PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 55dB, steelbox 6x20x80m

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 55dB, steelbox 6x20x80m

Speciální nabídka

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 55dB, steelbox 6x20x80m

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 55dB, steelbox 6x20x80m
Výrobce
Optika pasivní
Kód
OSPL-1x32-900-1m-SCA
Náš kód
20115
Záruka
12 Měsíců
790.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
955.90 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point).
    Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu.
    Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van a navazují tak na další produkty z čínské a korejské provenience.
    Nástěnné rozvaděče řady MDU, RNOTP, OLT8C; zemní spojky CT3000, RN-FOC; HD-ODF optické vany a další produkty umožňují přímou instalaci těchto optických splitterů.

    Splittery lze dodat v kombinací 1x2 až 1x64, s vlákny 250µm, 900µm, či s ribbonovým vláknem.
    Standardní délka vláken je 1m, dodat lze ale v jakékoliv délce.
    Lze dodat i předkonektorované, zpravidla SC/APC, jiné varianty konektorů jsou také možné.
    Standardně jsou použita vlákna G657A, na příní lze dodat i s vlákny G652D.

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Formát

    Formát steel tube

    Další vlastnosti

    Provedení ochrany vlákna 900um easy STRIP
    s konektory ano

    Související dokumenty

    Podobné produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OSPL-1x08-900-1m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, max. I/L 10,5dB, R/L 55dB, steelbox 4x7x60mm Optika pasivní
     
    142.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-900-1m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, max. I/L 14dB, R/L 55dB,steelbox 4x12x60mm Optika pasivní
     
    166.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-900-1m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, max. I/L 7,4dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    89.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x02-2mm-1m-LGX-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 3x SC/APC, max. I/L 4,7dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra Optika pasivní
     
    469.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x24-900-1m-LCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x24,LC/APC,vlákna 900µm 1m, G657A1, max. I/L 16,5dB, R/L 55dB, steel box 80x 20x 6mm Optika pasivní

    S

    790.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-900-1m-LCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, G657A1, LC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 55dB, steelbox 6x20x80mm Optika pasivní

    S

    790.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x02-900-1m-LCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, G657A1, LC/APC, max. I/L 4,7dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    136.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-900-1m-LCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, G657A1, LC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,steelbox 4x12x60mm Optika pasivní

    S

    408.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-2mm-1m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vl d=2mm 1m,G657A1, SC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 55dB, ABS box 120x80x18mm Optika pasivní
     
    829.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-2,5m-ABS-LCAE PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm, 2,5m,G657A1, 64x LC/APC, 1x E2000,max.I/L 20,9dB,R/L 55dB, ABS box Optika pasivní
     
    2 234.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-1,5m-ABS-SCALCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vl. 2mm 1,5m, G657A1, 1x SC/APC, 64x LC/APC max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, ABS box Optika pasivní
     
    1 752.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-2,5m-ABS-LCE-Y PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm, 2,5m,G657A1, 64x LC/UPC, 1x E2000,max.I/L 20,9dB,R/L 55dB, ABS box Optika pasivní
     
    2 234.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-900-1m-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 900µm 1m, G657A1, SC/UPC,max. I/L 20,9dB,R/L 50dBsteelbox 6x40x100mm Optika pasivní
     
    1 483.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-900-1m-CUS1 PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm,1x64,vlákna 900µm 1m,G657A1,1xLCU, 64xSCU,max.I/L 20,9dB,R/L 50dB,steelbox 6x40x100mm Optika pasivní
     
    1 483.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-900-1,5m-LCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1,5m, G657A1, LC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,steelbox 4x12x60mm Optika pasivní

    S

    408.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-250-1m-CUS PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm,1x16,IN SC/APC 900um,OUT 250µm 1m,G657A1,max. I/L 14dB,R/L 55dB,steelbox 4x7x50mm Optika pasivní
     
    144.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-900-2m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 900µm 2m, G657A1, max. I/L 20,4dB, R/L 55dB, steelbox 6x40x100mm Optika pasivní
     
    767.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-19i-CUS PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 19" 1U, IN SC/APC (1x), OUT LC/PC (64x) ,max. I/L 20,9dB,R/L 55dB Optika pasivní

    S

    3 137.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-900-1m-ABS-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, G657A1, SC/UPC, max. I/L 7,9dB, R/L 50dB, ABS BOX 100x80x10mm Optika pasivní
     
    156.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x12-250-1m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x12, vlákna 250µm 1m, G657A1, max. I/L 14dB, R/L 55dB,steelbox 4x7x50mm Optika pasivní
     
