1x8

PLC (Planar lightwave circuit) splittery jsou vyráběny pomocí technologie využívající křemíkové (oxid křemičitý) destičky s vlnovody.
Vlnovody se do destičky zpravidla leptají nebo se pak prosazuje ekonomičtější litografická metoda.
Oproti FBT pliterům nabízí mnohem menší rozměry, pracují dobře ve všech teplotách a rovněž tyto PLC splittery pokrývají celé spektrum vlnových délek (1260-1650nm).

PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point).
Dodávané OEM splittery PLC

z Číny (na konci produktového kódu -CN) mají vynikající optické charakteristiky - nízký vložný útlum, nízký útlum PDL a vysoký útlum odrazu.
Korejské splittery od výrobce VISSEM (na konci produktového kódu -KR) pak splňují i ty nejpřísnější požadavky a nabízí oproti main- stream low-cost především vyšší uniformitu.

Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van a navazují tak na další produkty nejen z korejské provenience.
Nástěnné rozvaděče RNOTP, OLT8C; rozvaděče řady MDU, zemní spojky RN-FOC; HD-ODF optické vany a další produkty umožňují přímou instalaci těchto optických splitterů.
Spliterry menších splitrovacích poměrů lze dodat v miniaturním provedení jako steel box/ steeltube.
Všechny typy splitterů lze pak dodat iv provedení malé plastové krabičky se šlahouny (ABS box).

Splittery lze dodat v kombinací 1x2 až 1x64, s vlákny 250µm, 900µm, či s ribbonovým vláknem.
Často se také dodávají varianty s patchcordovou 2mm až 3mm ochranou.
Standardní délka vláken je 1m, dodat lze ale v jakékoliv délce.

Lze dodat i předkonektorované, zpravidla SC/APC (APC broušení je u PON aplikací nezbytností), jakékoliv jiné varianty konektorů jsou také možné.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
17 produktů
2 stránky
 
 
Kód

OSPL-1x08-250-2m

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 250µm 2m, max. I/L 10,5dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

123.00 Kč 

bez DPH

148.83 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-250-2m-sat-KR

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 2m, max. I/L 10,7dB, R/L 55dB rozměry 4x7x55mm, 1x SC APC konektor !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku! ...

Výrobce

VISSEM

315.00 Kč 

bez DPH

381.15 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

OSPL-1x08-2mm-1m-LGX-SCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 9x SC/APC, max. I/L 10,5dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

575.00 Kč 

bez DPH

695.75 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-2mm-1m-LGX-SCP

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 9x SC/PC, max. I/L 10,5dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

568.00 Kč 

bez DPH

687.28 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-3mm-1m-ABS-SC

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 3mm 1m, G657A1, SC/UPC, max. I/L 11dB, R/L 55dB, ABS BOX 100x80x10mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

258.00 Kč 

bez DPH

312.18 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-2mm-2,5m-ABS-CUS

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 3mm 1m, G657A1, SC/UPC 8x (výstupy), LC/APC 1x (vstup), max. I/L 11dB, R/L 55dB, ABS BOX 100x80x10mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpo...

Výrobce

Optika pasivní

265.00 Kč 

bez DPH

320.65 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-2mm-1,5m-ABS-SCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 2mm 1,5m, G657A1, SC/APC, max. I/L 11dB, R/L 55dB, ABS BOX 100x80x10mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

265.00 Kč 

bez DPH

320.65 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-900-1m-ABS-SCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 11dB, R/L 55dB, ABS BOX 100x80x10mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

265.00 Kč 

bez DPH

320.65 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-2mm-2,5m-ABS-CUS2

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna d=2mm délka 2,5m, konektory SC/UPC 8x na výstupech, E2000/APC 1x vstup, max. I/L 11dB, R/L 55dB, ABS BOX 100x80x10mm !obrázek je pouze ilustrační, konekt...

Výrobce

Optika pasivní

683.00 Kč 

bez DPH

826.43 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-900-1m-ABS-SC

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, konektory SC/PC, max. I/L 11dB, R/L 55dB, ABS BOX 100x80x10mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

258.00 Kč 

bez DPH

312.18 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-900-1m

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, max. I/L 10,5dB, R/L 55dB, steelbox 4x7x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

143.00 Kč 

bez DPH

173.03 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-900-1m-LC

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 11dB, R/L 50dB, steelbox 4x7x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

266.00 Kč 

bez DPH

321.86 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-900-1m-SCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 11dB, R/L 50dB, steelbox 4x7x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

273.00 Kč 

bez DPH

330.33 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OSPL-1x08-900-1m-LCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, konektory LC/APC, max. I/L 11dB, R/L 50dB, steelbox 4x7x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

273.00 Kč 

bez DPH

330.33 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OSPL-1x08-900-1m-SCU

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 11dB, R/L 50dB, steelbox 4x7x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

266.00 Kč 

bez DPH

321.86 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...