PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 2mm 0,5m, G657A1, SC/APC, max. I/L 4,7dB, R/L 55dB, ABS 90x20x9,5mm

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 2mm 0,5m, G657A1, SC/APC, max. I/L 4,7dB, R/L 55dB, ABS 90x20x9,5mm
 

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 2mm 0,5m, G657A1, SC/APC, max. I/L 4,7dB, R/L 55dB, ABS 90x20x9,5mm

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 2mm 0,5m, G657A1, SC/APC, max. I/L 4,7dB, R/L 55dB, ABS 90x20x9,5mm !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku!
Výrobce
Optika pasivní
Kód
OSPL-1x02-2mm-0,5m-ABS-SCA-CN
Náš kód
68417
Záruka
12 Měsíců
162.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
196.02 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point).
    Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu.
    Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van a navazují tak na další produkty z čínské a korejské provenience.
    Nástěnné rozvaděče řady MDU, RNOTP, OLT8C; zemní spojky CT3000, RN-FOC; HD-ODF optické vany a další produkty umožňují přímou instalaci těchto optických splitterů.

    Splittery lze dodat v kombinací 1x2 až 1x64, s vlákny 250µm, 900µm, či s ribbonovým vláknem.
    Standardní délka vláken je 1m, dodat lze ale v jakékoliv délce.
    Lze dodat i předkonektorované, zpravidla SC/APC, jiné varianty konektorů jsou také možné.
    Standardně jsou použita vlákna G657A, na příní lze dodat i s vlákny G652D.

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Formát

    Formát ABS box

    Další vlastnosti

    Provedení ochrany vlákna 2 až 3mm
    s konektory ano

    Související dokumenty

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OSPL-1x32-900-1m-SC-APC-CN PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 55dB, steelbox 6x20x80m Optika pasivní

    S

    858.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-900-1m-CN PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, max. I/L 14dB, R/L 55dB,steelbox 4x12x60mm Optika pasivní
     
    180.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-900-1m-CN PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, max. I/L 7,4dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    97.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-900-1m-CN PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, max. I/L 10,5dB, R/L 55dB, steelbox 4x7x60mm Optika pasivní
     
    154.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-900-1m-SC-APC-CN PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,steelbox 4x12x60mm Optika pasivní

    S

    443.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-900-1m-SC-APC-CN PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 11dB, R/L 50dB, steelbox 4x7x60mm Optika pasivní

    S

    293.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-900-1m-SC-APC-CN PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 7,9dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    174.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-900-1m-CN PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, max. I/L 17dB, R/L, steelbox 6x20x80mm Optika pasivní
     
    347.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...