Optické sítě

Zde naleznete všechny pasivní i aktivní prvky týkající se vláknové optiky. Z pasiviny jsou to například optické kabely, chráničky a mikrotrubičky, patchcordy, pigtaily, ochrany svárů, kazety, výkonové děliče/couplery, konektorové adaptéry, kabelové spojky, nástěnné rozvaděče, zásuvky na omítku, add-drop multiplexery, couplery, splittery PON a splittery WDM.

Z aktivních prvků pro optické sítě jsou to mediakonvertory, 2R/3R repeatery, optické transceivery CWDM, a DWDM multiplexery, FTTX brány a další jiné produkty.

Samostatnou oblastní jsou nástroje pro realizaci optických tras, základní pomůcky, optické sety, lámačky, testery, svářečky a zafukovačka optických kabelů s příslušenstvím.

Pro rychlý a efektivní výběr zboží, doporučujeme správnou volbou menu vlevo omezit prohledávanou oblast, dále oceníte připravený parametrický filtr.

Další podkategorie Optické sítě

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

OAD-E2000-D-SM-APC-84098387

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, SM 9/125, zelená (APC), Huber Suhner...

Výrobce

Huber Suhner

427.00 Kč 

bez DPH

516.67 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-E2000-S-SM-APC-HUBER-SROUB

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), uchycení šroubky, Huber Suhner...

Výrobce

Huber Suhner

179.00 Kč 

bez DPH

216.59 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-E2000-D-SM-APC-84072381

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, SM 9/125, zelená (APC), Huber Suhner...

Výrobce

Huber Suhner

470.00 Kč 

bez DPH

568.70 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-E2000-S-SM-APC-HUBER-PRUZ

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), s pružinkou (nemá přírubu), Huber Suhner...

Výrobce

Huber Suhner

148.00 Kč 

bez DPH

179.08 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-S-MMOM3-OEM

Optická spojka (coupling) SC-SC, simplex, MM OM3, keramická, barva aqua...

Výrobce

Optika pasivní

10.20 Kč 

bez DPH

12.34 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-FIXING-M2-MATICE

Matice M2, šestihranná MB, pro upevnění optických adaptérů v čele rozvaděče...

Výrobce

Optika pasivní

0.40 Kč 

bez DPH

0.48 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-FIXING-LATCH

Fixovací trn kompletní pro upevnění optických adaptérů v čele rozvaděče (pro upevnění adaptéru jsou třeba 2ks!!)...

Výrobce

Optika pasivní

4.10 Kč 

bez DPH

4.96 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-E2000-S-SM-APC-R823253

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), R&M...

Výrobce

R&M optika

140.00 Kč 

bez DPH

169.40 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-LSH-FC-S-SM-APC-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní LSH-FC , simplex, SM 9/125, zelená (APC), OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná obchodní značka v...

Výrobce

Optika pasivní

289.00 Kč 

bez DPH

349.69 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-LSH-SC-S-SM-APC-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní LSH-SC , simplex, SM 9/125, zelená (APC), OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná obchodní značka v...

Výrobce

Optika pasivní

262.00 Kč 

bez DPH

317.02 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-LSH-S-SM-APC

Optická spojka/ adaptér/ coupling LSH-LSH, simplex, SM 9/125, zelená (APC), OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná obchodní značka vlastněná ...

Výrobce

ZCOMAX

80.00 Kč 

bez DPH

96.80 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

FERULLE-PROTECT-2,5mm

krytka SC, FC a ST ferrule (2,5mm), pro nasazení na feruli...

Výrobce

Optika pasivní

1.90 Kč 

bez DPH

2.30 Kč 

s DPH

 
Kód

FERULLE-PROTECT-1,25mm

krytka LC ferrule (1,25mm), pro nasazení na feruli...

Výrobce

Optika pasivní

1.90 Kč 

bez DPH

2.30 Kč 

s DPH

 
Kód

LC-ADAPTOR-PROTECT

krytka LC ferrule (1,25mm), pro nasazení na feruli...

Výrobce

Optika pasivní

3.50 Kč 

bez DPH

4.23 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-LCDUP-PROTECT

krytka gumová pro duplexní SFP transceivery, pro zasunutí do SFP modulu...

Výrobce

Optika pasivní

3.50 Kč 

bez DPH

4.23 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...