Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 0,5m, LSOH aqua dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX

Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 0,5m, LSOH aqua dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX

Zajímavý produkt

Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 0,5m, LSOH aqua dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX

Patchcord multimode OM3 50/125, LC-LC, 0,5m, LSOH duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX
Výrobce
ZCOMAX
Kód
OPA-OM3-LC/LC-0,5D-ZX
Náš kód
60620
Záruka
36 Měsíců
103.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
124.63 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině

    - USCONEC – americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy, kompletace a měření CZ, Švýcarsko či Čína, lze kustomizovat

    - SENKO – japonské konektory, MPO, MPO mini, angleboot polohovatelné krytky, CS a SN konektory a další speciality, kompletace a měření Japonsko či UK, lze kustomizovat

    - AMP - německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

    - Reichle de Massari - švýcarské konektory, kompletace a měření ve Švýcarsku, jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

    - Huber Suhner - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, dražší než Reichle, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

    - SEIKOH GIKEN- japonské konektory, kompletace a měření v ČR (LC a SC), vysoce kvalitní ve střední cenové hladině, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

    - NISSIN- MPO kabelové sestavy, japonské konektory, kompletace a měření v Číně

    - NOVOBIT - čínské komponenty, kompletace a měření Čína, armované provedení (proti hlodavcům a mechanickému poškození), TOP kvalita, lze kustomizovat

    - ZCOMAX - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), použitelné pro většinu aplikací, low-cost, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
    Konektory ST, LC, SC námi dodávaných low-cost patchcordů ZCOMAX kvalitativně obstojí, původ materiálu je v Číně, kde také probíhá výroba, garantované parametry třídy broušení C.

    - ZCOMAX PREMIUM - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), vlákno CORNING, prémiová třída broušení B+, 3D protokol, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
    ZCOMAX PREMIUM řada pak nabízí stejné a nebo lepší parametry jako u značkových patchcordů, navíc s garancí útlumu a nejvyšší možnou kvalitou broušení, doložené konkrétním 3D protokolem u každého kusu
    Patch-cordy řady ZCOMAX PREMIUM využívají pak kabel 2x 2mm, tedy jsou tenčí něž běžné 2x 2,8mm provedení - to je výhodou pro vysokohustotní aplikace - pro efektivnější organizaci ve vyvazovacích panelech

    Třídy útlumu (I/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-34); Recommendation ITU-T L.36
    platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
    Třída A: není zatím specifikováno
    Třída B: střední hodnota <0,12dB; pro více než 97% kusů pak < 0,25dB
    Třída C: střední hodnota <0,25dB; pro více než 97% kusů pak < 0,50dB
    Třída D: střední hodnota <0,5dB; pro více než 97% kusů pak < 1dB

    Třídy útlumu odrazu (R/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-6); Recommendation ITU-T L.36
    platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
    Třida 1: >55dB
    Třída 2: >45dB
    Třída 3: >35dB
    Třída 4: >26dB

    U všech dodávaných MM patchcordů pak platí R/L je >35dB, I/L je <0,2dB

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.
    Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.
    Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

    Konektory
    E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX).
    Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, FDDI, MTRJ, VF-45.

    Kabely lze vyrobit na přání v jakékoliv délce a provedení (900um, simplex, tenký duplex, duplex, zesílený duplex, ....).
    Duplexní i simplexní kabely je možno dodat tenké (2x 1,8mm), či v běžném provedení (2x 2,8mm).
    Tenká varianta je výhodná pro hustší instalace, kabel tak zabere méně místa např. ve vyvazovacích panelech.
    Patchcordy lze také dodat již před-osazené v kabelové chráničce viz. příplatky.

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Délka

    Délka [m] 0,5

    Konektory

    Kombinace konektorů LC PC-LC PC

    Typ vlákna

    Typ vlákna MM
    Typ vlákna upřesnění OM3 MM 50/125um

    Další vlastnosti

    Max. útlum (I/L) 0,3dB
    Min. Return Loos (R/L) -30dB
    Provedení duplex
    Provedení ochrany vlákna LSOH duplex 2x 2,8mm Aqua

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...