1x16

PLC (Planar lightwave circuit) splittery jsou vyráběny pomocí technologie využívající křemíkové (oxid křemičitý) destičky s vlnovody.
Vlnovody se do destičky zpravidla leptají nebo se pak prosazuje ekonomičtější litografická metoda.
Oproti FBT pliterům nabízí mnohem menší rozměry, pracují dobře ve všech teplotách a rovněž tyto PLC splittery pokrývají celé spektrum vlnových délek (1260-1650nm).

PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point).
Dodávané OEM splittery PLC

z Číny (na konci produktového kódu -CN) mají vynikající optické charakteristiky - nízký vložný útlum, nízký útlum PDL a vysoký útlum odrazu.
Korejské splittery od výrobce VISSEM (na konci produktového kódu -KR) pak splňují i ty nejpřísnější požadavky a nabízí oproti main- stream low-cost především vyšší uniformitu.

Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van a navazují tak na další produkty nejen z korejské provenience.
Nástěnné rozvaděče RNOTP, OLT8C; rozvaděče řady MDU, zemní spojky RN-FOC; HD-ODF optické vany a další produkty umožňují přímou instalaci těchto optických splitterů.
Spliterry menších splitrovacích poměrů lze dodat v miniaturním provedení jako steel box/ steeltube.
Všechny typy splitterů lze pak dodat iv provedení malé plastové krabičky se šlahouny (ABS box).

Splittery lze dodat v kombinací 1x2 až 1x64, s vlákny 250µm, 900µm, či s ribbonovým vláknem.
Často se také dodávají varianty s patchcordovou 2mm až 3mm ochranou.
Standardní délka vláken je 1m, dodat lze ale v jakékoliv délce.

Lze dodat i předkonektorované, zpravidla SC/APC (APC broušení je u PON aplikací nezbytností), jakékoliv jiné varianty konektorů jsou také možné.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
15 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OSPL-1x16-250-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 250µm 1m, max. I/L 14dB, R/L 55dB,steelbox 4x7x50mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

145.00 Kč 

bez DPH

175.45 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x16-250-1m-CN-custom

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm,1x16,vstup SC/APC 900u,výstupy 250µm 1m,G657A1,max.I/L 14dB,R/L55dB,steelbox 4x4x40mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

161.00 Kč 

bez DPH

194.81 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x16-250-2m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 250µm 2m, max. I/L 14dB, R/L 55dB,steelbox 4x7x50mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

159.00 Kč 

bez DPH

192.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x16-2mm-1.5m-LCAPCABSCNY

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 2mm žluté, 1,5m, G657A1, LC/APC,1x max. I/L 14,5dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

506.00 Kč 

bez DPH

612.26 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x16-2mm-1m-ABS-SC-APC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 1,8mm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB, ABS box18x80x120mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

506.00 Kč 

bez DPH

612.26 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OSPL-1x16-2mm-1m-ABS-SC-PC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 2mm 1m, G657A1, SC/PC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,ABS box 120x80x18mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

491.00 Kč 

bez DPH

594.11 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OSPL-1x16-2mm-1m-SCP-LGXCN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 17x SC/PC, max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

825.00 Kč 

bez DPH

998.25 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x16-3mm-1m-ABS-SC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 3mm 1m, G657A1, SC/UPC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,ABS box 120x80x18mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

491.00 Kč 

bez DPH

594.11 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OSPL-1x16-900-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, max. I/L 14dB, R/L 55dB,steelbox 4x12x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

181.00 Kč 

bez DPH

219.01 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x16-900-1m-LC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 14,5dB, R/L 50dB,steelbox 4x12x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

430.00 Kč 

bez DPH

520.30 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OSPL-1x16-900-1m-SC-APC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,steelbox 4x12x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

444.00 Kč 

bez DPH

537.24 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OSPL-1x16-900-1m-SC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 14,5dB, R/L 50dB,steelbox 4x12x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

430.00 Kč 

bez DPH

520.30 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OSPL-1x16-FDF-1m-SC-APC-KR

PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x16, 1m šlahouny (d2mm), konektory SC/APC, max. I/L 14dB, R/L 55dB splittery korejské výroby nejvyšší kvality !obrázek je pouze ilustrační, konektory ne...

Výrobce

VISSEM

3 079.00 Kč 

bez DPH

3 725.59 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x16-FDF-2m-SC-APC-KR

PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x16, 2m šlahouny (d2mm), konektory SC/APC, max. I/L 14dB, R/L 55dB splittery korejské výroby nejvyšší kvality !obrázek je pouze ilustrační, konektory ne...

Výrobce

VISSEM

3 184.00 Kč 

bez DPH

3 852.64 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x16-RACK-1m-SC-APC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, G657A1, SC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB, 19" provedení !obrázek je pouze ilustrační.......

Výrobce

Optika pasivní

1 801.00 Kč 

bez DPH

2 179.21 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...