LGX

PLC (Planar lightwave circuit) splittery jsou vyráběny pomocí technologie využívající křemíkové (oxid křemičitý) destičky s vlnovody.
Vlnovody se do destičky zpravidla leptají nebo se pak prosazuje ekonomičtější litografická metoda.
Oproti FBT pliterům nabízí mnohem menší rozměry, pracují dobře ve všech teplotách a rovněž tyto PLC splittery pokrývají celé spektrum vlnových délek (1260-1650nm).

PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point).
Dodávané OEM splittery PLC

z Číny (na konci produktového kódu -CN) mají vynikající optické charakteristiky - nízký vložný útlum, nízký útlum PDL a vysoký útlum odrazu.
Korejské splittery od výrobce VISSEM (na konci produktového kódu -KR) pak splňují i ty nejpřísnější požadavky a nabízí oproti main- stream low-cost především vyšší uniformitu.

Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van a navazují tak na další produkty nejen z korejské provenience.
Nástěnné rozvaděče RNOTP, OLT8C; rozvaděče řady MDU, zemní spojky RN-FOC; HD-ODF optické vany a další produkty umožňují přímou instalaci těchto optických splitterů.
Spliterry menších splitrovacích poměrů lze dodat v miniaturním provedení jako steel box/ steeltube.
Všechny typy splitterů lze pak dodat iv provedení malé plastové krabičky se šlahouny (ABS box).

Splittery lze dodat v kombinací 1x2 až 1x64, s vlákny 250µm, 900µm, či s ribbonovým vláknem.
Často se také dodávají varianty s patchcordovou 2mm až 3mm ochranou.
Standardní délka vláken je 1m, dodat lze ale v jakékoliv délce.

Lze dodat i předkonektorované, zpravidla SC/APC (APC broušení je u PON aplikací nezbytností), jakékoliv jiné varianty konektorů jsou také možné.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
17 produktů
2 stránky
 
 
Kód

OCPL-LGX-BOX-EMPTY-BLINDER

LGX krabička, hliník, prázdná, čelo 9x SC simplex, bez adpatérů...

Výrobce

Optika pasivní

87.00 Kč 

bez DPH

105.27 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x64-2mm-1m-LGX-LCA-LCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm, 1m, 64x LC/APC (výstupy), 1xLCA (vstup), 1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

2 407.00 Kč 

bez DPH

2 912.47 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-LGX-BOX-EMPTY-9xSC-HOLE

LGX krabička, hliník, prázdná, čelo 9x SC simplex, bez adpatérů...

Výrobce

Optika pasivní

339.00 Kč 

bez DPH

410.19 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x02-2mm-1m-LGX-SCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x02 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 3x SC/APC, max. I/L 4,7dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

549.00 Kč 

bez DPH

664.29 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-2mm-1m-LGX-SCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x04 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 5x SC/APC, max. I/L 7,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

576.00 Kč 

bez DPH

696.96 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-LGX-SCP

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, G657A1, 9x SC/PC, max. I/L 10,5dB,R/L 55dB, LGX box s adaptéry...

Výrobce

Optika pasivní

657.00 Kč 

bez DPH

794.97 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-2mm-1m-LGX-SCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 9x SC/APC, max. I/L 10,5dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

665.00 Kč 

bez DPH

804.65 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-2mm-1m-LGX-SCP

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 9x SC/PC, max. I/L 10,5dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

657.00 Kč 

bez DPH

794.97 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x16-2mm-1m-LGX-SC

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 17x SC/PC, max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

887.00 Kč 

bez DPH

1 073.27 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-2mm-1m-LGX-SCA-LCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 1x SC/APC (in), 32x LC/APC, max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

1 359.00 Kč 

bez DPH

1 644.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x32-2mm-1m-LGX-SC

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 33x SC/PC, max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

1 359.00 Kč 

bez DPH

1 644.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x64-2mm-1m-LGX-LCA-SCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm, 1m, 64xLCA, 1xSCA, 1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

2 768.00 Kč 

bez DPH

3 349.28 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x64-2mm-1m-LGX-LCA-SCU

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm, 1m, 64xLC/APC, 1xSC/UPC, 1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

2 762.00 Kč 

bez DPH

3 342.02 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x64-2mm-1,5m-LGX-LCA-SCU

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm, 1,5m, 64xLC/APC, 1xSC/UPC, 1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

2 762.00 Kč 

bez DPH

3 342.02 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x64-2mm-1m-LGX-LC-SCA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm, 1m, 64xLC/PC, 1xSC/APC, 1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

2 364.00 Kč 

bez DPH

2 860.44 Kč 

s DPH