steelbox

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
38 produktů
3 stránky
 
 
Kód

OSPL-1x02-250-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 250µm 1m, max. I/L 5,2dB, R/L 55dB rozměry 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

109.00 Kč 

bez DPH

131.89 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x02-900-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, max. I/L 5,2dB, R/L 55dB rozměry 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

113.00 Kč 

bez DPH

136.73 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x02-900-1m-LC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 4,7dB, R/L 50dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

160.00 Kč 

bez DPH

193.60 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x02-900-1m-SC-APC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 4,7dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

164.00 Kč 

bez DPH

198.44 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x02-900-1m-SC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 4,7dB, R/L 50dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

160.00 Kč 

bez DPH

193.60 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-250-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 250µm 1m, max. I/L 7,4dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

109.00 Kč 

bez DPH

131.89 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-900-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, max. I/L 7,4dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

124.00 Kč 

bez DPH

150.04 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-900-1m-LC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 7,9dB, R/L 50dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

203.00 Kč 

bez DPH

245.63 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-900-1m-LC-APC-LA

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, G657A1, LC/APC, max. I/L 7,9dB, R/L 55dB, steelbox 4x7x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku! ...

Výrobce

Optika pasivní

238.00 Kč 

bez DPH

287.98 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-900-1m-SC-APC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 7,9dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku! ...

Výrobce

Optika pasivní

209.00 Kč 

bez DPH

252.89 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-900-1m-SC-APC-KR

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 7,4dB, R/L 55dB, steelbox 4x4x40mm splittery korejské výroby nejvyšší kvality !obrázek je pouze ilustrační, konektor...

Výrobce

VISSEM

1 011.00 Kč 

bez DPH

1 223.31 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x04-900-1m-SC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 7,9dB, R/L 50dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

203.00 Kč 

bez DPH

245.63 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-250-2m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 250µm 2m, max. I/L 10,5dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

139.00 Kč 

bez DPH

168.19 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-900-1m-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, max. I/L 10,5dB, R/L 55dB, steelbox 4x7x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

135.00 Kč 

bez DPH

163.35 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-900-1m-LC-UPC-CN

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 11dB, R/L 50dB, steelbox 4x7x60mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!...

Výrobce

Optika pasivní

311.00 Kč 

bez DPH

376.31 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...