s konektory

PLC (Planar lightwave circuit) splittery jsou vyráběny pomocí technologie využívající křemíkové (oxid křemičitý) destičky s vlnovody.
Vlnovody se do destičky zpravidla leptají nebo se pak prosazuje ekonomičtější litografická metoda.
Oproti FBT pliterům nabízí mnohem menší rozměry, pracují dobře ve všech teplotách a rovněž tyto PLC splittery pokrývají celé spektrum vlnových délek (1260-1650nm).

PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point).
Dodávané OEM splittery PLC

z Číny (na konci produktového kódu -CN) mají vynikající optické charakteristiky - nízký vložný útlum, nízký útlum PDL a vysoký útlum odrazu.
Korejské splittery od výrobce VISSEM (na konci produktového kódu -KR) pak splňují i ty nejpřísnější požadavky a nabízí oproti main- stream low-cost především vyšší uniformitu.

Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van a navazují tak na další produkty nejen z korejské provenience.
Nástěnné rozvaděče RNOTP, OLT8C; rozvaděče řady MDU, zemní spojky RN-FOC; HD-ODF optické vany a další produkty umožňují přímou instalaci těchto optických splitterů.
Spliterry menších splitrovacích poměrů lze dodat v miniaturním provedení jako steel box/ steeltube.
Všechny typy splitterů lze pak dodat iv provedení malé plastové krabičky se šlahouny (ABS box).

Splittery lze dodat v kombinací 1x2 až 1x64, s vlákny 250µm, 900µm, či s ribbonovým vláknem.
Často se také dodávají varianty s patchcordovou 2mm až 3mm ochranou.
Standardní délka vláken je 1m, dodat lze ale v jakékoliv délce.

Lze dodat i předkonektorované, zpravidla SC/APC (APC broušení je u PON aplikací nezbytností), jakékoliv jiné varianty konektorů jsou také možné.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
73 produktů
5 stránek
 
 
Kód

OSPL-1x02-2mm-0,5m-ABS-SCA-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 2mm 0,5m, G657A1, SC/APC, max. I/L 4,7dB, R/L 55dB, ABS 90x20x9,5mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

163.00 Kč 

bez DPH

197.23 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x02-3mm-1m-ABS-SC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 3mm 1m, G657A1, SC/UPC, max. I/L 4,7dB, R/L 50dB, ABS box 90x20x9,5mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku! ...

Výrobce

Optika pasivní

160.00 Kč 

bez DPH

193.60 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x02-900-1m-LC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 4,7dB, R/L 50dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

146.00 Kč 

bez DPH

176.66 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x02-900-1m-SC-APC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 4,7dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

149.00 Kč 

bez DPH

180.29 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x02-900-1m-SC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 4,7dB, R/L 50dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

146.00 Kč 

bez DPH

176.66 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x02-FDF-1m-SC-APC-KR

PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x2, 1m šlahouny (d2mm), konektory SC/APC, max. I/L 4,1dB, R/L 55dB splittery korejské výroby nejvyšší kvality...

Výrobce

VISSEM

1 451.00 Kč 

bez DPH

1 755.71 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-2mm-1m-ABS-SC-PC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 2mm 1m, G657A1, SC/PC, max. I/L 7,9dB, R/L 50dB, ABS box 100x80x10mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku! ...

Výrobce

Optika pasivní

199.00 Kč 

bez DPH

240.79 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-2mm-1m-SCA-LGXCN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x04 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 5x SC/APC, max. I/L 7,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra...

Výrobce

Optika pasivní

538.00 Kč 

bez DPH

650.98 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-3mm-1m-ABS-SC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 3mm 1m, G657A1, SC/UPC, max. I/L 7,9dB, R/L 50dB, ABS box 100x80x10mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku! ...

Výrobce

Optika pasivní

199.00 Kč 

bez DPH

240.79 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-900-1m-LC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 7,9dB, R/L 50dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

171.00 Kč 

bez DPH

206.91 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-900-1m-SC-APC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 7,9dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku! ...

Výrobce

Optika pasivní

175.00 Kč 

bez DPH

211.75 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-900-1m-LC-APC-LA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, G657A1, LC/APC, max. I/L 7,9dB, R/L 55dB, steelbox 4x7x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku! ...

Výrobce

Optika pasivní

178.00 Kč 

bez DPH

215.38 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-900-1m-SC-APC-KR

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 7,4dB, R/L 55dB, steelbox 4x4x40mm splittery korejské výroby nejvyšší kvality !obrázek je pouze ilustrační, konektor...

Výrobce

VISSEM

1 031.00 Kč 

bez DPH

1 247.51 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-900-1m-SC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 7,9dB, R/L 50dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

171.00 Kč 

bez DPH

206.91 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-FDF-1m-SC-APC-KR

PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x4, 1m šlahouny (d2mm), konektory SC/APC, max. I/L 7,4dB, R/L 55dB splittery korejské výroby nejvyšší kvality...

Výrobce

VISSEM

1 536.00 Kč 

bez DPH

1 858.56 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...