Optické sítě

 

Zde naleznete všechny pasivní i aktivní prvky týkající se vláknové optiky. Z pasiviny jsou to například optické kabely, chráničky a mikrotrubičky, patchcordy, pigtaily, ochrany svárů, kazety, výkonové děliče/couplery, konektorové adaptéry, kabelové spojky, nástěnné rozvaděče, zásuvky na omítku, add-drop multiplexery, couplery, splittery PON a splittery WDM.

Z aktivních prvků pro optické sítě jsou to mediakonvertory, 2R/3R repeatery, optické transceivery CWDM, a DWDM multiplexery, FTTX brány a další jiné produkty.

Samostatnou oblastní jsou nástroje pro realizaci optických tras, základní pomůcky, optické sety, lámačky, testery, svářečky a zafukovačka optických kabelů s příslušenstvím.

Pro rychlý a efektivní výběr zboží, doporučujeme správnou volbou menu vlevo omezit prohledávanou oblast, dále oceníte připravený parametrický filtr.




 

další podkategorie Optické sítě:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1242

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

35

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC díry, béžový, SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, béžový, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!!! PN výrobce: 988-3S82-N

detail porovnat
     

58.00
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, SENKO (MADE-IN JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!!! PN výrobce: 988-3S11-N

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

88.00
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adap., do SC simplex díry, SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, SENKO (MADE-IN-JAPAN) PN výrobce: 999-331

detail porovnat
     

82.00
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM/MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!!! PN výrobce: 242-101-1N

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

36.30
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO (MADE-IN JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!!! PN výrobce:242-122-1N

detail porovnat
     

29.10
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená, SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!!! PN výrobce: 242-111-2N

detail porovnat
     

36.80
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, duplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, duplex, SM/MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!!! PN výrobce:242-201-1N

detail porovnat
     

64.00
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, duplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, duplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!!! PN výrobce: 222-222-2N

detail porovnat
     

42.40
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM/MM, s automatickou krytkou (odklápí se dovnitř adaptéru) ,keram., modrá, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!!! PN výrobce: 242-1X1-1A

detail porovnat

 Zajímavý produkt 

   

55.00
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automat. krytkou, metalický spoj. člen, béžový, SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou (odklápí se dovnitř adaptéru), metal., béžový, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!!! PN výrobce: 242-1X2-1A

detail porovnat

 Zajímavý produkt 

   

48.60
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling FC-FC, simplex, SM APC, na přístrojový panel, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru

Optická spojka/ adaptér/ coupling FC-FC, simplex, SM APC, na přístrojový panel, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru SENKO PN 297-102

detail porovnat
     

46.70
Kč  bez DPH
 
Přípravek MPO Plus Gel Pad SMART CLEANER pro očištění konektorů typu MPO/ MPT, pro 10ks konektorů

Přípravek MPO Plus Gel Pad Smart Cleaner - pro očištění konektorů typu MPO/ MPT, pro 10ks konektorů, jednorázové očistí jako jediný přípravek i prostor kolem pinů, japonská kvalita, TOP řešení na trhu pro čiš. přes adaptéry pak produkt SCK-PT-MPO-GSC

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

141.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf mini-MPOf mini, 2m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12f, překřížené, SENKO JAPAN

Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf mini-MPOf mini, 2m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12x vlákno, překřížené, SENKO JAPAN zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 moduly pak vyžadují 24vláknový MPO konektor.

detail porovnat
     

974.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf mini-MPOf mini, 3m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12f, překřížené, SENKO JAPAN

Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf mini-MPOf mini, 2m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12x vlákno, překřížené, SENKO JAPAN zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 moduly pak vyžadují 24vláknový MPO konektor.

detail porovnat
     

1 104.00
Kč  bez DPH
 
Přípravek MPO Plus Gel Stick SMART CLEANER pro očištění konektorů typu MPO/ MPT přes adaptér, pro 1ks konektoru

Přípravek MPO Plus Gel Stick Smart Cleaner - pro očištění konektorů typu MPO/ MPT přes adaptér či pro aktivní porty (SR4, SR10 atd.), pro 1ks konektoru, jednorázové očistí jako jediný přípravek i prostor kolem pinů, japonská kvalita, TOP řešení na trhu

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

141.00
Kč  bez DPH
 
Přípravek SMART CLEANER na čištění ferulí konektorů optických pigtailů,pro ferule MPO, pigtaily se čistí bez demontáže

Přípravek SMART CLEANER na čištění ferulí konektorů optických pigtailů,pro ferule MPO konektorů, kapacita 600x čištění pro konektory samce i samičky ( pigtail přes adaptér/coupling)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

1 574.00
Kč  bez DPH
 
Emitor viditelného červeného světla pro MPO, 650nm, výkon 0,4mW, pro MPO ferule, lze svítit do vybraného vlákna či do všech

Emitor viditelného červeného světla VFL, 650nm, výkon 0,4mW, pro MPO ferule, lze svítit do vybraného vlákna či do všech vláken v ribbonu, vwestavěná baterie, USB nabíjení

detail porovnat
     

17 930.00
Kč  bez DPH
 
Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO, pro kontrolu samic konektorů 1,25mm LC-PC

Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO (ONAI-SCK-VM2000-01*Rev1.5), pro kontrolu samic konektorů 1,25mm LC-PC

detail porovnat
     

1 039.00
Kč  bez DPH
 
Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO, pro kontrolu samic konektorů 2,5mm FC-PC

Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO (ONAI-SCK-VM2000-01*Rev1.5), pro kontrolu samic konektorů 2,5mm FC-PC

detail porovnat
     

1 039.00
Kč  bez DPH
 
Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO - prodloužený, pro kontrolu samic konektorů 2,5mm LC-APC

Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO (ONAI-SCK-VM2000-01*Rev1.5), pro kontrolu samic konektorů 2,5mm LC-APC, prodloužená verze nástavce

detail porovnat
     

10 220.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

35

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.