WDM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OSPL-WDM-1x02-3mm-1m-ABS-CUS

WDM splitter 1310/1550nm, +-20nm, 1x2, vlákna 3mm 1m, max. I/L 0,7dB, 1x E2000/APC (IN), 2x LC/PC (porty 1310 a 1550nm), rozměry ABS boxu 100x80x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

1 341.00 Kč 

bez DPH

1 622.61 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-WDM-1x02-3mm-1m-ABS-CUS2

WDM splitter 1310/1550nm, +-20nm, 1x2, vlákna 3mm 1m, max. I/L 0,7dB, 1x SC/APC (IN), 2x LC/PC (porty 1310 a 1550nm), rozměry ABS boxu 100x80x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

1 341.00 Kč 

bez DPH

1 622.61 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-WDM-1x02-900-1m-ABS

WDM splitter 1310/1550nm, +-20nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, max. I/L 0,7dB, rozměry ABS boxu 90x 20x 10mm...

Výrobce

Optika pasivní

138.00 Kč 

bez DPH

166.98 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-WDM-1x02-900-1m-STEEL

WDM splitter 1310/1550nm, +-20nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, max. I/L 0,7dB, rozměry d3x 60mm (steel tube)...

Výrobce

Optika pasivní

138.00 Kč 

bez DPH

166.98 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-WDM-1x02-900-1m-STEEL-SCA

WDM splitter 1310/1550nm, +-20nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 0,7dB, rozměry d3x 60mm (steel tube)...

Výrobce

Optika pasivní

189.00 Kč 

bez DPH

228.69 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-WDM-RACK-1x02-DUAL-SC/PC

WDM splitter 1310/1550nm ( +-20nm), 19" duální, 1x2 2ks, SC/PC, max. I/L 1,4dB včetně konektorů, obrázek produktu je ilustrativní...

Výrobce

Optika pasivní

1 760.00 Kč 

bez DPH

2 129.60 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-WDM-RACK-1x02-SC/APC

WDM splitter 1310/1550nm(+-20nm), 19", 1x2, SC/APC, max. I/L 1,4dB včetně konektorů, obrázek produktu je ilustrativní...

Výrobce

Optika pasivní

1 488.00 Kč 

bez DPH

1 800.48 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-WDM-RACK-1x02-SC/PC

WDM splitter 1310/1550nm, +-20nm, 19", 1x2, SC/PC, max. I/L 1,4dB včetně konektorů, obrázek produktu je ilustrativní...

Výrobce

Optika pasivní

1 488.00 Kč 

bez DPH

1 800.48 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...