Transceivery vše - QSFP, QSFP28, SFP, XFP, SFP+, CFP, CFP2, CFP4, GBIC, X2....

 



 

další podkategorie Transceivery vše - QSFP, QSFP28, SFP, XFP, SFP+, CFP, CFP2, CFP4, GBIC, X2....:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1243

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

980

položek

49

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, WDM, 1000BASE-SX-BX, multimode, 300/500m, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat

 Výprodej 

   

700.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat

 Doprodej 

   

718.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, multimode, 300/500m, 850nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/500m, 850nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

467.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, singlemode, 10km, 1310nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

539.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, singlemode, 20km, 1310nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

539.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX/LR (Long Reach), multimode, 2km, 1310nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX/LR (Long Reach), MM, 2km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

539.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, WDM, 1000BASE-BX10, singlemode, 10km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

718.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, WDM, 1000BASE-BX40, singlemode, 40km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

3 170.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, WDM, 1000BASE-SX-BX, multimode, 300/500m, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat

 Výprodej 

   

700.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, WDM, 1000BASE-BX10, singlemode, 10km, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

1 078.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, WDM, 1000BASE-BX40, singlemode, 40km, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

4 754.00
Kč  bez DPH
 
GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-XD, SM, PB 19dB (až 50km), 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 19dB, 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

1 933.00
Kč  bez DPH
 
GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-XD, SM, PB 24dB (až 80km), 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 24dB, 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

1 657.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, WDM, 1000BASE-BX80, singlemode, 80km, TX 1510nm, SC simplex, 0 až 80°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX 1510nm, SC simplex, 0 až 80°C, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

3 939.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, WDM, 1000BASE-BX80, singlemode, 80km, TX 1590nm, SC simplex, 0 až 80°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX 1590nm, SC simplex, 0 až 80°C, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

5 909.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-EZX, singlemode, 120km, 1310nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-EZX, SM, 120km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

3 233.00
Kč  bez DPH
 
GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-EZX, SM, PB 32dB (až 120km), 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-EZX, power budget 32dB, 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

3 395.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-ZX, singlemode, 80km, 1550nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-ZX, SM, 80km, 1550nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

1 796.00
Kč  bez DPH
 
GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-ZX, singlemode, 50km, 1550nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-ZX, SM, 50km, 1550nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní

detail porovnat

 Snížená cena 

   

1 878.00
Kč  bez DPH
 
SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní, DMI

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní, DMI diag

detail porovnat
     

255.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

980

položek

49

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     S 

     Second hand 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo