1x32

PLC (Planar lightwave circuit) splittery jsou vyráběny pomocí technologie využívající křemíkové (oxid křemičitý) destičky s vlnovody.
Vlnovody se do destičky zpravidla leptají nebo se pak prosazuje ekonomičtější litografická metoda.
Oproti FBT pliterům nabízí mnohem menší rozměry, pracují dobře ve všech teplotách a rovněž tyto PLC splittery pokrývají celé spektrum vlnových délek (1260-1650nm).

PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point).
Dodávané OEM splittery PLC

z Číny (na konci produktového kódu -CN) mají vynikající optické charakteristiky - nízký vložný útlum, nízký útlum PDL a vysoký útlum odrazu.
Korejské splittery od výrobce VISSEM (na konci produktového kódu -KR) pak splňují i ty nejpřísnější požadavky a nabízí oproti main- stream low-cost především vyšší uniformitu.

Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van a navazují tak na další produkty nejen z korejské provenience.
Nástěnné rozvaděče RNOTP, OLT8C; rozvaděče řady MDU, zemní spojky RN-FOC; HD-ODF optické vany a další produkty umožňují přímou instalaci těchto optických splitterů.
Spliterry menších splitrovacích poměrů lze dodat v miniaturním provedení jako steel box/ steeltube.
Všechny typy splitterů lze pak dodat iv provedení malé plastové krabičky se šlahouny (ABS box).

Splittery lze dodat v kombinací 1x2 až 1x64, s vlákny 250µm, 900µm, či s ribbonovým vláknem.
Často se také dodávají varianty s patchcordovou 2mm až 3mm ochranou.
Standardní délka vláken je 1m, dodat lze ale v jakékoliv délce.

Lze dodat i předkonektorované, zpravidla SC/APC (APC broušení je u PON aplikací nezbytností), jakékoliv jiné varianty konektorů jsou také možné.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
16 produktů
2 stránky
 
 
Kód

OSPL-1x32-250-1,5m-COMPACT-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, optická vlákna 250µm 1.5m, max. I/L 17,2dB, R/L 55dB rozměry 4x7x50mm...

Výrobce

Optika pasivní

280.00 Kč 

bez DPH

338.80 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-2mm-1.5m-LCAPCABSCNY

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 2mm žluté, 1,5m, G657A1, LC/APC, max. I/L 17,5dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

926.00 Kč 

bez DPH

1 120.46 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-2mm-1m-LCPCABSCNY

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 2mm žluté, 1m, G657A1, LC/PC, max. I/L 17,5dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

899.00 Kč 

bez DPH

1 087.79 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-2mm-1m-ABS-cus1-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 2mm 1m, G657A1, 32x LC/UPC, 1x SC/UPCmax. I/L 17,5dB, R/L 50dB, ABS box 120x 80x 18mm...

Výrobce

Optika pasivní

926.00 Kč 

bez DPH

1 120.46 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-2mm-1m-SCP-LGXCN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 33x SC/PC, max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

1 259.00 Kč 

bez DPH

1 523.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-3mm-1m-ABS-LC-APC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vl d=3mm 1m,G657A1, LC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, ABS box 120x80x18mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

926.00 Kč 

bez DPH

1 120.46 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-3mm-1m-ABS-SC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vl d=3mm 1m,G657A1, SC/UPC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, ABS box 120x80x18mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

899.00 Kč 

bez DPH

1 087.79 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-900-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, max. I/L 17dB, R/L, steelbox 6x20x80mm...

Výrobce

Optika pasivní

346.00 Kč 

bez DPH

418.66 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-900-1m-LC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, steelbox 6x20x80m...

Výrobce

Optika pasivní

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-900-1m-SC-APC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 55dB, steelbox 6x20x80m...

Výrobce

Optika pasivní

856.00 Kč 

bez DPH

1 035.76 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OSPL-1x32-900-1m-SC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, steelbox 6x20x80m...

Výrobce

Optika pasivní

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-FDF-1m-SC-APC-KR

PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x32, 1m šlahouny (d2mm), konektory SC/APC, max. I/L 17,2dB, R/L 55dB splittery korejské výroby nejvyšší kvality...

Výrobce

VISSEM

4 403.00 Kč 

bez DPH

5 327.63 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-FDF-2m-SC-APC-KR

PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x32, 2m šlahouny (d2mm), konektory SC/APC, max. I/L 17,2dB, R/L 55dB splittery korejské výroby nejvyšší kvality...

Výrobce

VISSEM

4 403.00 Kč 

bez DPH

5 327.63 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-FDF-2m-SC-PC-KR

PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x32, 2m šlahouny (d2mm), konektory SC/PC, max. I/L 17,2dB, R/L 55dB splittery korejské výroby nejvyšší kvality...

Výrobce

VISSEM

4 424.00 Kč 

bez DPH

5 353.04 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-FDF-CUST1-SC-UPC-KR

PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x32, 1,5m vstup, 3m výstupy (vše d2mm), G657A1, konektory SC/UPC, max. I I/L 17,2dB, R/L 55dB splittery korejské výroby nejvyšší kvality...

Výrobce

VISSEM

4 403.00 Kč 

bez DPH

5 327.63 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...