Optické sítě

 

Zde naleznete všechny pasivní i aktivní prvky týkající se vláknové optiky. Z pasiviny jsou to například optické kabely, chráničky a mikrotrubičky, patchcordy, pigtaily, ochrany svárů, kazety, výkonové děliče/couplery, konektorové adaptéry, kabelové spojky, nástěnné rozvaděče, zásuvky na omítku, add-drop multiplexery, couplery, splittery PON a splittery WDM.

Z aktivních prvků pro optické sítě jsou to mediakonvertory, 2R/3R repeatery, optické transceivery CWDM, a DWDM multiplexery, FTTX brány a další jiné produkty.

Samostatnou oblastní jsou nástroje pro realizaci optických tras, základní pomůcky, optické sety, lámačky, testery, svářečky a zafukovačka optických kabelů s příslušenstvím.

Pro rychlý a efektivní výběr zboží, doporučujeme správnou volbou menu vlevo omezit prohledávanou oblast, dále oceníte připravený parametrický filtr.




 

další podkategorie Optické sítě:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1242

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

6

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spojka optická kabelová odklopná DROP CABLE EXTENDER, IP54, spojí dva DROP kabely 3mm (pouze 1 vlákno), včetně 2ks QA konektorů

DROP CABLE EXTENDER, IP54 spojka pro prodloužení/ spojení dvou DROP kabelů 3mm (pouze 1 vlákno), včetně potřebných 2ks QA konektoru (SC/PC) a simplexní spojky SC singlemode (modrá)

detail porovnat

 Doprodej 

   

199.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový QA, SC/APC, OS1 9/125 singlemode, pro vlákna 900µm + DROP 3mm, včetně přípravku

Konektor optický mechanický gelový QA, SC/APC, OS1 9/125 singlemode, pro vlákna 900µm + DROP 3mm, beznástrojová instalace (přípravek přibalen u každého konektoru)

detail porovnat
     

63.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový QA, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vlákna 900µm + 3mm DROP, včetně přípravku

Konektor optický mechanický gelový QA, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vlákna 900µm + 3mm DROP, beznástrojová instalace (přípravek přibalen u každého konektoru)

detail porovnat
     

75.00
Kč  bez DPH
 
Pomůcka instalační - žabka pro fixaci vlákna v 900um Eassy Stripp ochraně či DROP kabelu 2,4 - 3mm

Pomůcka instalační - žabka pro fixaci vlákna v 900um Eassy Stripp ochraně či DROP kabelu 2,4 - 3mm

detail porovnat
     

41.10
Kč  bez DPH
 
Přípravek montážní pro instalaci QA konektoru na optický kabel SAMSUNG DROP 3mm, není nezbytný, ale znatelně urychluje práci

Nástroj pro instalaci QA konektoru na optický kabel SAMSUNG DROP 3mm, stripuje kabel, stripuje vlákno, naměří délku vlákna - vše v jednom nástroji

detail porovnat
     

2 787.00
Kč  bez DPH
 
Spojka optická kabelová odklopná řady RN-FOC, pro max.048 svarů, 12x vstup (2 až 10mm),kompletní včetně odklopných kazet

Optická zemní spojka odklopná černá RN-FOC, až 48 svárů, včetně odklopných kazet a hřebenů, včetně držáku na zeď či pro zavěšení, 2x vstup 8-10mm, 2x vstup 5-8mm, 8x vstup 2-3,5mm pro DROP kabely, uzavírání pomocí šestihran. klíče M12, možnost uchycení

detail porovnat
     

2 822.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.