Optické sítě

Zde naleznete všechny pasivní i aktivní prvky týkající se vláknové optiky. Z pasiviny jsou to například optické kabely, chráničky a mikrotrubičky, patchcordy, pigtaily, ochrany svárů, kazety, výkonové děliče/couplery, konektorové adaptéry, kabelové spojky, nástěnné rozvaděče, zásuvky na omítku, add-drop multiplexery, couplery, splittery PON a splittery WDM.

Z aktivních prvků pro optické sítě jsou to mediakonvertory, 2R/3R repeatery, optické transceivery CWDM, a DWDM multiplexery, FTTX brány a další jiné produkty.

Samostatnou oblastní jsou nástroje pro realizaci optických tras, základní pomůcky, optické sety, lámačky, testery, svářečky a zafukovačka optických kabelů s příslušenstvím.

Pro rychlý a efektivní výběr zboží, doporučujeme správnou volbou menu vlevo omezit prohledávanou oblast, dále oceníte připravený parametrický filtr.

Další podkategorie Optické sítě

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

OAD-LC-LC-D-SM-HUBER

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, H+S...

Výrobce

Huber Suhner

45.00 Kč 

bez DPH

54.45 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

OAD-LC-LC-D-SM-OP-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, SENKO (MADE-IN JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro cel...

Výrobce

SENKO

88.00 Kč 

bez DPH

106.48 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-LC-LC-D-SM-APC-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, SENKO (MADE-IN-JAPAN) PN výrobce: 999-331...

Výrobce

SENKO

81.00 Kč 

bez DPH

98.01 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-S-SM-OP-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM/MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér...

Výrobce

SENKO

36.20 Kč 

bez DPH

43.80 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-SC-SC-S-MM-OP-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO (MADE-IN JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!...

Výrobce

SENKO

29.00 Kč 

bez DPH

35.09 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-S-SM-APC-OP-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro c...

Výrobce

SENKO

36.70 Kč 

bez DPH

44.41 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-D-SM-OP-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, duplex, SM/MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)...

Výrobce

SENKO

64.00 Kč 

bez DPH

77.44 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-D-MM-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, duplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!!...

Výrobce

SENKO

42.30 Kč 

bez DPH

51.18 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM/MM, s automatickou krytkou (odklápí se dovnitř adaptéru) ,keram., modrá, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (fo...

Výrobce

SENKO

55.00 Kč 

bez DPH

66.55 Kč 

s DPH

Zajímavý produkt

Kód

OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-OP-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou (odklápí se dovnitř adaptéru), metal., béžový, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (form...

Výrobce

SENKO

48.40 Kč 

bez DPH

58.56 Kč 

s DPH

Zajímavý produkt

Kód

OAD-FC-FC-S-SM-APC-SENKO-SQUAR

Optická spojka/ adaptér/ coupling FC-FC, simplex, SM APC, na přístrojový panel, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru SENKO PN 297-102...

Výrobce

SENKO

46.50 Kč 

bez DPH

56.27 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-NFL-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou na jedné straně (odklápí se nahoru) ,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru, modrá, nálepka pozor laser (na obrázku není), ve...

Výrobce

Optika pasivní

25.70 Kč 

bez DPH

31.10 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-KEYSTONE-HOLDER

plastový držák SC simplex adaptéru/ couplingu pro pozici Keystone, barva bílá...

Výrobce

Optika pasivní

8.00 Kč 

bez DPH

9.68 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-D-MMOM3-OEM

Optická spojka (coupling) SC-SC, duplex, MM OM3, keramický, barva aqua...

Výrobce

Optika pasivní

20.40 Kč 

bez DPH

24.68 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-FIXING-M2x10-SROUB

šroubek M2 x 10, válcová hlava MB, pro uchycení spojky v optické vaně...

Výrobce

Optika pasivní

1.30 Kč 

bez DPH

1.57 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...