couplery

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
20 produktů
2 stránky
 
 
Kód

OCPL-12-30-70-LGX-DBL-SCP

Coupler optický SM 1:2, 2x v jedné LGX krabičce, 6x SC PC, 1310 + 1550, rozdělení výkonu 30:70...

Výrobce

Optika pasivní

1 539.00 Kč 

bez DPH

1 862.19 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-30-70-LGX-E2A-RLC

Coupler optický SM 1:2, 3x E2000/APC, 1310 + 1550n rozdělení výkonu 30:70, LGX krabička...

Výrobce

RLC

4 612.00 Kč 

bez DPH

5 580.52 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-900-NOCON-1m

Coupler optický SM 1:2,bez konek.,1310 + 1550nm, rozdělení výkonu 50:50, in-line provedení (3x samec), šlahouny 900um,1m ...

Výrobce

Optika pasivní

532.00 Kč 

bez DPH

643.72 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-900um-E2A-1m

Coupler optický SM 1:2, 3x E2000/APC,1310 + 1550nm, rozdělení výkonu 50:50, in-line provedení (3x samec), provedení SteelPipe,šlahouny 900um,délka 1m(celková délka) Obrázek nemusí odpovídat popisu, ko...

Výrobce

Optika pasivní

2 751.00 Kč 

bez DPH

3 328.71 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-LGX-DBL-LCA-RLC

Coupler optický SM 1:2, 2x v jedné LGX krabičce, 6x LC/APC, 1310 + 1550nm, rozdělení výkonu 50:50...

Výrobce

RLC

8 276.00 Kč 

bez DPH

10 013.96 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-LGX-DBL-LC-RLC

Coupler optický SM 1:2, 2x v jedné LGX krabičce, 6x LC/PC, 1310 + 1550nm, rozdělení výkonu 50:50...

Výrobce

RLC

7 416.00 Kč 

bez DPH

8 973.36 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-LGX-DBL-SCP

Coupler optický SM 1:2, 2x v jedné LGX krabičce, 6x SC PC, 1310nm + 1550nm, rozdělení výkonu 50% :50%...

Výrobce

Optika pasivní

1 796.00 Kč 

bez DPH

2 173.16 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-LGX-E2A-RLC

Coupler optický SM 1:2, 3x E2000/APC, 1310 + 1550nm rozdělení výkonu 50:50, LGX krabička...

Výrobce

RLC

4 612.00 Kč 

bez DPH

5 580.52 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-LGX-LCP-RLC

Coupler optický SM 1:2, 3x LC/PC, 1310 + 1550nm rozdělení výkonu 50:50, LGX krabička...

Výrobce

RLC

3 863.00 Kč 

bez DPH

4 674.23 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-PAT-SC-1m

Coupler optický SM 1:2, 3x SC/PC, 1310 + 1550nm, rozdělení výkonu 50:50, in-line provedení (3x samec), MiniBox provedení, šlahouny d2mm délka 1m (celková délka) Obrázek nemusí odpovídat popisu, konekt...

Výrobce

Optika pasivní

601.00 Kč 

bez DPH

727.21 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-PAT-SCA-1m

Coupler optický SM 1:2, 3x SC/APC, 1310 + 1550nm, rozdělení výkonu 50:50, in-line provedení (3x samec), MiniBox provedení, šlahouny d2mm délka 1m (celková délka) Obrázek nemusí odpovídat popisu, konek...

Výrobce

Optika pasivní

524.00 Kč 

bez DPH

634.04 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-PAT-SCP-0,3m

Coupler optický SM 1:2, 3x SC/PC, 1310 + 1550nm, rozdělení výkonu 50:50, in-line provedení (3x samec), MiniBox provedení, šlahouny d2mm délka 0,3m (celková délka) Obrázek nemusí odpovídat popisu, kone...

Výrobce

Optika pasivní

524.00 Kč 

bez DPH

634.04 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-70-30-PAT-KUS1

Coupler optický SM 1:2, kustom, 1310 + 1550nm, rozdělení výkonu 50:50, in-line (3x samec), MiniBox provedení, šlahouny d2mm IN 0,5m LCP, OUT1 1m E2A, OUT2 2m LCP Obrázek nemusí odpovídat popisu, konek...

Výrobce

Optika pasivní

1 136.00 Kč 

bez DPH

1 374.56 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-90-10-PAT-LCP-1m

Coupler optický SM 1:2, 3x LC/PC, 1310 + 1550nm, rozdělení výkonu 90:10, in-line provedení (3x samec), MiniBox provedení, šlahouny d2mm, délka 1m (délka celková) Obrázek nemusí odpovídat popisu, konek...

Výrobce

Optika pasivní

524.00 Kč 

bez DPH

634.04 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-90-10-PAT-MM-LCP

Coupler optický MM OM2 1:2, 3x LC/PC 1m šlahouny d=2mm, 850nm, 90:10, in-line provedení (3x samec), mini-box 90x20x10mm Obrázek nemusí odpovídat popisu, konektory na obr. mohou být jiné, ale provedení...

Výrobce

Optika pasivní

819.00 Kč 

bez DPH

990.99 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...