SFP WDM (bi-di)

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
283 produktů
19 stránek
 
 
Kód

SPB-9602CPRI-2,67G-MULTI-HUA

SFP CPRI WDM transceiver 155Mb - 2,67Gb multirate, SM 2km, 1310nm TX/ 1550mm RX BIDI, LC simp., DMI, Huawei PTN kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

455.00 Kč 

bez DPH

550.55 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-9702CPRI-2,67G-MULTI-HUA

SFP CPRI WDM transceiver 155Mb - 2,67Gb multirate, SM 2km, 1550nm TX/ 1310mm RX BIDI, LC simp., DMI, Huawei PTN kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

696.00 Kč 

bez DPH

842.16 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3610CIS

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní doprodej, nahrazeno produktem SPB-3610WCIS...

Výrobce

OEM transceivery

434.00 Kč 

bez DPH

525.14 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

SPB-3610WHPE (J9100B OEM)

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

214.00 Kč 

bez DPH

258.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3610WHPA (JD100A OEM)

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

214.00 Kč 

bez DPH

258.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3610CIS-SC

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

257.00 Kč 

bez DPH

310.97 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPB-3610JUN

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, JUNIPER kompatibiní...

Výrobce

OEM transceivery

214.00 Kč 

bez DPH

258.94 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPB-3610WHPE-CUSTOM

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní - upravený firmware, modul se hlásí jak 1000BASE-LX, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

214.00 Kč 

bez DPH

258.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3610WCIS-LANLITE

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

214.00 Kč 

bez DPH

258.94 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPB-3610WCIS

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

214.00 Kč 

bez DPH

258.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3610WCIS-HTR

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simp., -40 až 75°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

257.00 Kč 

bez DPH

310.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3620WERI

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX20, SM, 20km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Ericsson kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

214.00 Kč 

bez DPH

258.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3620WCIS

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX20, SM, 20km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

214.00 Kč 

bez DPH

258.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3620WWES-HTR

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX20, SM, 20km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, -40 až 80°C, 3,3V, WESTERMO kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

257.00 Kč 

bez DPH

310.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3620WALC

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX20, SM, 20km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, ALCATEL kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

214.00 Kč 

bez DPH

258.94 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...