Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 2x 100BASE-FX SC duplex, MM, 2km

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 2x 100BASE-FX SC duplex, MM, 2km
 

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 2x 100BASE-FX SC duplex, MM, 2km

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 2x 100BASE-FX SC duplex 1310nm, MM, 2km
Výrobce
CTC UNION optika
Kód
FSW-2204-M002+M002
Náš kód
36264
Záruka
24 Měsíců
2 207.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
2 670.47 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.
    Media konvertory CTC Union jsou plně transparentní pro protokoly na 2. i 3. vrstvě, jako např. IEEE 802,1q, VLAN tagování, Spanning Tree Protol, IPX, IP atd.
    Hi-End konvertory řady FRM220, vlajková loď výrobce CTC-Union pak nabízí i mnoho nadstandardních vlastností a funkcionalit...

    CTC-Union, taiwanský prvovýrobce se věnuje vývoji a výrobě aktivních prvků pro vláknovou optiku od roku 1993. Od počátku se orientuje na profesionální HI-END řešení optických přemostění a multiplexů. Vlastní výkonné čipsety nabízí vysokou spolehlivost a tak i vysokou dostupnost služeb nabízených v operátorských sítích.

    Výrobky CTC Union mají však i mnoho dalších unikátních vlastností, pročež jsou v oblasti poskytování telekomunikačních služeb velmi oblíbené a používané mnoha ISP v ČR i SR.
    Ti oceňují především nejvyšší možnou stabilitu těchto media konvertorů.

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Dosah

    Dosah 2km

    Konektory

    Typ konektoru SC duplex

    Napájení

    Napájení dle použítého šasi

    Protokoly

    Přenosový protokol 100Mbps Ethernet

    Typ produktu

    Typ převodníku Přepínač

    Typ připojení/přenosu

    Typ přenosu 2 vlakna

    Typ vlákna

    Typ vlákna MM

    Vlnová délka

    Vlnová délka 1310nm

    Další vlastnosti

    Provozní rozsah teplot 0 až 50°C
    Typ konektoru - metalický RJ-45

    Související dokumenty

    informační leták
    ctcu 2011.pdf

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...