    134.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-2mm-1m-ABS-LC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 2mm 1m, G657A1, LC/PC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,ABS box 120x80x18mm Optika pasivní
     
    452.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-900-1m-LCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, G657A1, LC/APC, max. I/L 11dB, R/L 55dB, steelbox 4x7x60mm Optika pasivní

    S

    270.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x128-2mm-3m-ABS-SCP PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 3m, SC/PC, G657A1, max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm Optika pasivní
     
    3 775.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-1,5m-LGX-LCA-SCU PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm, 1,5m,G657A1,64xLCA,1xSCU,1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB,LGX box/ hydra Optika pasivní
     
    2 362.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-1,5m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm 1,5m, G657A1, SC/APC, max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra Optika pasivní
     
    1 752.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-2mm-1,5m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vl d=2mm 1,5m,G657A1, SC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 55dB, ABS box 120x80x18mm Optika pasivní
     
    855.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-2mm-1,5m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 2mm 1,5m, G657A1, SC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,ABS box 18x80x120mm Optika pasivní

    S

    465.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-2mm-1,5m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 2mm 1,5m, G657A1, SC/APC, max. I/L 11dB, R/L 55dB, ABS BOX 100x80x10mm Optika pasivní
     
    262.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-2mm-1,5m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 2mm 1,5m, G657A1, SC/PC, max. I/L 7,9dB, R/L 55dB, ABS box 100x80x10mm Optika pasivní
     
    186.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x02-2mm-1,5m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 2mm 1,5m, G657A1, SC/APC, max. I/L 4,7dB, R/L 55dB, ABS 90x20x9,5mm Optika pasivní
     
    149.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x128-2mm-1m-ABS-LCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m, LC/APC, G657A1, max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm Optika pasivní
     
    3 964.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x02-FDF-1m-SC-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x2, 1m šlahouny d2mm, G657A1, SC/PC, max. I/L 4,1dB, R/L 55dB VISSEM
     
    1 329.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-19i-LC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 19" 1U, konektory LC/PC (65x) ,max. I/L 20,9dB,R/L 55dB Optika pasivní

    S

    3 137.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x128-19i-LC-PC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, G657A1, LC/PC, max. I/L 24dB, R/L 55dB, 1U 19" provedení Optika pasivní

    S

    5 886.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x128-19i-LC-APC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 19" 1U, konektory LC/APC (129x) - řešeno QUAD adaptéry ,max. I/L 24dB,R/L 55dB Optika pasivní

    S

    5 886.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-19i-LCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 19" 1U, konektory LC/APC (65x) ,max. I/L 20,9dB,R/L 55dB Optika pasivní

    S

    3 191.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-1m-ABS-LC-CUS PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm 1m,1xLCA,64xLCP,G657A1,max. I/L 20,9dB,R/L 55dB,ABS BOX 18x115x141mm Optika pasivní
     
    1 701.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x128-2mm-1m-ABS-LC-CU PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m,1xLCA,128xLCP,G657A1,max. I/L 24dB,R/L 55dB,ABS BOX 18x115x141mm Optika pasivní
     
    3 987.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x128-2mm-1m-ABS-LCP PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m, LC/PC, G657A1, max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm Optika pasivní
     
    3 964.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-900-1m-LC-CUS PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, 900µm 1m, G657A1, SCA in, LC out, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB,steelbox 6x20x80mm Optika pasivní
     
    765.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-2mm-2m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 2mm 2m, G657A1, SC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,ABS box 18x80x120mm Optika pasivní

    S

    465.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-900-2m-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 900µm 2m, G657A1, SC/APC,max. I/L 20,9dB,R/L 55dBsteelbox 6x40x100mm Optika pasivní

    S

    1 654.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-250-2m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 250µm 2m, G657A1, max. I/L 20,4dB, R/L 55dB, steelbox 6x40x100mm Optika pasivní
     
    636.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-250-2m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 250µm 2m, G657A1, max. I/L 17dB, R/L, steelbox 4x7x50mm Optika pasivní
     
    289.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-2mm-2,5m-ABS-CUS2 PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 2mm 2,5m, G657A1, 8x SC/UPC + 1xE2A (max. I/L 11dB, R/L 55dB, ABS BOX Optika pasivní
     
    676.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-2mm-1m-ABS-LC-Y PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm,1x32, vlákna 2mm žluté, 1m,G657A1, LC/PC, max. I/L 17,5dB, R/L 55dB, ABS box/ hydra Optika pasivní
     
