0
Košík je prázdny
0

    Transceivery vše - QSFP, QSFP28, SFP, XFP, SFP+, CFP, CFP2, CFP4, GBIC, X2....

    Optické transceivery jsou normalizovaná zařízení/zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců.

    Jak již název napovídá, transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/transmitter a přijímač/receiver.

    Z toho také vyplývá, že pro obousměrný provoz potřebujeme mít k dispozici 2 vlákna.
    Pro obousměrný provoz po jednom vlákně se používají speciální WDM moduly(nebo také bidi), které fungují na principu rozdílných vysílacích vlnových délek.
    U optických vložných transceiverů bývá zpravidla uvedena maximální vzdálenost v km, na kterou je možno daný modul provozovat.

    Vybírat lze z následujících formátů - SFP, GBIC, SFP+, XFP, X2, XENPAK, CFP....

    V sortimentu optických vložných transceiverů lze též volit mezi standardní teplotní odolností modulu (zpravidla 0-70°C), nebo mezi průmyslovým HTR (High Temperature Range) provedením do náročných podmínek(-40 až 85°C).
    Opto-metalické transceivery lze také dodat/objednat s implementovanou sadou diagnostických funkcí DMI (dle standardu MSA SFF-8472) pro vzdálený monitoring úrovní signálu a dalších hodnot (napětí, teplota atd.).

    Moduly CWDM a DWDM pro vlnový Multiplex za pomocí MULTI/DEMULTI plexerů jsou zase laděny na speciální vlnovou délku odpovídající CWDM a DWDM kanálům.
    Pro DWDM je pro těsnou blízkost kanálů nutné využívat speciální extra chlazené DFB EML lasery s malou šířkou paprsku (s malou spektrální šířkou) tak, aby nám modul nezasahoval do sousedních kanálů.
    Tyto nákladnější lasery se také využívají u 10Gbps a vyšších rychlostí pro eliminaci vysoké disperze na těchto rychlostech.
    Oblíbeným a běžně používaným typem transceiverů jsou také metalické transceivery s konektory RJ-45 (max. 1Gbps) či CX-4 (pro lokální propojení rychlostí 10Gbps v rámci rozvaděče - X2, XENPAK).
    Ve formátu SFP+ existují tzv. aktivní metalické SFP+ kabely, které jsou již před-osazeny zásuvnými SFP+ transceivery (opět jen pro propojení na krátkou vzdálenost).

    Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru.
    Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produktů jako např. Cyoptics, Suntec apod., kde hodnoty spektrální charakteristiky nejsou příliš dobré a při limitních podmínkách často nastávají komplikace s disperzí.

    GigaBit Interface Converter (GBIC) - je technický standard/ formát optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001.
    GBIC je typicky používaný jako rozhraní pro Gigabit Ethernet sítě s rychlostí 1Gbps.
    Postupně dochází k vývoji formátů a tak dnes namísto starého GBIC slotu nalezneme v nových zařízeních spíše sloty SFP.

    Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard kompaktních optických vložných transceiverů.
    Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul, jehož modernější konstrukce postupně vytěsňuje starší GBIC.
    SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky.
    Pro vyšší rychlosti jsou pak postupně vytlačovány z trhu 10Gbps formáty XENPAK a X2 - ty jsou dnes v nových zařízeních nahrazovány novějšími formáty typu XFP či SFP+ (SFP

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhl.

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
    1000 produktů
    67 stránek
     
     
    Kód

    GBB-7400

    GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    700.00 Kč 

    bez DPH

    847.00 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    Kód

    GBS-7010

    GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    561.00 Kč 

    bez DPH

    678.81 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    GBM-7100

    GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/500m, 850nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    486.00 Kč 

    bez DPH

    588.06 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    GBM-MLX

    GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX/LR (Long Reach), MM, 2km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    561.00 Kč 

    bez DPH

    678.81 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    GBS-7020

    GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    561.00 Kč 

    bez DPH

    678.81 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    GBB-7410

    GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    748.00 Kč 

    bez DPH

    905.08 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    GBB-7440

    GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    3 301.00 Kč 

    bez DPH

    3 994.21 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    GBB-7500

    GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    700.00 Kč 

    bez DPH

    847.00 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    Kód

    GBB-7510

    GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    1 122.00 Kč 

    bez DPH

    1 357.62 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    GBB-7540

    GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    4 951.00 Kč 

    bez DPH

    5 990.71 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    GBS-7250--xx

    GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 19dB, 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    2 013.00 Kč 

    bez DPH

    2 435.73 Kč 

    s DPH

     

    varianty

    Kód

    GBS-7280--xx

    GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 24dB, 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    1 726.00 Kč 

    bez DPH

    2 088.46 Kč 

    s DPH

     

    varianty

    Kód

    GBB-7480

    GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX 1510nm, SC simplex, 0 až 80°C, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    4 103.00 Kč 

    bez DPH

    4 964.63 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    GBB-7580

    GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX 1590nm, SC simplex, 0 až 80°C, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    6 154.00 Kč 

    bez DPH

    7 446.34 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    GBS-72120

    GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-EZX, SM, 120km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    3 367.00 Kč 

    bez DPH

    4 074.07 Kč 

    s DPH

     

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...