Optické sítě

 

Zde naleznete všechny pasivní i aktivní prvky týkající se vláknové optiky. Z pasiviny jsou to například optické kabely, chráničky a mikrotrubičky, patchcordy, pigtaily, ochrany svárů, kazety, výkonové děliče/couplery, konektorové adaptéry, kabelové spojky, nástěnné rozvaděče, zásuvky na omítku, add-drop multiplexery, couplery, splittery PON a splittery WDM.

Z aktivních prvků pro optické sítě jsou to mediakonvertory, 2R/3R repeatery, optické transceivery CWDM, a DWDM multiplexery, FTTX brány a další jiné produkty.

Samostatnou oblastní jsou nástroje pro realizaci optických tras, základní pomůcky, optické sety, lámačky, testery, svářečky a zafukovačka optických kabelů s příslušenstvím.

Pro rychlý a efektivní výběr zboží, doporučujeme správnou volbou menu vlevo omezit prohledávanou oblast, dále oceníte připravený parametrický filtr.




 

další podkategorie Optické sítě:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1242

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

13

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling, MTP-MTP (až 12vláken v konektoru), SM/MM, černý, key-up, do SC simplex díry

Optická spojka/ adaptér/ coupling, MTP-MTP (až 12vláken v konektoru), SM/MM, černý, key-up, do SC simplex díry

detail porovnat
     

251.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1 9/125, MTPf-MTPf (APC), 1m, I/L 0,2dB, R/L -60dB, 12f, překřížený, USConec Standard

Patchcord optický SM OS1 9/125, MPO APC-MPO APC (samička-samička), 1m, I/L 0,2dB, R/L -60dB, 12vláken, překřížený, originál USConec, řada konektorů STANDARD zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů IR4 PSM (Parallel Single Mode)

detail porovnat
     

1 852.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1 9/125, MTPf-MTPf (APC), 1m, I/L 0,2dB, R/L -60dB, 12f, přímé zapojení (typ A), USConec Standard

Patchcord optický SM OS1 9/125, MPO APC-MPO APC (samička-samička), 1m, I/L 0,2dB, R/L -60dB, 12vláken, přímé (Typ A), originál USConec, řada konektorů STANDARD

detail porovnat
     

1 852.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1 9/125, MTPf-MTPf (APC), 1m, I/L 0,2dB, R/L -60dB, 12f, překřížený (typ B), USConec Elite

Patchcord optický SM OS1 9/125, MPO APC-MPO APC (samička-samička), 1m, I/L 0,2dB, R/L -60dB, 12vláken, překřížený, originál USConec, řada konektorů ELITE zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů IR4 PSM (Parallel Single Mode)

detail porovnat
     

2 659.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1 9/125, MTPf-MTPf (APC), 1m, I/L 0,2dB, R/L -60dB, 12f, přímé zapojení (typ A), USConec Elite

Patchcord optický SM OS1 9/125, MPO APC-MPO APC (samička-samička), 1m, I/L 0,2dB, R/L -60dB, 12vláken, přímé (Typ A), originál USConec, řada konektorů ELITE

detail porovnat
     

2 659.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM3 50/125, MTPf-MTPf, 1m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12f, zapojení 1:1 (typ A), USConec standard

Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -35dB, 12 vláken, zapojení 1:1, USConec standard zapojení 1:1 (Type A)

detail porovnat
     

1 800.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM3 50/125, MTPf-MTPf, 1m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12f, zapojení 1:1 (typ A), USConec Elite

Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -35dB, 12 vláken, zapojení 1:1, USConec ELITE zapojení 1:1 (Type A)

detail porovnat
     

2 607.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM3 50/125, MTPf-MTPf, 1m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 24f, zapojení 1:1, USConec Elite

Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -35dB, 24 vláken, zapojení 1:1, USConec ELITE pro propojení SR10 transceiverů

detail porovnat
     

4 828.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM3 50/125, MTPf-MTPf, 1m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 24f, zapojení 1:1, USConec Standard

Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -35dB, 24 vláken, zapojení 1:1, USConec STANDARD pro propojení SR10 transceiverů

detail porovnat
     

3 338.00
Kč  bez DPH
 
1m kabelu 12 vláken LSOH, MM OM3, pro kalkulaci optických USConec MTP patchcordů nestandardních délek

1m kabelu 12 vláken LSOH, MM OM3, pro kalkulaci optických USConec MTP patchcordů nestandartních délek

detail porovnat
     

63.00
Kč  bez DPH
 
1m kabelu 24 vláken LSOH, MM OM3, pro kalkulaci optických USConec MTP patchcordů nestandardních délek

1m kabelu 24 vláken LSOH, MM OM3, pro kalkulaci optických USConec MTP patchcordů nestandartních délek

detail porovnat
     

107.00
Kč  bez DPH
 
Přípravek na čištění ferulí konektorů optických pigtailů IBC 9392, pro ferule 2,5mm, pigtaily se čistí bez demontáže

Přípravek na čištění ferulí konektorů optických pigtailů IBC 9392, pro ferule 2,5mm, pigtaily se čistí bez demontáže z rozvaděče/ adaptéru, pro 500 čištění pro konektory samce i samičky (adaptéry)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

1 302.00
Kč  bez DPH
 
Přípravek na čištění ferulí konektorů optických pigtailů IBC 9393, pro ferule 1,25mm, pigtaily se čistí bez demontáže

Přípravek na čištění ferulí konektorů optických pigtailů IBC 9393, pro ferule 1,25mm, pigtaily se čistí bez demontáže z rozvaděče/ adaptéru pro konektory samce i samičky (adaptéry)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

1 302.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.