0
Košík je prázdny
0

    Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 1m, LSOH aqua dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX

    Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 1m, LSOH aqua dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX

    Zajímavý produkt

    Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 1m, LSOH aqua dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX

    Patchcord multimode OM3 50/125, LC-LC, 1m, LSOH duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX
    Výrobce
    ZCOMAX
    Kód
    OPA-OM3-LC/LC-1D-ZX
    Náš kód
    29662
    Záruka
    36 Měsíců
    102.00 Kč
    Doporučená cena bez DPH
    123.42 Kč
    Doporučená cena s DPH
    Objednat

      Podrobnosti

      Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině

      - USCONEC – americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy, kompletace a měření CZ, Švýcarsko či Čína, lze kustomizovat

      - SENKO – japonské konektory, MPO, MPO mini, angleboot polohovatelné krytky, CS a SN konektory a další speciality, kompletace a měření Japonsko či UK, lze kustomizovat

      - AMP - německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

      - Reichle de Massari - švýcarské konektory, kompletace a měření ve Švýcarsku, jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

      - Huber Suhner - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, dražší než Reichle, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

      - SEIKOH GIKEN- japonské konektory, kompletace a měření v ČR (LC a SC), vysoce kvalitní ve střední cenové hladině, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

      - FOCI - taiwanské komponenty, kompletace a měření na Taiwanu, armované provedení (proti hlodavcům a mechanickému poškození), lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.

      - ZCOMAX - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), použitelné pro většinu aplikací, low-cost, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
      Konektory ST, LC, SC námi dodávaných low-cost patchcordů ZCOMAX kvalitativně obstojí, původ materiálu je v Číně, kde také probíhá výroba, garantované parametry třídy broušení C.

      - ZCOMAX PREMIUM - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), vlákno CORNING, prémiová třída broušení B+, 3D protokol, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
      ZCOMAX PREMIUM řada pak nabízí stejné a nebo lepší parametry jako u značkových patchcordů, navíc s garancí útlumu a nejvyšší možnou kvalitou broušení, doložené konkrétním 3D protokolem u každého kusu
      Patch-cordy řady ZCOMAX PREMIUM využívají pak kabel 2x 2mm, tedy jsou tenčí něž běžné 2x 2,8mm provedení - to je výhodou pro vysokohustotní aplikace - pro efektivnější organizaci ve vyvazovacích panelech

      Třídy útlumu (I/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-34); Recommendation ITU-T L.36
      platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
      Třída A: není zatím specifikováno
      Třída B: střední hodnota <0,12dB; pro více než 97% kusů pak < 0,25dB
      Třída C: střední hodnota <0,25dB; pro více než 97% kusů pak < 0,50dB
      Třída D: střední hodnota <0,5dB; pro více než 97% kusů pak < 1dB

      Třídy útlumu odrazu (R/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-6); Recommendation ITU-T L.36
      platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
      Třida 1: >55dB
      Třída 2: >45dB
      Třída 3: >35dB
      Třída 4: >26dB

      U všech dodávaných MM patchcordů pak platí R/L je >35dB, I/L je <0,2dB

      Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.
      Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.
      Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

      Konektory
      E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX).
      Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, FDDI, MTRJ, VF-45.

      Kabely lze vyrobit na přání v jakékoliv délce a provedení (900um, simplex, tenký duplex, duplex, zesílený duplex, ....).
      Duplexní i simplexní kabely je možno dodat tenké (2x 1,8mm), či v běžném provedení (2x 2,8mm).
      Tenká varianta je výhodná pro hustší instalace, kabel tak zabere méně místa např. ve vyvazovacích panelech.
      Patchcordy lze také dodat již před-osazené v kabelové chráničce viz. příplatky.

      Odeslat dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Délka

      Délka [m] 1

      Konektory

      Kombinace konektorů LC PC-LC PC

      Typ vlákna

      Typ vlákna MM
      Typ vlákna upřesnění OM3 MM 50/125um

      Další vlastnosti

      Max. útlum (I/L) 0,3dB
      Min. Return Loos (R/L) -30dB
      Provedení duplex
      Provedení ochrany vlákna LSOH 2x 2,8mm Aqua

      Související produkty

        Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
      Porovnat OPA-OM3-LC/LC-1D-AMP Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 1m, LSOH aqua dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, konektory TYCO (AMP) AMP
       
      479.00 Kč
      Porovnat OPA-OM3-LC/LC-5D-AMP Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 5m, LSOH aqua dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, konektory TYCO (AMP) AMP
       
      562.00 Kč
      Porovnat OPA-OM3-LC/LC-3D-ZX Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 3m, LSOH aqua dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX ZCOMAX
       
      124.00 Kč
      Porovnat OPA-OM3-LC/LC-3D-AMP Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 3m, LSOH aqua dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, konektory TYCO (AMP) AMP
       
      520.00 Kč
      Porovnat OPA-OM3-LC/LC-2D-ZX Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 2m, LSOH aqua dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX ZCOMAX

      S

      113.00 Kč
      Porovnat OPA-OM3-LC/LC-2D-AMP Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 2m, LSOH aqua dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, konektory TYCO (AMP) AMP
       
      500.00 Kč
      Porovnat OPA-OM3-LC/LC-1D-AMP Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 1m, LSOH aqua dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, konektory TYCO (AMP) AMP
       
      479.00 Kč
      Porovnat OPA-OM3-LC/LC-15D-ZX Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 15m, LSOH aqua dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX ZCOMAX
       
      251.00 Kč
      Porovnat OPA-OM3-LC/LC-1D-T-ZX Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 1m, LSOH aqua dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX ZCOMAX
       
      102.00 Kč
      Porovnat OPA-OM3-LC/LC-10D-ZX Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 10m, LSOH aqua dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX ZCOMAX
       
      198.00 Kč

      K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...