Optické sítě

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

8506.47/0000F

...

Výrobce

MICOS

637.00 Kč 

bez DPH

770.77 Kč 

s DPH

 
Kód

MS417001

...

Výrobce

MICROSENS

2 591.00 Kč 

bez DPH

3 135.11 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-111FB-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (MM SC), LFP funkce, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 190.00 Kč 

bez DPH

3 859.90 Kč 

s DPH

 
Kód

MS416107

...

Výrobce

MICROSENS

5 959.00 Kč 

bez DPH

7 210.39 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-111PB

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP), LFP funkce...

Výrobce

ORING

2 962.00 Kč 

bez DPH

3 584.02 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-111FB-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SM SC), LFP funkce, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 456.00 Kč 

bez DPH

4 181.76 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-121FB-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Multi-Mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 182.00 Kč 

bez DPH

3 850.22 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-121FB-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode 30km / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 467.00 Kč 

bez DPH

4 195.07 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPMC-111GP

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter PoE+ PSE (30W), Mini velikost, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 100/1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

5 355.00 Kč 

bez DPH

6 479.55 Kč 

s DPH

 
Kód

IGMC-111GPB

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter, Mini velikost, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 100/1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 367.00 Kč 

bez DPH

5 284.07 Kč 

s DPH

 
Kód

MS416300

...

Výrobce

MICROSENS

18 520.00 Kč 

bez DPH

22 409.20 Kč 

s DPH

 
Kód

IGMC-1011GP

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 367.00 Kč 

bez DPH

5 284.07 Kč 

s DPH

 
Kód

IGMC-1011GF-SS-SC

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter, úzké provedení, neřiditelný, 1x 1000TX (RJ-45) - 1x 1000LX (Single Mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

6 425.00 Kč 

bez DPH

7 774.25 Kč 

s DPH

 
Kód

IGMC-1011GF-MM-SC

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter, úzké provedení, neřiditelný, 1x 1000TX (RJ-45) - 1x 1000SX (Multi-Mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

5 285.00 Kč 

bez DPH

6 394.85 Kč 

s DPH

 
Kód

ITGMC-111GP+

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter, úzký, neřid., 1x 100/1000/10G TX (RJ-45) - 1x 100/1000/10G (SFP/ SFP+), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

12 870.00 Kč 

bez DPH

15 572.70 Kč 

s DPH

Zajímavý produkt

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...