    829.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-2mm-1m-LGX-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 9x SCA/PC, max. I/L 10,5dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra Optika pasivní
     
    569.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-900-1m-LCA-LA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, G657A1, LC/APC, max. I/L 7,9dB, R/L 55dB, steelbox 4x7x60mm Optika pasivní
     
    163.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-2mm-1m-LGX-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 5x SC/APC, max. I/L 7,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra Optika pasivní
     
    493.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-2mm-1,5m-ABS-LCA-Y PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm,1x16, vlákna 2mm žluté, 1,5m,G657A1, LC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB, ABS box/ hydra Optika pasivní
     
    465.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-2mm-1,5m-ABS-LCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm,1x32, vlákna 2mm žluté, 1,5m,G657A1, LC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 55dB, ABS box/ hydra Optika pasivní
     
    855.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-1,5m-ABS-LCA-Y PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm,1x64, vlákna 2mm žluté, 1,5m,G657A1, LC/APC, max.I/L 20,9dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra Optika pasivní
     
    1 752.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-1m-LGX-LCA-LCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm, 1m, G657A1,64xLCA,1xLCA,1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra Optika pasivní
     
    2 059.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-3mm-1m-ABS-LCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vl d=3mm 1m,G657A1, LC/APC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, ABS box 120x80x18mm Optika pasivní
     
    855.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x02-2mm-0,5m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 2mm 0,5m, G657A1, SC/APC, max. I/L 4,7dB, R/L 55dB, ABS 90x20x9,5mm Optika pasivní
     
    149.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-3,5m-ABS-SC-Y PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm žluté, 3,5m,G657A1,SC/PC,1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra Optika pasivní
     
    2 003.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-2,5m-ABS-SC-Y PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm žluté, 2,5m,G657A1, SC/PC,1x max.I/L 20,9dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra Optika pasivní
     
    1 810.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-1m-LGX-LCA-SCU PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm, 1m, G657A1,64xLCA,1xSCU,1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra Optika pasivní
     
    2 362.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-1m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm 1m, G657A1, SC/APC,1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra Optika pasivní
     
    1 752.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-3mm-1m-ABS-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vl d=3mm 1m,G657A1, SC/UPC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, ABS box 120x80x18mm Optika pasivní
     
    829.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-3mm-1m-ABS-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 3mm 1m, G657A1, SC/UPC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,ABS box 120x80x18mm Optika pasivní

    S

    452.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-3mm-1m-ABS-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 3mm 1m, G657A1, SC/UPC, max. I/L 11dB, R/L 55dB, ABS BOX 100x80x10mm Optika pasivní
     
    255.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-3mm-1m-ABS-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 3mm 1m, G657A1, SC/UPC, max. I/L 7,9dB, R/L 50dB, ABS box 100x80x10mm Optika pasivní
     
    182.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x02-3mm-1m-ABS-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 3mm 1m, G657A1, SC/UPC, max. I/L 4,7dB, R/L 50dB, ABS box 90x20x9,5mm Optika pasivní
     
    147.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-2mm-1m-LGX-SCP PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 9x SC/PC, max. I/L 10,5dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra Optika pasivní
     
    562.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-2mm-1m-LGX-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 17x SC/PC, max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra Optika pasivní
     
    759.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-2mm-1m-LGX-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32 vlákna 2mm, 1m, G657A1, 33x SC/PC, max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra Optika pasivní
     
    1 162.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-250-1m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 250µm 1m, G657A1, max. I/L 7,4dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    73.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x02-250-1m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 250µm 1m, G657A1, max. I/L 4,2dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    81.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-2mm-1m-ABS-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 2mm 1m, G657A1, SC/PC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,ABS box 120x80x18mm Optika pasivní

    S

    452.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-2mm-1m-ABS-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 2mm 1m, G657A1, SC/PC, max. I/L 7,9dB, R/L 50dB, ABS box 100x80x10mm Optika pasivní
     
    182.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-3m-ABS-SC-B PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm modré, 3m, G657A1, SC/PC,1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra Optika pasivní
     
    1 965.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-3m-ABS-SC-C PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm černé 3m, G657A1, SC/PC,1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra Optika pasivní
     
    1 965.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-3m-ABS-SC-Y PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm žluté, 3m, G657A1, SC/PC,1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, ABS box/ hydra Optika pasivní
     
    1 965.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-900-1m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, G657A1, SC/APC, max. I/L 11dB, R/L 55dB, ABS BOX 100x80x10mm Optika pasivní
     
