QSFP28 (100G)

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
96 produktů
7 stránek
 
 
Kód

FTLC1152RGPL

QSFP28 transceiver 100Gbps, SM, 10km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM...

Výrobce

FINISAR

22 370.00 Kč 

bez DPH

27 069.52 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLC9551REPM

QSFP28 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,100m, 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM...

Výrobce

OEM transceivery

50 770.00 Kč 

bez DPH

61 433.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-CLR4-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-CLR4, SM, 2km, 3,3V ,LC duplex, CWDM 4x (1270 až 1310nm), 0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní (EPROM s firmware 100GBASE SR4)...

Výrobce

OEM transceivery

6 510.00 Kč 

bez DPH

7 878.91 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-GEN

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, GENERIC...

Výrobce

OEM transceivery

3 305.00 Kč 

bez DPH

4 000.87 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-IR4-LITE-PSM-100G

QSFP28 transceiver 100GBASE-IR4 LITE PSM, SM,1310nm, 500m, 3,3V ,MPO, 0 až 70°C, DDM • 4x25Gbps 1310nm DFB transmitter • 4x25Gbps PIN photo-detector...

Výrobce

OEM transceivery

7 746.00 Kč 

bez DPH

9 374.48 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-NET

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, NETCOPE kompatibilní (GENERIC) MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

11 980.00 Kč 

bez DPH

14 497.62 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HPA

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, HP komp. (FLEXFABRIC) MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

11 980.00 Kč 

bez DPH

14 497.62 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-CWDM4-100G

QSFP28 transceiver 100Gbps 100GBASE-CWDM4 (1271nm, 1291nm, 1311nm, 1331nm), SM, 10km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM...

Výrobce

OEM transceivery

7 050.00 Kč 

bez DPH

8 532.32 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-ER4-LITE-100G-HUA

QSFP28 transceiver 100GBASE-ER4 LITE, SM, 30-40km, 3,3V ,LC duplex,4x 25G WDM ( cooled 4x25 Gbps LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm), 0 až 70°C, DDM, Huawei kompatibilní verze LITE...

Výrobce

OEM transceivery

49 790.00 Kč 

bez DPH

60 247.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-toSFP28-CONVERTER

QSFP28 redukce QSA z QSFP28 (100G) slotů na SFP28 (25G) lze redukovat QSFP28 na SFP28...

Výrobce

OEM transceivery

1 242.00 Kč 

bez DPH

1 504.64 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-eLR4-100G-20km

QSFP28 transceiver 100Gbps eLR4, SM, 20km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM, EML WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm)...

Výrobce

OEM transceivery

14 820.00 Kč 

bez DPH

17 934.02 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-SR-25G-CIS

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

977.00 Kč 

bez DPH

1 183.99 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-NEX

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, CISCO NEXUS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 277.00 Kč 

bez DPH

3 966.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-LR4-100G-JUN

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

11 980.00 Kč 

bez DPH

14 497.62 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-JUN

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 277.00 Kč 

bez DPH

3 966.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...