1x128

PLC (Planar lightwave circuit) splittery jsou vyráběny pomocí technologie využívající křemíkové (oxid křemičitý) destičky s vlnovody.
Vlnovody se do destičky zpravidla leptají nebo se pak prosazuje ekonomičtější litografická metoda.
Oproti FBT pliterům nabízí mnohem menší rozměry, pracují dobře ve všech teplotách a rovněž tyto PLC splittery pokrývají celé spektrum vlnových délek (1260-1650nm).

PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point).
Dodávané OEM splittery PLC

z Číny (na konci produktového kódu -CN) mají vynikající optické charakteristiky - nízký vložný útlum, nízký útlum PDL a vysoký útlum odrazu.
Korejské splittery od výrobce VISSEM (na konci produktového kódu -KR) pak splňují i ty nejpřísnější požadavky a nabízí oproti main- stream low-cost především vyšší uniformitu.

Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van a navazují tak na další produkty nejen z korejské provenience.
Nástěnné rozvaděče RNOTP, OLT8C; rozvaděče řady MDU, zemní spojky RN-FOC; HD-ODF optické vany a další produkty umožňují přímou instalaci těchto optických splitterů.
Spliterry menších splitrovacích poměrů lze dodat v miniaturním provedení jako steel box/ steeltube.
Všechny typy splitterů lze pak dodat iv provedení malé plastové krabičky se šlahouny (ABS box).

Splittery lze dodat v kombinací 1x2 až 1x64, s vlákny 250µm, 900µm, či s ribbonovým vláknem.
Často se také dodávají varianty s patchcordovou 2mm až 3mm ochranou.
Standardní délka vláken je 1m, dodat lze ale v jakékoliv délce.

Lze dodat i předkonektorované, zpravidla SC/APC (APC broušení je u PON aplikací nezbytností), jakékoliv jiné varianty konektorů jsou také možné.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OSPL-1x128-2mm-1m-ABS

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m, max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

2 453.00 Kč 

bez DPH

2 968.13 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x128-2mm-1m-ABS-LCP

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m zakončené LC/PC konektory (129x), max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku...

Výrobce

Optika pasivní

4 007.00 Kč 

bez DPH

4 848.47 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x128-2mm-1m-ABS-LC-CU

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m zakončené na výstupech LC/PC konektory a LC/APC konektorem na vstupu, max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm !obrázek je pouze ilustrační...

Výrobce

Optika pasivní

4 030.00 Kč 

bez DPH

4 876.30 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x64-2mm-1m-ABS-LC-CUS

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m zakončené na výstupech LC/PC konektory a LC/APC konektorem na vstupu, max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm !obrázek je pouze ilustrační...

Výrobce

Optika pasivní

1 720.00 Kč 

bez DPH

2 081.20 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x128-2mm-1m-ABS-LCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m zakončené LC/APC konektory (129x), max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisk...

Výrobce

Optika pasivní

4 007.00 Kč 

bez DPH

4 848.47 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x128-2mm-3m-ABS-SCP

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 3m zakončené SC/PC konektory (129x), max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku...

Výrobce

Optika pasivní

3 816.00 Kč 

bez DPH

4 617.36 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x128-19i-LC-APC

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 19" 1U, konektory LC/APC (129x) (osazeno adaptéry LC typu QUAD), max. I/L 24dB,R/L 55dB...

Výrobce

Optika pasivní

5 950.00 Kč 

bez DPH

7 199.50 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OSPL-1x128-19i-LC-PC

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, G657A1, LC/PC, max. I/L 24dB, R/L 55dB, 19" provedení !obrázek je pouze ilustrační.......

Výrobce

Optika pasivní

5 950.00 Kč 

bez DPH

7 199.50 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...