSOH 2x31, 2x G657A balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu, vlákno v kabelu Corning, konektor Seik...

Výrobce

MICOS

687.00 Kč 

bez DPH

831.27 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-OLeT2F

Zásuvka optická na omítku odbočovací, 2x pozice SC simplex, včetně SC APC adaptérů (AUTO-SHUTTER), včetně integrovaného držáku 3 svarů, včetně 2ks ochrany sváru...

Výrobce

CT NETWORKS

204.00 Kč 

bez DPH

246.84 Kč 

s DPH

Doprodej

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...