Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 12 vláken, 24x konektor AMP SC/APC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 12 vláken, 24x konektor AMP SC/APC simplex SM 9/125
 

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 12 vláken, 24x konektor AMP SC/APC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 12 vláken, 24x konektor AMP SC/APC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či kevlarový 2mm
Výrobce
vlastní práce
Kód

SLUKO-KON-DROP-24-SCA

Náš kód
97913
Záruka
24 Měsíců
Dostupnost
5 651.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
6 837.83 Kč
Doporučená cena s DPH
0.10 Kč
Recyklační poplatek
Objednat

    Podrobnosti

    Nabízíme Vám možnost vlastní konfigurace předkonektorované trasy ze samonosného univerzálního kabelu SAMSUNG DROP FTTX, podle specifických požadavků na řešení propojení prostřednictvím zatahování trasy v chráničce, či bez ní, cestou patchování jednotlivých optických prvků. Široká paleta možností skýtá nejen zakázkovou výrobu na délku, osazování různými typy konektorů (LC, SC, ST, FC, E2000, …), ale i variabilní průměry chráničky či volbu 2 nebo 4 singlemodových vláken ITU.G.657A. Samozřejmostí je vysoká jakost zpracování samotného konektorování, kde vlákno z kabelu SAMSUNG DROP končí až na čele kvalitního lepeného AMP konektoru. Jednotlivá vlákna s konektory jsou při výrobě pečlivě přeměřena. Robustnější předkonektorovaná trasa s kevlarovým tubingem umožňuje dokonce přímé zapojení do aktivního prvku bez nutnosti instalace do optického rozvaděče.


    Níže uvádíme možné varianty okonektorovaných šlahounů na konci, podle použité ochrany vláken:

    • Kevlarový tubing 2mm (0,5m až 1m šlahouny dle volby)
    • Tubing 900 µm

    Případně lze za přílatek dodat s ochranou na jedné či obou stranách pro snadné zatažení - podle průměru chráničky :

    • S okem a chráničkou pro zatažení  d=28mm
    • S okem a chráničkou pro zatažení d=17mm

    Celou trasu lze také na přání dodat v korugované chráničce d=12mm.

    Kontaktujte nás s Vaším požadavkem

    Odeslat dotaz

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Parametry

    Barva

    Barva černá

    Plášť

    Plášť PU (FR)

    Počet vláken

    Počet vláken 2 až 12

    Typ vlákna

    Typ vlákna SM
    Typ vlákna upřesnění OS1 SM G657A1 9/125um

    Další vlastnosti

    Konstrukce FO kabelu suchá s vlákny 250um
    Pevnost v tahu 500N
    Použití FO kabelu předkonektorované trasy
    průměr kabelu 3mm