Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna (použito jen jedno), SC APC - SC PC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna (použito jen jedno), SC APC - SC PC simplex SM 9/125
 

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna (použito jen jedno), SC APC - SC PC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna (použito jen jedno), SC APC - SC PC simplex SM 9/125
Výrobce
vlastní práce
Kód
SLUKO-KON-DROP-02-SCA-SCP
Náš kód
60663
Záruka
24 Měsíců
276.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
333.96 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Nabízíme Vám možnost vlastní konfigurace předkonektorované trasy ze samonosného univerzálního kabelu SAMSUNG DROP FTTX, podle specifických požadavků na řešení propojení prostřednictvím zatahování trasy v chráničce, či bez ní, cestou patchování jednotlivých optických prvků. Široká paleta možností skýtá nejen zakázkovou výrobu na délku, osazování různými typy konektorů (LC, SC, ST, FC, E2000, …), ale i variabilní průměry chráničky či volbu 2 nebo 4 singlemodových vláken ITU.G.657A. Samozřejmostí je vysoká jakost zpracování samotného konektorování, kde vlákno z kabelu SAMSUNG DROP končí až na čele kvalitního lepeného AMP konektoru. Jednotlivá vlákna s konektory jsou při výrobě pečlivě přeměřena. Robustnější předkonektorovaná trasa s kevlarovým tubingem umožňuje dokonce přímé zapojení do aktivního prvku bez nutnosti instalace do optického rozvaděče.

    Níže uvádíme možné kombinace podle použité ochrany konektorů a vláken :

    • Kevlarový tubing 2mm
    • Tubing 900 µm

    ... a podle průměru chráničky :

    • S okem a chráničkou pro zatažení – 28mm
    • S okem a chráničkou pro zatažení –12mm

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Barva

    Barva černá

    Počet vláken

    Počet vláken 2 až 12

    Typ vlákna

    Typ vlákna SM
    Typ vlákna upřesnění OS1 SM G657A1 9/125um

    Další vlastnosti

    Konstrukce FO kabelu suchá s vlákny 250um
    Pevnost v tahu 500N
    Plášť PU (FR)
    Použití FO kabelu předkonektorované trasy
    průměr kabelu 3mm

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...