Optické sítě

 

Zde naleznete všechny pasivní i aktivní prvky týkající se vláknové optiky. Z pasiviny jsou to například optické kabely, chráničky a mikrotrubičky, patchcordy, pigtaily, ochrany svárů, kazety, výkonové děliče/couplery, konektorové adaptéry, kabelové spojky, nástěnné rozvaděče, zásuvky na omítku, add-drop multiplexery, couplery, splittery PON a splittery WDM.

Z aktivních prvků pro optické sítě jsou to mediakonvertory, 2R/3R repeatery, optické transceivery CWDM, a DWDM multiplexery, FTTX brány a další jiné produkty.

Samostatnou oblastní jsou nástroje pro realizaci optických tras, základní pomůcky, optické sety, lámačky, testery, svářečky a zafukovačka optických kabelů s příslušenstvím.

Pro rychlý a efektivní výběr zboží, doporučujeme správnou volbou menu vlevo omezit prohledávanou oblast, dále oceníte připravený parametrický filtr.




 

další podkategorie Optické sítě:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1242

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

33

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, keramický spoj. člen uvnitř adapt., do SC simplex díry, bez příruby

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, H+S

detail porovnat

 Doprodej 

   

45.00
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, s přírubou(na šroubky), SM 9/125, zelená (APC), Huber Suhner

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, SM 9/125, zelená (APC), Huber Suhner

detail porovnat
     

427.00
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), s pružinkou, Huber Suhner

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), s pružinkou (nemá přírubu), Huber Suhner

detail porovnat
     

148.00
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), uchycení šroubky, Huber Suhner

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), uchycení šroubky, Huber Suhner

detail porovnat
     

179.00
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, s pružinkou, SM 9/125, zelená (APC), Huber Suhner

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, SM 9/125, zelená (APC), Huber Suhner

detail porovnat
     

470.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-SC, 2m, LSOH heavy duplex 2x 2,7mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+),konektory Huber Suh

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-SC, 2m, LSOH heavy duplex 2x 2,7mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

826.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-SC, 3m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, konektory Huber Suhner, v chráničce

Patchcord singlemode OS1 G657A, E2/APC-SC, 3m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, konektory Huber Suhner, v chráničce

detail porovnat
     

1 227.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-SC, 7m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, konektory Huber Suhner, v chráničce

Patchcord singlemode OS1 G657A, E2/APC-SC, 7m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, konektory Huber Suhner, v chráničce

detail porovnat
     

1 403.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-E2/APC, 1m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+), konektory Huber

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-E2000/APC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

1 225.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-E2/APC, 2m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+), konektory Huber

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-E2000/APC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

1 184.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-SC, 1m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+), konektory Huber Suhn

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-SC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

824.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-SC, 2m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+), konektory Huber Suhn

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-SC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

879.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-SC, 3m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+),konektory Huber Suhne

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-SC, 3m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

895.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-SC, 5m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+),konektory Huber Suhne

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-SC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

927.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-E2/APC, 3m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+), konektory Huber

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-E2000/APC, 3m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

1 255.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-E2/APC, 5m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+), konektory Huber

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-E2000/APC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

1 286.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-LC/APC,1m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory Huber Su

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-LC/APC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

839.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-LC/PC, 1m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory Huber Su

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-LC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

907.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory Huber Su

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

888.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-LC/PC, 5m, LSOH yellow dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), H+S

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-LC/PC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat
     

935.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

33

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.