Optika pasivní

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
157 produktů
11 stránek
 
 
Kód

ONACH-DUST-OFF-400

Stlačený vzduch pro čištění, 400ml tento běžný stlačený vzdduch není vhodný pro vyfoukávání svářeček ani jiných optických citlivých přístrojů, může zanechávat povlak !!Na svářečky nepoužívat!!...

Výrobce

Optika pasivní

350.00 Kč 

bez DPH

423.50 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAC-KIMWIPES

Čistící kapesníčky KIMWIPES, pro čištění optických vláken i konektorů, celulózová báze, 280ks...

Výrobce

Optika pasivní

89.00 Kč 

bez DPH

107.69 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAO-ALU-KUFR-V2

Kufřík robustní aluminiový na nářadí černý, plato na nástroje, pěnová výplň perforovaná, uzamykatelný...

Výrobce

Optika pasivní

741.00 Kč 

bez DPH

896.61 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAO-LIH-FIX

Lihový fix tenký černý permanentní pro značkování vlákna (Gelové konektory UNICAM, FIC)...

Výrobce

Optika pasivní

38.80 Kč 

bez DPH

46.95 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAO-SHARPAK-645

SHARPAK - uzavíratelný plastový box na odlomená vlákna a další nebezpečný odpad, 645ml...

Výrobce

Optika pasivní

272.00 Kč 

bez DPH

329.12 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-X86A

Optická zásuvka X86B typ 2, 2 pozice pro SC simplex, 86x86mm, včetně záslepky a záslepky s průchody pro kabel 2x3,1mm, možnost fixace kabelu 2x 3,1mm uvnitř zásuvky, rozměry 86x86x25mm...

Výrobce

Optika pasivní

23.10 Kč 

bez DPH

27.95 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-MT-MT-D-SM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling MTRJ/MTRJ, duplex, SM, do MTRJ díry, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

67.00 Kč 

bez DPH

81.07 Kč 

s DPH

 
Kód

ONASAD-FIBRLOK-TOOLS-AD-SET

3M FIBRLOK 2559C - NEORIGINÁLNÍ sada montážních přípravků a nářadí pro spojky FIBERLOK II 2529 a FIBERLOK 2540G, včetně lámačky, sada obsahuje lámačku opt. vláken ILSINTECH CI-01, VFL zdroj červeného ...

Výrobce

Optika pasivní

18 384.80 Kč 

bez DPH

22 245.61 Kč 

s DPH

Zajímavý produkt

sestava

Kód

ONASAD-FIC-TOOLS-AD-SET

Kompletní sada nářadí pro optické spojky CLIP-CLOP a konektory FIC made in Korea, sada obsahuje lámačku ILSINTECH CI-01, VFL zdroj červeného světla 20mW, kleště na prim. a sekund. ochrani IDEAL 45-352...

Výrobce

Optika pasivní

14 610.80 Kč 

bez DPH

17 679.07 Kč 

s DPH

 

sestava

Kód

ONACH-IPA5000

Isopropylalkohol 99%, pro čištění konektorů a optických vláken, 5000ml...

Výrobce

Optika pasivní

526.00 Kč 

bez DPH

636.46 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAC-IPA-APLIK-OEM-120ml

Nádobka pro IPA s nerezovým aplikátorem (pumpička), 120ml...

Výrobce

Optika pasivní

129.00 Kč 

bez DPH

156.09 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-LGX-E2A-RLC

Coupler optický SM 1:2, 3x E2000/APC, 1310 + 1550nm rozdělení výkonu 50:50, LGX krabička...

Výrobce

RLC

5 836.00 Kč 

bez DPH

7 061.56 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-LGX-DBL-LCA-RLC

Coupler optický SM 1:2, 2x v jedné LGX krabičce, 6x LC/APC, 1310 + 1550nm, rozdělení výkonu 50:50...

Výrobce

RLC

11 470.00 Kč 

bez DPH

13 878.70 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-30-70-LGX-E2A-RLC

Coupler optický SM 1:2, 3x E2000/APC, 1310 + 1550n rozdělení výkonu 30:70, LGX krabička...

Výrobce

RLC

5 836.00 Kč 

bez DPH

7 061.56 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-LGX-LCP-RLC

Coupler optický SM 1:2, 3x LC/PC, 1310 + 1550nm rozdělení výkonu 50:50, LGX krabička...

Výrobce

RLC

4 888.00 Kč 

bez DPH

5 914.48 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...