Optické sítě

 

Zde naleznete všechny pasivní i aktivní prvky týkající se vláknové optiky. Z pasiviny jsou to například optické kabely, chráničky a mikrotrubičky, patchcordy, pigtaily, ochrany svárů, kazety, výkonové děliče/couplery, konektorové adaptéry, kabelové spojky, nástěnné rozvaděče, zásuvky na omítku, add-drop multiplexery, couplery, splittery PON a splittery WDM.

Z aktivních prvků pro optické sítě jsou to mediakonvertory, 2R/3R repeatery, optické transceivery CWDM, a DWDM multiplexery, FTTX brány a další jiné produkty.

Samostatnou oblastní jsou nástroje pro realizaci optických tras, základní pomůcky, optické sety, lámačky, testery, svářečky a zafukovačka optických kabelů s příslušenstvím.

Pro rychlý a efektivní výběr zboží, doporučujeme správnou volbou menu vlevo omezit prohledávanou oblast, dále oceníte připravený parametrický filtr.




 

další podkategorie Optické sítě:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1242

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-XD, SM, PB 20dB (až 50km), 1270-1610nm (DFB), LC dup.,0 - 70°C,3,3V, JUNIPER,DMI

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 20dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, JUNIPER kompatibilní

detail porovnat
     

920.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW LITE, SM 1,4km, 1310nm, LC dup., DMI , HP komp.

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW LITE, SM 1,4km, 1310nm, LC dup., DMI diagnostika, HP kompatibilní

detail porovnat
     

557.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW LITE, SM 1,4km, 1310nm, LC dup., DMI , Cisco komp.

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW LITE, SM 1,4km, 1310nm, LC dup., DMI diagnostika, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

663.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 2km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 2km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

663.00
Kč  bez DPH
 
SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-XD, SM, PB 20dB (až 50km), 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco komp., DMI

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 20dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

detail porovnat
     

1 490.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika , JUNIPER kompatibilní

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, JUNIPER kompatibilní

detail porovnat
     

663.00
Kč  bez DPH
 
SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-XD, SM, PB 20dB (až 50km), 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HPA komp.

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 20dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HPA kompatibilní

detail porovnat
     

920.00
Kč  bez DPH
 
SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-XD, SM, PB 20dB (až 50km), 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HPE komp.

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 20dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HPE kompatibilní

detail porovnat
     

920.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, 1270nm TX/ 1330nm RX BIDI, LC simplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika

detail porovnat
     

1 291.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, 1330nm TX/ 1270nm RX BIDI, LC simplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika

detail porovnat
     

1 291.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, 1330nm TX/ 1270nm RX BIDI, LC simp., DMI , INTEL komp.

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, INTEL kompatibilní, DMI diagnostika

detail porovnat
     

1 291.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, 1330nm TX/ 1270nm RX BIDI, LC simp., DMI , HUAWEI komp.

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, INTEL kompatibilní, DMI diagnostika

detail porovnat
     

1 291.00
Kč  bez DPH
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HUAWEI komp., DMI

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HUAWEI kompatibilní

detail porovnat
     

267.00
Kč  bez DPH
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HPA 1950 komp., DMI

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HPA kompatibilní, kustomizace pro řadu 1900 (modul se hlásí jako 1000BASE-LX)

detail porovnat
     

267.00
Kč  bez DPH
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HPA kompatibilní, DMI

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HPA kompatibilní

detail porovnat
     

267.00
Kč  bez DPH
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HPA kompatibilní, DMI

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HPA kompatibilní, DMI

detail porovnat
     

267.00
Kč  bez DPH
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HPA 1950 komp., DMI

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HPA kompatibilní, DMI, kustomizace pro řadu 1900 (modul se hlásí jako 1000BASE-LX)

detail porovnat
     

267.00
Kč  bez DPH
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HUAWEI komp., DMI

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HUAWEI kompatibilní, DMI

detail porovnat
     

267.00
Kč  bez DPH
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simp., -40 až 85°C, 3,3V, DMI, Westermo komp.

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní, zvýšená teplotní odolnost -40 až 85°C

detail porovnat
     

698.00
Kč  bez DPH
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, SC simp., -40 až 85°C, 3,3V, DMI, Westermo komp.

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní, zvýšená teplotní odolnost -40 až 85°C

detail porovnat
     

698.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.