Optické sítě

 

Zde naleznete všechny pasivní i aktivní prvky týkající se vláknové optiky. Z pasiviny jsou to například optické kabely, chráničky a mikrotrubičky, patchcordy, pigtaily, ochrany svárů, kazety, výkonové děliče/couplery, konektorové adaptéry, kabelové spojky, nástěnné rozvaděče, zásuvky na omítku, add-drop multiplexery, couplery, splittery PON a splittery WDM.

Z aktivních prvků pro optické sítě jsou to mediakonvertory, 2R/3R repeatery, optické transceivery CWDM, a DWDM multiplexery, FTTX brány a další jiné produkty.

Samostatnou oblastní jsou nástroje pro realizaci optických tras, základní pomůcky, optické sety, lámačky, testery, svářečky a zafukovačka optických kabelů s příslušenstvím.

Pro rychlý a efektivní výběr zboží, doporučujeme správnou volbou menu vlevo omezit prohledávanou oblast, dále oceníte připravený parametrický filtr.




 

další podkategorie Optické sítě:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1242

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šasi 19" 1U pro montáž až 3ks LGX krabičky do rozvaděče

Šasi 19" 1U pro montáž až 3ks LGX krabičky do rozvaděče

detail porovnat
     

907.00
Kč  bez DPH
 
Coupler optický SM 1:2, 3x E2000 APC, 1310 + 1550 rozdělení výkonu 50:50, LGX krabička

Coupler optický SM 1:2, 3x E2000/APC, 1310 + 1550nm rozdělení výkonu 50:50, LGX krabička

detail porovnat
     

4 612.00
Kč  bez DPH
 
Optical CWDM Power Meter + analyzér, SC/PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní vyhodnocování úrovní

Optical CWDM Power Meter + analyzér, SC/ PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu všech CWDM vlnových délek/ kanálů 1270 až 1610nm (18x vlnová délka) skvělý pomocník pro debug/troubleshooting CWDM sítí

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

31 870.00
Kč  bez DPH
 
Optický powermeter mini, bluetooth, univerz. 2,5mm konektor, 850,980,1300,1310,1490,1550 a 1625nm, vestav. baterie

Optický powermeter mini provedení,bluetooth + USB,displej 2,1inch,univerz. 2,5mm konektor,7x W/L - 850,980,1300,1310,1490,1550 a 1625nm,vestav. baterie,paměť pro 100výsledků lze připojit přes USB k PC či telefonu,přes BT pak k telefonu (ANDROID, IPHONE)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

9 106.00
Kč  bez DPH
 
Optický zdroj mini, univerz. 2,5mm konektor, 1310 a 1550nm, vestavěná baterie

Optický zdroj mini, bluetooth + USB,displej 2,1inch, univerz. 2,5mm konektor, 1310 a 1550nm (singlemode), vestavěná baterie lze připojit přes USB k PC či telefonu,přes BT pak k telefonu (ANDROID, IPHONE)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

10 350.00
Kč  bez DPH
 
Optický zdroj mini, univerz. 2,5mm konektor, 850 a 1300nm, vestavěná baterie

Optický zdroj mini, bluetooth + USB,displej 2,1inch, univerz. 2,5mm konektor, 850 a 1300nm (multi-mode), vestavěná baterie lze připojit přes USB k PC či telefonu,přes BT pak k telefonu (ANDROID, IPHONE)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

10 350.00
Kč  bez DPH
 
Zapůjčka DWDM Power Meteru/analyzéru, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní vyhodnocování úrovní

Zápůjčka optického DWDM Powermeteru/ DWDM analyzéru, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu až 48x DWDM vlnových délek/ kanálů (C17 až C64) skvělý pomocník pro debugging/troubleshooting DWDM sítí

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

2 500.00
Kč  bez DPH
 
Optical CWDM Power Meter + analyzér, FC (PC) simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní vyhodnocování úrovní

Optical CWDM Power Meter + analyzér, FC/PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu všech CWDM vlnových délek/ kanálů 1270 až 1610nm (18x vlnová délka) skvělý pomocník pro debug/troubleshooting CWDM sítí

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

32 180.00
Kč  bez DPH
 
Optical DWDM Power Meter + analyzér, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní vyhodnocování úrovní

Optical DWDM Power Meter + analyzér, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu až 48x DWDM vlnových délek/ kanálů (C17 až C64) skvělý pomocník pro debugging/troubleshooting DWDM sítí

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

117 620.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, LC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 20x LC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

10 360.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

9 295.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 20x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

10 360.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, SC/UPC, E2A trunk, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 16x SC/UPC, 2x E2000 APC (na trunk/ CWDM line portu), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

11 150.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 18x SC/PC, 2x E2A, 19",1U,vložný útlum max. 3,2dB včetně konek.

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 18x SC/PC, 2x E2000/APC (trunk port), 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

12 210.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x FC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 20x FC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

10 360.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm + 1510-1570nm, 18xLC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB

CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm + 1510-1570nm, 18xLC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

8 783.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1270-1450nm (bez C39 a C41), LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB

CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1270-1450nm (bez C39 a C41), LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

9 039.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux NEBO Demux, 4x CWDM WL - 1270-1330nm, SC/UPC 1m šlahouny, ABS krabička, vložný útlum max. 2,6dB

CWDM Mux NEBO Demux, 4x CWDM WL - 1270-1330nm, SC/UPC 1m šlahouny, ABS krabička, vložný útlum max. 2,6dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry

detail porovnat
     

2 165.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux low loss typ, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, LC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2dB

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 20x LC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2dB včetně konektorů provedení - s miniCWDM moduly s nízkým útlumem instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

21 790.00
Kč  bez DPH
 
CWDM band splitter v 19" rozvaděči, 1470-1610nm pass/ reflect, 1310-1450nm reflect/pass, 3x SC/APC

CWDM band splitter v 19" rozvaděči, 1470-1610nm pass/ reflect, 1310-1450nm reflect/pass, 3x SC/APC instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

1 960.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.