    262.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-FDF-1,5m-SCA-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x8, 1,5m šlahouny d2mm, G657A1, SC/APC, max. I/L 10,7dB, R/L 55dB VISSEM
     
    1 849.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-19i-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, G657A1, SC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB, 19" provedení Optika pasivní

    S

    1 656.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-2mm-1m-ABS-cus1 PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vl d=2mm 1m,G657A1,32x LC, 1x SC,max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, ABS box 120x80x18mm Optika pasivní
     
    829.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x24-900-1m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x24,SC/APC,vlákna 900µm 1m, G657A1, max. I/L 16,7dB, R/L 55dB, ABS box 120x 80x 18mm Optika pasivní

    S

    790.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-1m-LGX-LC-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm, 1m, G657A1,64xLC,1xSCA,1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra Optika pasivní
     
    2 021.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x24-250-1m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x24, vlákna 250µm 1m, G657A1, max. I/L 16,5dB, R/L 55dB,steel tube 80x 20x 6mm Optika pasivní
     
    259.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-250-1m-custom PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm,1x16,vstup SC/APC 900u,výstupy 250µm 1m,G657A1,max.I/L 14dB,R/L55dB,steelbox 4x4x40mm Optika pasivní
     
    148.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-FDF-CUST2-SC-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x32,1,5m vstup,1,5m výstupy, konektory SC/UPC, max. I/L 17,2dB, R/L 55dB VISSEM
     
    4 064.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x128-2mm-1m-ABS PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x128, vlákna 2mm 1m, max. I/L 24dB, R/L 55dB, ABS BOX 18x115x141mm Optika pasivní
     
    2 427.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-1m-LGX-LCA-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm, 1m, 64xLCA, 1xSCA, 1x max. I/L 20,9dB,R/L 55dB, LGX box/ hydra Optika pasivní
     
    2 367.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-900-1m-LC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC,max. I/L 20,9dB,R/L 50dBsteelbox 6x40x100mm Optika pasivní
     
    1 483.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-900-1m-LC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, steelbox 6x20x80m Optika pasivní
     
    765.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-900-1m-LC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 14,5dB, R/L 50dB,steelbox 4x12x60mm Optika pasivní

    S

    395.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-900-1m-LC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 11dB, R/L 50dB, steelbox 4x7x60mm Optika pasivní
     
    263.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-900-1m-LC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 7,9dB, R/L 50dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    156.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-900-1m-SCU PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 14,5dB, R/L 50dB,steelbox 4x12x60mm Optika pasivní

    S

    395.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-900-1m-LCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 900µm 1m, konektory LC/APC,max. I/L 20,9dB,R/L 55dBsteelbox 6x40x100mm Optika pasivní

    S

    1 533.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x02-900-1m-LC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, konektory LC/UPC, max. I/L 4,7dB, R/L 50dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    134.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-900-1m-ABS-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 11dB, R/L 55dB, ABS BOX 100x80x10mm Optika pasivní
     
    255.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-FDF-2m-SC-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x32, 2m šlahouny d2mm, konektory SC/PC, max. I/L 17,2dB, R/L 55dB VISSEM
     
    4 083.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-FDF-CUST1-SC-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x32, 1,5m d2mm vstup, 3m d2mm výstupy,konektory SC/UPC, max. I/L 17,2dB, R/L 55dB VISSEM
     
    4 064.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-2mm-1m-ABS-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 1,8mm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,ABS box18x80x120mm Optika pasivní

    S

    465.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-250-2m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 250µm 2m, max. I/L 10,5dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    121.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-250-2m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 250µm 2m, max. I/L 14dB, R/L 55dB,steelbox 4x7x50mm Optika pasivní
     
    146.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x24-FDF-1m-SCA-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x24, 1m d2mm šlahouny, konektory SC/APC, max. I/L 16,4dB, R/L 55dB VISSEM
     
    3 891.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x12-900-1m-custom PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x12, vlákna 900µm 1m, přívod SC/APC, max. I/L 13,9dB, R/L 55dB, steelbox 4x12x60mm Optika pasivní
     
    148.00 Kč
    Porovnat OSPL-FDF-EMPTY PLC PON FTTX splitter FDF MODUL prázdný, používá se místo záslepky VISSEM
     
    154.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-FDF-2m-SCA-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x4, 2m šlahouny d2mm, konektory SC/APC, max. I/L 7,4dB, R/L 55dB VISSEM
     
