Optický power meter (850,980,1300,1310,1490,1550nm)

Optický power meter (850,980,1300,1310,1490,1550nm)

Speciální nabídka

Optický power meter (850,980,1300,1310,1490,1550nm)

Balení obsahuje: power meter, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení, vyměnitelné konektory SC, ST, FC 2,5mm
Výrobce
JOINWIT
Kód
JW3208A
Náš kód
a6135
Záruka
24 Měsíců
1 861.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
2 251.81 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Optický power meter JW3208A

    je kompaktní a snadno použitelný testovací nástroj pro optické sítě, který může být použit pro měření optického výkonu, ale také pro měření útlumu optických vláken. Byl navržen s ohledem na praktické provedení, širokou škálu použitelnosti při měření, vysokou přesnost, uživatelskou kalibraci a to vše s důrazem na vynikající poměr cena/výkon.

    Vlastnosti

    • Uživatelská kalibrace
    • Komfortní LCD displej s volitelným podsvícením umožňujícím noční provoz
    • Měření výkonu v dBm nebo mw a útlumu v dB
    • Nízká spotřeba energie - více než 240 hodiny kontinuálního provozu na tři 1,5 V alkalické baterie
    • Auto-off funkce (10min), která může být aktivována nebo deaktivována

    Oblasi použití

    • Údržba v oblasti telekomunikací a IT
    • Údržba optických sítí CATV
    • Laboratorní testování
    • Ostatní optická měření

    Specifikace

    • Vlnové délky (nm): 800 - 1700
    • Detektor: InGaAs
    • Měřící rozsah (dBm): -70 až +3
    • Max. odchylka: ±5%
    • Kalibrované vlnové délky (nm): 850,980,1300,1310,1490,1550
    • Rozlišení (dB): 0,01
    • Optický konektor: FC/PC, SC/PC, ST/PC, universal 2,5mm (výměnné)
    • Napájení: 3x 1,5V alkalické baterie AA
    • Doba chodu na baterie: 240h
    • Rozsah provozních teplot (°C): -10 až +60
    • Rozměry (mm): 175x82x33
    • Hmotnost (g): 310

    Balení obsahuje: power meter, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení, vyměnitelné konektory SC, ST, FC 2,5mm


    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Související dokumenty

    Datasheet
    JW3208.pdf

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat JW3216A Optický power meter s paměťí pro měření, USB (850,1300,1310,1490,1550,1625nm) JOINWIT
     
    5 446.00 Kč
    Porovnat JW3109-1310/1550 Optický zdroj (1310/1550nm) Singlemode JOINWIT

    S

    3 961.00 Kč
    Porovnat JW3116-850/1300/1310/1550 Optický zdroj nastavitelný - 4 vlnové délky 850/1300/1310/1550nm), 2 porty JOINWIT

    S

    12 970.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...