Splittery WDM

 



 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1918

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

7

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WDM splitter 1310/1550nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, max. I/L 0,7dB, rozměry ABS boxu 90x20x10mm

WDM splitter 1310/1550nm, +-20nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, max. I/L 0,7dB, rozměry ABS boxu 90x 20x 10mm

detail porovnat
     

157.00
Kč  bez DPH
 
WDM splitter 1310/1550nm 19", 1x2, SC/APC, max. I/L 1,4dB včetně konektorů

WDM splitter 1310/1550nm(+-20nm), 19", 1x2, SC/APC, max. I/L 1,4dB včetně konektorů, obrázek produktu je ilustrativní

detail porovnat
     

1 685.00
Kč  bez DPH
 
WDM splitter 1310/1550nm 19", 1x2, SC/PC, max. I/L 1,4dB včetně konektorů

WDM splitter 1310/1550nm, +-20nm, 19", 1x2, SC/PC, max. I/L 1,4dB včetně konektorů, obrázek produktu je ilustrativní

detail porovnat
     

1 659.00
Kč  bez DPH
 
WDM splitter 1310/1550nm 19" duální, 2ks 1x2, 6x SC/PC, max. I/L 1,4dB včetně konektorů

WDM splitter 1310/1550nm ( +-20nm), 19" duální, 1x2 2ks, SC/PC, max. I/L 1,4dB včetně konektorů, obrázek produktu je ilustrativní

detail porovnat
     

1 994.00
Kč  bez DPH
 
WDM splitter 1310/1550nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, max. I/L 0,7dB, rozměry d3x60mm (steel tube)

WDM splitter 1310/1550nm, +-20nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, max. I/L 0,7dB, rozměry d3x 60mm (steel tube)

detail porovnat
     

157.00
Kč  bez DPH
 
WDM splitter 1310/1550nm, 1x2, vlákna 3mm 1m, max. I/L 0,7dB, E2A (IN), 2x LC/PC 1310+1550,rozměry ABS boxu 100x80x10mm

WDM splitter 1310/1550nm, +-20nm, 1x2, vlákna 3mm 1m, max. I/L 0,7dB, 1x E2000/APC (IN), 2x LC/PC (porty 1310 a 1550nm), rozměry ABS boxu 100x80x10mm

detail porovnat
     

1 519.00
Kč  bez DPH
 
WDM splitter 1310/1550nm, 1x2, vlákna 3mm 1m, max. I/L 0,7dB, SCA (IN), 2x LC/PC 1310+1550,rozměry ABS boxu 100x80x10mm

WDM splitter 1310/1550nm, +-20nm, 1x2, vlákna 3mm 1m, max. I/L 0,7dB, 1x SC/APC (IN), 2x LC/PC (porty 1310 a 1550nm), rozměry ABS boxu 100x80x10mm

detail porovnat
     

1 519.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.