Optické sítě

 

Zde naleznete všechny pasivní i aktivní prvky týkající se vláknové optiky. Z pasiviny jsou to například optické kabely, chráničky a mikrotrubičky, patchcordy, pigtaily, ochrany svárů, kazety, výkonové děliče/couplery, konektorové adaptéry, kabelové spojky, nástěnné rozvaděče, zásuvky na omítku, add-drop multiplexery, couplery, splittery PON a splittery WDM.

Z aktivních prvků pro optické sítě jsou to mediakonvertory, 2R/3R repeatery, optické transceivery CWDM, a DWDM multiplexery, FTTX brány a další jiné produkty.

Samostatnou oblastní jsou nástroje pro realizaci optických tras, základní pomůcky, optické sety, lámačky, testery, svářečky a zafukovačka optických kabelů s příslušenstvím.

Pro rychlý a efektivní výběr zboží, doporučujeme správnou volbou menu vlevo omezit prohledávanou oblast, dále oceníte připravený parametrický filtr.




 

další podkategorie Optické sítě:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1242

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

12

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP+ CWDM transceiver 8Gbps, multirate, SM 40km, EML, dostupné W/L 1470 až 1610nm, LC dup., PB 18dB,DMI, BROCADE CERTIFIED

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 18dB (8Gbps), DMI diagnostika, certifikováno pro produkty Brocade

detail porovnat
     

84 480.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ CWDM transceiver 10Gbps, multirate, SM 10km, dostupné W/L 1270 až 1330nm, LC dup., PB 16dB, DMI,BROCADE

SFP+ CWDM transceiver 10Gbps, multirate, SM 10km, dostupné W/L 1270 až 1330nm, LC dup., PB 16dB, DMI diagnostika, certifikováno pro produkty Brocade

detail porovnat
     

20 090.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ CWDM transceiver 10Gbps, multirate, SM 10km, EML dostupné W/L 1350 až 1610nm, LC dup., PB 11dB, DMI,BROCADE

SFP+ CWDM transceiver 10Gbps, multirate, SM 10km, dostupné W/L 1350 až 1610nm, LC dup., PB 11dB, DMI diagnostika, certifikováno pro produkty Brocade

detail porovnat
     

39 990.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470-1610nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470-1610nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

detail porovnat
     

105 450.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

detail porovnat
     

105 450.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1490nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1490nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

detail porovnat
     

105 450.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1510nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1510nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

detail porovnat
     

105 450.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1530nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1530nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

detail porovnat
     

105 450.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1550nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1550nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

detail porovnat
     

105 450.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ DWDM transceiver 16Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, DMI , Brocade certifikováno

SFP+ DWDM transceiver 16Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, DMI , Brocade certifikováno

detail porovnat
     

104 760.00
Kč  bez DPH
 
SFP+ DWDM transceiver 16Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, 1558,17nm (C24), DMI , Brocade certifikováno

SFP+ DWDM transceiver 16Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, 1558,17nm (C24), DMI , Brocade certifikováno

detail porovnat
     

104 760.00
Kč  bez DPH
 
CFP2 transceiver koherentní digitální (DCO) 100Gbps DWDM tunable, CLASS 4, SM, 1200km+, PB 18dB, DP-QPSK

CFP2 transceiver koherentní digitální (DCO) 100Gbps DWDM tunable, CLASS 4, SM, 1200km+, PB 18dB, DP-QPSK

detail porovnat
     

Kč  bez DPH
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.