    1 445.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-FDF-2m-SCA-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x16, 2m d2mm šlahouny, konektory SC/APC, max. I/L 14dB, R/L 55dB VISSEM
     
    2 928.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-FDF-2m-SCA-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x32, 2m šlahouny d2mm, konektory SC/APC, max. I/L 17,2dB, R/L 55dB VISSEM
     
    4 064.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x24-900-1m-ABS PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x24,vlákna 900µm 1m,G657A1, max. I/L 16,7dB, R/L 55dB, ABS box 120x 80x 18mm Optika pasivní

    S

    320.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-250-1m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 250µm 1m, max. I/L 14dB, R/L 55dB,steelbox 4x7x50mm Optika pasivní
     
    134.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x02-900-1m-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 4,7dB, R/L 50dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    134.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-900-1m-SCU PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 11dB, R/L 50dB, steelbox 4x7x60mm Optika pasivní
     
    263.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-900-1m-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 17,5dB, R/L 50dB, steelbox 6x20x80m Optika pasivní
     
    765.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-900-1m-SC PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, konektory SC/UPC, max. I/L 7,9dB, R/L 50dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    156.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x02-900-1m-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 4,7dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    136.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x02-900-1m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x2, vlákna 900µm 1m, max. I/L 5,2dB, R/L 55dB rozměry 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    93.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x12-900-1m-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x12, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 14,4dB, R/L 55dB,steelbox 4x12x60mm Optika pasivní

    S

    408.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x12-900-1m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x12, vlákna 900µm 1m, max. I/L 13,9dB, R/L 55dB, steelbox 4x12x60mm Optika pasivní
     
    134.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x12-FDF-1m-SCA-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x12, 1m d2mm šlahouny, konektory SC/APC, max. I/L 12,5dB, R/L 55dB VISSEM
     
    2 639.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-FDF-1m-SCA-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x32, 1m d2mm šlahouny, konektory SC/APC, max. I/L 17,2dB, R/L 55dB VISSEM
     
    4 064.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-FDF-1m-SCA-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x16, 1m d2mm šlahouny, konektory SC/APC, max. I/L 14dB, R/L 55dB VISSEM
     
    2 831.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-FDF-1m-SCA-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x8, 1m šlahouny d2mm, konektory SC/APC, max. I/L 10,7dB, R/L 55dB VISSEM
     
    1 753.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-FDF-1m-SCA-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x4, 1m šlahouny d2mm, konektory SC/APC, max. I/L 7,4dB, R/L 55dB VISSEM
     
    1 406.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x02-FDF-1m-SCA-KR PLC PON FTTX splitter !FDF MODUL! 1260-1650nm, 1x2, 1m šlahouny d2mm, konektory SC/APC, max. I/L 4,1dB, R/L 55dB VISSEM
     
    1 329.00 Kč
    Porovnat OSPL-FDF-FRAME-19-KR PON PLC splitter koncentrátor modulární 19" 4U, 24 pozic pro FDF PON splitter moduly VISSEM
     
    2 793.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-250-2m-sat-KR PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 250µm 2m, max. I/L 10,7dB, R/L 55dB rozměry 4x7x55mm, 1x SC APC konektor VISSEM

    D

    240.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-250-1,5m-COMPACT PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 250µm 1.5m, max. I/L 17,2dB, R/L 55dB rozměry 4x7x50mm Optika pasivní
     
    259.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-900-1m-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC,max. I/L 20,9dB,R/L 55dBsteelbox 6x40x100mm Optika pasivní

    S

    1 654.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-900-1m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 900µm 1m, max. I/L 20,4dB, R/L 55dB, steelbox 6x40x100mm Optika pasivní
     
    728.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x08-900-1m-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 11dB, R/L 50dB, steelbox 4x7x60mm Optika pasivní

    S

    270.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x04-900-1m-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x4, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 7,9dB, R/L 55dB, steelbox 4x4,5x45mm Optika pasivní
     
    160.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x32-900-1m PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x32, vlákna 900µm 1m, max. I/L 17dB, R/L, steelbox 6x20x80mm Optika pasivní
     
    320.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x16-900-1m-SCA PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,steelbox 4x12x60mm Optika pasivní

    S

    408.00 Kč
    Porovnat OSPL-1x64-2mm-1m-ABS-LC-CUS2 PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x64, vlákna 2mm 1m,1xSCA,64xLCP,G657A1,max. I/L 20,9dB,R/L 55dB,ABS BOX 18x115x141mm Optika pasivní
     
    1 701.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...