Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C, DC 5V

Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C, DC 5V

Výprodej

Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C, DC 5V

Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C včetně externího zdroje AC220V na DC 5V (1A)
Výrobce
ZCOMAX
Kód

ZX-AK-RC-F12FEM2SC-2

Náš kód
46191
Záruka
12 Měsíců
Dostupnost
579.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
702.41 Kč
Doporučená cena s DPH
1.50 Kč
Recyklační poplatek
Objednat

    Podrobnosti


    Odeslat dotaz

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Konstrukce

    instalace desktop
    Provedení fixní porty

    Management

    CLI ne
    cloud management ne
    kontrolér ne
    neřiditelný ano
    SNMP ne
    Web Management ne

    Napájení

    Napájení DC fixní
    Počet zdrojů 1

    PoE

    Typ PoE nemá

    Porty

    Maximální celkový počet portů <8
    Počet fixních uplink portů 0
    Počet hlavních portů <8
    Typ hlavních portů 100M (RJ-45)

    Pracovní vrstva

    Layer L2

    Produktová řada

    Produktová řada Zcomax AK

    Typ produktu

    Typ produktu switch
    Určení přístupový

    Další vlastnosti

    Stohovatelné ne

    Související dokumenty