Zásuvky

 

Zásuvky různých konstrukcí, velikostí i kapacit k instalaci a ukončení optických kabelů/konektorů uvnitř budov, případně venku (OUTDOOR provedení s konektorovým čelem uvnitř zásuvky).



 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1251

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

24

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zásuvka optická na omítku hybridní, 4x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně záslepek a držáku 2ks ochran sváru

3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, 4x pozice pro SC simplex spojku, 1x pozice pro metalický keystone, včetně záslepek, možnost uložení svárů či spojek FIBRLOK, včetně držáku na 2x svár/FIBRLOK 2529, včetně vázacích pásek, rozměry 86x86x33mm

detail porovnat
     

90.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku hybridní, 2x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně SC APC adaptérů. a držáku 2ks ochran

OLeT2H optická zásuvka hybridní na omítku 2-portová, 2x pozice pro SC simplex/LC Duplex, včetně 2ks SC APC simplex adaptérů, včetně držáku 2 svarů, včetně 2ks ochrany sváru 45mm, zaslepená pozice pro metalický keystone (např. SIEMON), rozměry 120x70x25mm

detail porovnat
     

215.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku ekonomická, 2x pozice pro SC simplex, včetně záslepky a záslepky s průchody pro kabel 2x3,1mm

Optická zásuvka X86B typ 2, 2 pozice pro SC simplex, 86x86mm, včetně záslepky a záslepky s průchody pro kabel 2x3,1mm, možnost fixace kabelu 2x 3,1mm uvnitř zásuvky, rozměry 86x86x25mm

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

24.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku modulární, 2x pozice pro ST, FC, SC, LC, E2000 (výměnná čela), panýlky pro mikrotrubičky 3 a 5mm

ORM2 optická zásuvka/rozvaděč na omítku 2-portová, univerz. pro ST, FC, SC, LC duplex a E2000 konektory, vyměnitelné panýlky pro mikrotrubičky 3 a 5mm, rozměry 140×109 ×23mm

detail porovnat
     

84.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku kompaktní, 2x pozice pro SC simplex (SC, LC dup., E2000), včet. integr. kazety a držáku ochran sváru

Zásuvka optická na omítku kompaktní, 2x pozice pro SC simplex (SC, LC dup., E2000), včet. integr. kazety a držáku ochran sváru, rozměry 80,8x 80,8x 24,7mm

detail porovnat
     

80.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku triple-play,2x SC simplex,1x poz. pro keys. a 1x pro F kon.,včetně SC APC adap.,keystone a F průchodky

Zásuvka optická na omítku triple-play, 2x SC simplex, 1x poz. pro keystone, 1x pro F průchodku, včetně SC APC adap., včetně CAT5e keystone, včetně F průchodky

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

241.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku odbočovací, 2x pozice SC simplex, včetně SC APC adaptérů. a držáku 3ks ochran

Zásuvka optická na omítku odbočovací, 2x pozice SC simplex, včetně SC APC adaptérů (AUTO-SHUTTER), včetně integrovaného držáku 3 svarů, včetně 2ks ochrany sváru

detail porovnat
     

205.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku OUTDOOR, 2x pozice SC simplex, včetně SC APC adaptérů, kazety a držáku až 12 svarů, včetně 2ks ochrany

Zásuvka optická na omítku OUTDOOR, 2x pozice SC simplex, včetně SC APC adaptérů, kazety a držáku až 12 svarů, včetně 2ks ochrany sváru, rozměry 155x 100x 72mm

detail porovnat
     

601.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku, 1x pozice SC simplex, včetně SC APC adaptéru a držáku 3ks ochran, včetně 1ks ochrany sváru

Zásuvka optická na omítku, 1x pozice SC simplex, včetně SC APC adaptérů (AUTO-SHUTTER), včetně integrovaného držáku 3 svarů, včetně 1ks ochrany sváru Rozměry: 100x 95 x 16mm

detail porovnat
     

149.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku ORM-1 předkonektorovaná 1x SC/APC, 20m kabelu LSOH 2x31 G657A,

