bez konektorů

PLC (Planar lightwave circuit) splittery jsou vyráběny pomocí technologie využívající křemíkové (oxid křemičitý) destičky s vlnovody.
Vlnovody se do destičky zpravidla leptají nebo se pak prosazuje ekonomičtější litografická metoda.
Oproti FBT pliterům nabízí mnohem menší rozměry, pracují dobře ve všech teplotách a rovněž tyto PLC splittery pokrývají celé spektrum vlnových délek (1260-1650nm).

PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point).
Dodávané OEM splittery PLC

z Číny (na konci produktového kódu -CN) mají vynikající optické charakteristiky - nízký vložný útlum, nízký útlum PDL a vysoký útlum odrazu.
Korejské splittery od výrobce VISSEM (na konci produktového kódu -KR) pak splňují i ty nejpřísnější požadavky a nabízí oproti main- stream low-cost především vyšší uniformitu.

Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van a navazují tak na další produkty nejen z korejské provenience.
Nástěnné rozvaděče RNOTP, OLT8C; rozvaděče řady MDU, zemní spojky RN-FOC; HD-ODF optické vany a další produkty umožňují přímou instalaci těchto optických splitterů.
Spliterry menších splitrovacích poměrů lze dodat v miniaturním provedení jako steel box/ steeltube.
Všechny typy splitterů lze pak dodat iv provedení malé plastové krabičky se šlahouny (ABS box).

Splittery lze dodat v kombinací 1x2 až 1x64, s vlákny 250µm, 900µm, či s ribbonovým vláknem.
Často se také dodávají varianty s patchcordovou 2mm až 3mm ochranou.
Standardní délka vláken je 1m, dodat lze ale v jakékoliv délce.

Lze dodat i předkonektorované, zpravidla SC/APC (APC broušení je u PON aplikací nezbytností), jakékoliv jiné varianty konektorů jsou také možné.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
30 produktů
2 stránky
 
 
Kód

OSPL-1x02-250-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 250µm 1m, max. I/L 5,2dB, R/L 55dB rozměry 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

90.00 Kč 

bez DPH

108.90 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x02-900-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, max. I/L 5,2dB, R/L 55dB rozměry 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

104.00 Kč 

bez DPH

125.84 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-250-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 250µm 1m, max. I/L 7,4dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

81.00 Kč 

bez DPH

98.01 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-900-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, max. I/L 7,4dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

99.00 Kč 

bez DPH

119.79 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-250-2m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 250µm 2m, max. I/L 10,5dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

136.00 Kč 

bez DPH

164.56 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-250-2m-sat-KR

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 2m, max. I/L 10,7dB, R/L 55dB rozměry 4x7x55mm, 1x SC APC konektor !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku! ...

Výrobce

VISSEM

540.00 Kč 

bez DPH

653.40 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

OSPL-1x08-900-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, max. I/L 10,5dB, R/L 55dB, steelbox 4x7x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

158.00 Kč 

bez DPH

191.18 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x128-2mm-1m-ABS-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m, max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

2 711.00 Kč 

bez DPH

3 280.31 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x128-2mm-1m-ABS-CN-LCP

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m zakončené LC/PC konektory (129x), max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku...

Výrobce

Optika pasivní

4 428.00 Kč 

bez DPH

5 357.88 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x128-2mm-1m-ABS-CN-LC-CU

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m zakončené na výstupech LC/PC konektory a LC/APC konektorem na vstupu, max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm !obrázek je pouze ilustrační...

Výrobce

Optika pasivní

4 454.00 Kč 

bez DPH

5 389.34 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x64-2mm-1m-ABS-CN-LC-CU

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m zakončené na výstupech LC/PC konektory a LC/APC konektorem na vstupu, max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm !obrázek je pouze ilustrační...

Výrobce

Optika pasivní

1 901.00 Kč 

bez DPH

2 300.21 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x12-900-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x12, vlákna 900µm 1m, max. I/L 13,9dB, R/L 55dB, steelbox 4x12x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

149.00 Kč 

bez DPH

180.29 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x12-900-1m-CN-custom

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x12, vlákna 900µm 1m, přívod SC/APC, ostatní vlákna bez konektorů, max. I/L 13,9dB, R/L 55dB, steelbox 4x12x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpo...

Výrobce

Optika pasivní

165.00 Kč 

bez DPH

199.65 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x16-250-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 250µm 1m, max. I/L 14dB, R/L 55dB,steelbox 4x7x50mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

149.00 Kč 

bez DPH

180.29 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x16-250-1m-CN-custom

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm,1x16,vstup SC/APC 900u,výstupy 250µm 1m,G657A1,max.I/L 14dB,R/L55dB,steelbox 4x4x40mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

165.00 Kč 

bez DPH

199.65 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...