0
Košík je prázdny
0

    Panel konektorový prázdný pro nástěnné rozvaděče ORN-01, 8x SC simplex otvor

    Panel konektorový prázdný pro nástěnné rozvaděče ORN-01, 8x SC simplex otvor
     

    Panel konektorový prázdný pro nástěnné rozvaděče ORN-01, 8x SC simplex otvor

    panel 8x SC pro nástěnný rozvaděč CONTEG ORN-01
    Výrobce
    CONTEG
    Kód
    ORN-M-8SC
    Náš kód
    a8034
    Záruka
    24 Měsíců
    60.00 Kč
    Doporučená cena bez DPH
    72.60 Kč
    Doporučená cena s DPH
    Objednat

      Podrobnosti

      panel pro ORN-01 - 8 SC


      Odeslat dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Konektory

      Typ konektoru LC duplex, SC simplex, E2000

      Další vlastnosti

      Použití konektorové panely

      Související produkty

        Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
      Porovnat ORN-01-30/18 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 12 svarů, 2x pozice pro konektorové čelo, až 8x SC či ST, nedělený, kov CONTEG
       
      517.00 Kč
      Porovnat ORN-01-22/18 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 12 svarů, 2x pozice pro konektorové čelo, až 8x SC či ST, nedělený, kov CONTEG
       
      517.00 Kč
      Porovnat OAD-E2000-S-SM-APC-HUBER-SROUB Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), uchycení šroubky, Huber Suhner Huber Suhner
       
      179.00 Kč
      Porovnat OAD-LC-SC-S-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-SC, simplex, SM, hybridní, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru Optika pasivní
       
      643.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-ST-S-MM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-ST, simplex, MM, hybridní, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru Optika pasivní
       
      28.10 Kč
      Porovnat OAD-SC-ST-S-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-ST, simplex, SM, hybridní, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru Optika pasivní
       
      58.00 Kč
      Porovnat OAD-LC-LC-D-MM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC díry, béžový, SENKO SENKO
       
      57.00 Kč
      Porovnat OAD-LC-LC-D-SM-APC-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry Optika pasivní
       
      35.50 Kč
      Porovnat OAD-LC-LC-D-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry Optika pasivní
       
      40.20 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní
       
      10.20 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
       
      10.90 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

      S

      10.90 Kč
      Porovnat OAD-ZAS-SC/E2000 Záslepka otvoru pro coupling SC simplex/E2000 simplex Optika pasivní
       
      3.30 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-WH-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, modro-bílá Optika pasivní

      Z

      25.60 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUTT-SIDE Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM/MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
       
       
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-INv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

      D

      29.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

      D

      29.00 Kč
      Porovnat OAD-LC-LC-D-SM-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

      S

      39.30 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-PUSHv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní

      D

      29.00 Kč

      K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...