1x32

PLC (Planar lightwave circuit) splittery jsou vyráběny pomocí technologie využívající křemíkové (oxid křemičitý) destičky s vlnovody.
Vlnovody se do destičky zpravidla leptají nebo se pak prosazuje ekonomičtější litografická metoda.
Oproti FBT pliterům nabízí mnohem menší rozměry, pracují dobře ve všech teplotách a rovněž tyto PLC splittery pokrývají celé spektrum vlnových délek (1260-1650nm).

PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point).
Dodávané OEM splittery PLC

z Číny (na konci produktového kódu -CN) mají vynikající optické charakteristiky - nízký vložný útlum, nízký útlum PDL a vysoký útlum odrazu.
Korejské splittery od výrobce VISSEM (na konci produktového kódu -KR) pak splňují i ty nejpřísnější požadavky a nabízí oproti main- stream low-cost především vyšší uniformitu.

Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van a navazují tak na další produkty nejen z korejské provenience.
Nástěnné rozvaděče RNOTP, OLT8C; rozvaděče řady MDU, zemní spojky RN-FOC; HD-ODF optické vany a další produkty umožňují přímou instalaci těchto optických splitterů.
Spliterry menších splitrovacích poměrů lze dodat v miniaturním provedení jako steel box/ steeltube.
Všechny typy splitterů lze pak dodat iv provedení malé plastové krabičky se šlahouny (ABS box).

Splittery lze dodat v kombinací 1x2 až 1x64, s vlákny 250µm, 900µm, či s ribbonovým vláknem.
Často se také dodávají varianty s patchcordovou 2mm až 3mm ochranou.
Standardní délka vláken je 1m, dodat lze ale v jakékoliv délce.

Lze dodat i předkonektorované, zpravidla SC/APC (APC broušení je u PON aplikací nezbytností), jakékoliv jiné varianty konektorů jsou také možné.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
19 produktů
2 stránky
 
 
Kód

OSPL-1x32-250-1,5m-COMPACT

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, optická vlákna 250µm 1.5m, max. I/L 17,2dB, R/L 55dB rozměry 4x7x50mm...

Výrobce

Optika pasivní

260.00 Kč 

bez DPH

314.60 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-2mm-1,5m-ABS-LCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 2mm žluté, 1,5m, G657A1, LC/APC, max. I/L 17,5dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

859.00 Kč 

bez DPH

1 039.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-2mm-1m-ABS-LC-Y

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 2mm žluté, 1m, G657A1, LC/PC, max. I/L 17,5dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

834.00 Kč 

bez DPH

1 009.14 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-2mm-1m-ABS-cus1

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 2mm 1m, G657A1, 32x LC/UPC, 1x SC/UPCmax. I/L 17,5dB, R/L 50dB, ABS box 120x 80x 18mm...

Výrobce

Optika pasivní

859.00 Kč 

bez DPH

1 039.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-2mm-1m-LGX-SC

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 33x SC/PC, max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

1 168.00 Kč 

bez DPH

1 413.28 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-3mm-1m-ABS-LCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vl d=3mm 1m,G657A1, LC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, ABS box 120x80x18mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

859.00 Kč 

bez DPH

1 039.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-3mm-1m-ABS-SC

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vl d=3mm 1m,G657A1, SC/UPC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, ABS box 120x80x18mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

834.00 Kč 

bez DPH

1 009.14 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-2mm-1,5m-ABS-SCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vl d=2mm 1,5m,G657A1, SC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, ABS box 120x80x18mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

859.00 Kč 

bez DPH

1 039.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-250-2m

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 250µm 2m, G657A1, max. I/L 17dB, R/L, steelbox 4x7x50mm...

Výrobce

Optika pasivní

290.00 Kč 

bez DPH

350.90 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-900-1m

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, max. I/L 17dB, R/L, steelbox 6x20x80mm...

Výrobce

Optika pasivní

321.00 Kč 

bez DPH

388.41 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-900-1m-LC

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, steelbox 6x20x80m...

Výrobce

Optika pasivní

769.00 Kč 

bez DPH

930.49 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-900-1m-LC-CUS

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, vstup konektor SC/APC, výstupy konektory LC/UPC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, steelbox 6x20x80m...

Výrobce

Optika pasivní

769.00 Kč 

bez DPH

930.49 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-900-1m-SCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 55dB, steelbox 6x20x80m...

Výrobce

Optika pasivní

794.00 Kč 

bez DPH

960.74 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OSPL-1x32-900-1m-SC

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, steelbox 6x20x80m...

Výrobce

Optika pasivní

769.00 Kč 

bez DPH

930.49 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-FDF-1m-SCA-KR

PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x32, 1m šlahouny (d2mm), konektory SC/APC, max. I/L 17,2dB, R/L 55dB splittery korejské výroby nejvyšší kvality...

Výrobce

VISSEM

4 085.00 Kč 

bez DPH

4 942.85 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...