OTDR na měření SM/MM vláken, iOLM, (850/1300/1310/1550, 1625nm)

OTDR na měření SM/MM vláken, iOLM, (850/1300/1310/1550, 1625nm)
 

OTDR na měření SM/MM vláken, iOLM, (850/1300/1310/1550, 1625nm)

Výrobce
EXFO
Kód

MAX-720C-Q1-QUAD-Oi-EA-EUI-91

Náš kód
97886
Záruka
24 Měsíců
Dostupnost
226 750.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
274 370.53 Kč
Doporučená cena s DPH
2.50 Kč
Recyklační poplatek
Objednat

    Podrobnosti

    EXFO SM+MM IOLM-OTDR — MAXTESTER 720C

    • Reflektometr, OTDR pro měření SM a MM vláken (850, 1300, 1310, 1550nm)
    • Praktický, lehký a výkoný tabletem inspirovaný design
    • Podpora iOLM: inteligentní a dynamická aplikace, která vykoná komplexní analýzu OTDR po stisknutí jednoho tlačítka
    • Automatické měření, které se přizpůsobí každé optické trase
    • Kombinace více pulzů a více vlnových délek v jednom měření
    • Dotykový displej vhodný na venkovní použití, úhlopříčka 7 palců - největší v kategorii příručních přístrojů
    • Výdrž baterie 12 hodin
    • Dynamický rozsah do 36 dB pro jednovidové do 29 dB pro mnohovidová vlákna
    • Odolný design na venkovní použití

    MaxTester 720C (MAX-720C) díky svým krátkým mrtvým zónám a efektivnímu dynamickému rozsahu poskytuje správnou charakterizaci vlákna na první pokus. Tento kompaktní quad přístroj je optimalizovaný pro testování jednovidových a mnohovidových vláken v terénu, pro data centra, privátní/podnikové sítě, FTTA a zprovozňování fronthaul.

    MAX-720C zahrnuje měřidlo výkonu, vizuální lokalizátor chyb, možnost Wi-Fi připojení a schopnost inspekce vlákna ve vysokém rozlišení, co z měřicího přístroje dělá kompletní integrovaný nástroj pro kontraktory.  Použiťím iOLM dělá z tohoto OTDR komplexní a jednoduchý měřící přístroj na zdokumentování Vaší sítě a lokalizaci chyb.

    iOLM Vám umožní plně využiť výkon Vašeho reflektometru, přináší nevídanou automatizaci a umožní se stát expertem i netrénovanému technikovi během chvíle. A protože EXFO navrhuje a optimalizuje každý model reflektometru tak, aby pro danou aplikaci nabízel nejlepší možný výkon, bude Vaše řešení presně odpovídat Vašim potřebám. iOLM je inovativní, na optické reflektometrii založená aplikace, která využívá opakované měření a pokročilé algoritmy pro poskytnutí detailních informácí o každom prvku trasy.

    MAX-720C, QUAD OTDR Module:

    Port 1: 850/1300 nm, 27/29 dB (50/125 & 62.5/125 µm)
    Port 2: 1310/1550 nm 36/35 dB (9/125 µm)

     


    Odeslat dotaz

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Související dokumenty