Zásuvka optická na omítku ORM-1 předkonektorovaná 1x SC/APC, 20m kabelu LSOH 2x31, 2x G657A balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu, vlákno v kabelu Corning, konektor Seikoh Giken

detail porovnat
     

687.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku ORM-1 předkonektorovaná 1x SC/APC, 30m kabelu LSOH 2x31 G657A,

Zásuvka optická na omítku ORM-1 předkonektorovaná 1x SC/APC, 30m kabelu LSOH 2x31, 2x G657A balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu, vlákno v kabelu Corning, konektor Seikoh Giken

detail porovnat
     

741.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku ORM-1 předkonektorovaná 1x SC/APC, 40m kabelu LSOH 2x31 G657A,

Zásuvka optická na omítku ORM-1 předkonektorovaná 1x SC/APC, 40m kabelu LSOH 2x31, 2x G657A balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu, vlákno v kabelu Corning, konektor Seikoh Giken

detail porovnat
     

848.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku hybridní, 2x pozice SC simplex, včetně CAT6/u keystone, bez opt. adaptérů, včetně držáku a 2ks ochran

OLeT2H optická zásuvka hybridní na omítku 2-portová, 2x pozice pro SC simplex/LC Duplex, bez adaptérů, včetně držáku 2 svarů, včetně 2ks ochrany sváru 45mm, včetně CAT6/u keystone, rozměry 120x70x25mm

detail porovnat
     

197.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku prostorná, 4x pozice pro SC simplex, včetně kazety, držáku 4ks ochran a 2x SC SM adapté

OTB-4C V3 optická zásuvka na omítku 4-portová, 4x zapušt.pozice pro SC simplex/LC Duplex, včetně 2ks modrých SC adaptérů s prachovkou,včetně vyklápěcí kazety,včetně držáku až 4 svarů, včetně 4ks ochrany 45mm,včetně šroubů a hmoždinek, rozměry 101x 81 x 29...

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

112.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická pod omítku ekonomická,1x pozice pro SC duplex, včetně krabičky pod omítku

Zásuvka optická pod omítku ekonomická, 1x neosazená pozice pro SC dupplex (bez spojky/couplingu/adaptéru) případně LC QUAD, včetně krabičky pod omítku rozměry na omítkou 86*86*8mm rozměry pod omítkou 82*82*59mm

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

45.60
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku designová, 1x pozice pro SC simplex uvnitř zásuvky, pruhledný výklopný spodekm, držák svarů

Zásuvka optická na omítku designová, 1x pozice pro SC simplex uvnitř zásuvky, pruhledný výklopný spodek, držák svarů (2x), rozměry 114*86*22mm

detail porovnat
     

87.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku prostorná na DIN, 4x pozice pro SC simplex (bez adaptérů), včetně kazety, držáku 4ks ochran

OTB-4C V3 optická zásuvka na omítku 4-portová, 4x zapušt.pozice pro SC simplex/LC Duplex, bez SC adaptérů,včetně vyklápěcí kazety,včetně držáku až 4 svarů, včetně šroubů a hmoždinek, rozměry 101x 81 x 29 vhodné adaptéry - OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-NFL-OEM

detail porovnat
     

120.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku kompaktní,2x pozice pro SC simplex uvnitř zásuvky, držák svaru

Zásuvka optická na omítku kompaktní,2x pozice pro SC simplex uvnitř zásuvky, držák svarů (max.2x), teleskopická spodní část, samostatný držák pro montáž na zeď, rozměry 133*83*24mm

detail porovnat
     

50.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku kompaktní,1x pozice pro SC simplex krytem, pro průchozí kabel, držák svaru

Zásuvka optická na omítku kompaktní,1x pozice pro SC simplex krytem, pro průchozí kabel, držák svarů (max 2x), rozměry 147*88*16mm

detail porovnat
     

54.00
Kč  bez DPH
 
Zásuvka optická na omítku OTB4C_v3 předkonektorovaná 2x SC/APC, 20m kabelu LSOH 2x31 G657A (bílý plášť)

Zásuvka optická na omítku OTB4C_v3 předkonektorovaná 2x SC/APC, 20m kabelu LSOH 2x31 G657A (bílý plášť) balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu Jiné délky a konektory nabídneme na vyžádání

detail porovnat
     

470.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

24

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.