Optické sítě

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

IMC-111PB

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP), LFP funkce...

Výrobce

ORING

2 760.00 Kč 

bez DPH

3 341.42 Kč 

s DPH

 
Kód

WGT-705A

...

Výrobce

PLANET

299.00 Kč 

bez DPH

363.60 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-111FB-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SM SC), LFP funkce, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 220.00 Kč 

bez DPH

3 898.02 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-121FB-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Multi-Mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

2 965.00 Kč 

bez DPH

3 589.47 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-121FB-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode 30km / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 230.00 Kč 

bez DPH

3 910.12 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPMC-111GP-BT-24V

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter PoE+ PSE (30W), Mini velikost, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 100/1000 (SFP), dvojité 24VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

5 661.00 Kč 

bez DPH

6 851.62 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPMC-111GP

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter PoE+ PSE (30W), Mini velikost, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 100/1000 (SFP), dvojité 50~57VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 989.00 Kč 

bez DPH

6 038.50 Kč 

s DPH

 
Kód

IGMC-111GPB

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter, Mini velikost, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 100/1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 069.00 Kč 

bez DPH

4 925.30 Kč 

s DPH

 
Kód

MS416300

...

Výrobce

MICROSENS

18 500.00 Kč 

bez DPH

22 386.82 Kč 

s DPH

 
Kód

IGMC-1011GP

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 069.00 Kč 

bez DPH

4 925.30 Kč 

s DPH

 
Kód

IGMC-1011GF-MM-SC

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter, úzké provedení, neřiditelný, 1x 1000TX (RJ-45) - 1x 1000SX (Multi-Mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 924.00 Kč 

bez DPH

5 959.86 Kč 

s DPH

 
Kód

ITGMC-111GP+

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter, úzký, neřid., 1x 100/1000/10G TX (RJ-45) - 1x 100/1000/10G (SFP/ SFP+), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

12 000.00 Kč 

bez DPH

14 521.82 Kč 

s DPH

Zajímavý produkt

Kód

IPMC-111PB

Průmyslový DIN POE (PSE) Fast Ethernet Media Converter, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100TX (RJ-45) - 1x 100FX SFP, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 211.00 Kč 

bez DPH

5 097.12 Kč 

s DPH

 
Kód

ISC-1112-I

Průmyslový DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, napájení 9~30V DC, 2kV izolace, -10 ~70C...

Výrobce

ORING

1 752.00 Kč 

bez DPH

2 121.74 Kč 

s DPH

 
Kód

RMC-111FB-MM

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Multi-Mode / SC) , -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 326.00 Kč 

bez DPH

4 026.28 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...