Optické sítě

 

Zde naleznete všechny pasivní i aktivní prvky týkající se vláknové optiky. Z pasiviny jsou to například optické kabely, chráničky a mikrotrubičky, patchcordy, pigtaily, ochrany svárů, kazety, výkonové děliče/couplery, konektorové adaptéry, kabelové spojky, nástěnné rozvaděče, zásuvky na omítku, add-drop multiplexery, couplery, splittery PON a splittery WDM.

Z aktivních prvků pro optické sítě jsou to mediakonvertory, 2R/3R repeatery, optické transceivery CWDM, a DWDM multiplexery, FTTX brány a další jiné produkty.

Samostatnou oblastní jsou nástroje pro realizaci optických tras, základní pomůcky, optické sety, lámačky, testery, svářečky a zafukovačka optických kabelů s příslušenstvím.

Pro rychlý a efektivní výběr zboží, doporučujeme správnou volbou menu vlevo omezit prohledávanou oblast, dále oceníte připravený parametrický filtr.




 

další podkategorie Optické sítě:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1242

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

30

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Optical CWDM Power Meter + analyzér, SC/PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní vyhodnocování úrovní

Optical CWDM Power Meter + analyzér, SC/ PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu všech CWDM vlnových délek/ kanálů 1270 až 1610nm (18x vlnová délka) skvělý pomocník pro debug/troubleshooting CWDM sítí

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

31 870.00
Kč  bez DPH
 
Optical DWDM Power Meter + analyzér, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní vyhodnocování úrovní

Optical DWDM Power Meter + analyzér, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu až 48x DWDM vlnových délek/ kanálů (C17 až C64) skvělý pomocník pro debugging/troubleshooting DWDM sítí

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

117 620.00
Kč  bez DPH
 
Zapůjčka DWDM Power Meteru/analyzéru, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní vyhodnocování úrovní

Zápůjčka optického DWDM Powermeteru/ DWDM analyzéru, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu až 48x DWDM vlnových délek/ kanálů (C17 až C64) skvělý pomocník pro debugging/troubleshooting DWDM sítí

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

2 500.00
Kč  bez DPH
 
Optical CWDM Power Meter + analyzér, FC (PC) simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní vyhodnocování úrovní

Optical CWDM Power Meter + analyzér, FC/PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu všech CWDM vlnových délek/ kanálů 1270 až 1610nm (18x vlnová délka) skvělý pomocník pro debug/troubleshooting CWDM sítí

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

32 180.00
Kč  bez DPH
 
Optický powermeter mini, bluetooth, univerz. 2,5mm konektor, 850,980,1300,1310,1490,1550 a 1625nm, vestav. baterie

Optický powermeter mini provedení,bluetooth + USB,displej 2,1inch,univerz. 2,5mm konektor,7x W/L - 850,980,1300,1310,1490,1550 a 1625nm,vestav. baterie,paměť pro 100výsledků lze připojit přes USB k PC či telefonu,přes BT pak k telefonu (ANDROID, IPHONE)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

9 106.00
Kč  bez DPH
 
Optický zdroj mini, univerz. 2,5mm konektor, 1310 a 1550nm, vestavěná baterie

Optický zdroj mini, bluetooth + USB,displej 2,1inch, univerz. 2,5mm konektor, 1310 a 1550nm (singlemode), vestavěná baterie lze připojit přes USB k PC či telefonu,přes BT pak k telefonu (ANDROID, IPHONE)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

10 350.00
Kč  bez DPH
 
Optický zdroj mini, univerz. 2,5mm konektor, 850 a 1300nm, vestavěná baterie

Optický zdroj mini, bluetooth + USB,displej 2,1inch, univerz. 2,5mm konektor, 850 a 1300nm (multi-mode), vestavěná baterie lze připojit přes USB k PC či telefonu,přes BT pak k telefonu (ANDROID, IPHONE)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

10 350.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM1 62,5/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, LC, OM1 62,5/125 multimode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního přípravku

detail porovnat
     

280.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM2 50/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, LC, OM2 50/125 multimode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního přípravku

detail porovnat
     

280.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, LC, OS1 9/125 singlemode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního přípravku

detail porovnat
     

262.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d2mm, včetně přípravku

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, LC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d2mm, včetně instalačního přípravku

detail porovnat
     

280.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně přípravku

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, LC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně instalačního přípravku

detail porovnat
     

280.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně přípravku

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, SC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně instalačního přípravku

detail porovnat
     

142.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový FIC, SC/APC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, SC-APC, OS1 9/125 singlemode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního přípravku

detail porovnat
     

305.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OM1 62,5/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, SC, OM1 62,5/125 multimode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního přípravku

detail porovnat
     

199.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OM2 50/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, SC, OM2 50/125 multimode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního přípravku

detail porovnat

 Zajímavý produkt 

   

177.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, SC, OS1 9/125 singlemode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního přípravku

detail porovnat

 Zajímavý produkt 

   

164.00
Kč  bez DPH
 
Inspekční mikroskop pro optiku s integrovanou čističkou ferulí Scopleaner, 3 kroky - inspekce+čištění+kontrolní inspekce=one touch

Inspekční mikroskop s integrovanou čističkou ferulí Scopleaner, přenosný, vhodný ke kontrole a čištění velkého množství konektorů , čistí pomocí běžně dostupného roztoku od firmy 3M , 3 kroky - inspekce – čištění – kontrolní inspekce = one touch

detail porovnat
     

154 770.00
Kč  bez DPH
 
Inspekční mikroskop pro optické ferule, WIFI, včetně analyz. software, vestavěná baterie, aplikace pro Android a iOS

Inspekční mikroskop pro optické ferule, WIFI pro bezdrátový přenos obrazu na telefon/ tablet/ PC, včetně vyhodnocovacího software dle IEC 61300-3-35 (pouze na PC), vestavěná baterie, 2,5mm i 1,25mm redukce pro samičky SC, FC a LC konektorů, zvětšuje 400x

detail porovnat

 Promo akce 

   

24 610.00
Kč  bez DPH
 
redukce/ konektorový nástavec pro WIFI SCOPE, pro samečky ferule 2,5mm, PC broušení

redukce/ konektorový nástavec pro WIFI SCOPE, pro samečky ferule 2,5mm, PC broušení

detail porovnat
     

1 390.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

30

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.