Přípravek montážní pro instalaci QA konektoru na optický kabel SAMSUNG DROP 3mm, není nezbytný, ale znatelně urychluje práci

Přípravek montážní pro instalaci QA konektoru na optický kabel SAMSUNG DROP 3mm, není nezbytný, ale znatelně urychluje práci
 

Přípravek montážní pro instalaci QA konektoru na optický kabel SAMSUNG DROP 3mm, není nezbytný, ale znatelně urychluje práci

Nástroj pro instalaci QA konektoru na optický kabel SAMSUNG DROP 3mm, stripuje kabel, stripuje vlákno, naměří délku vlákna - vše v jednom nástroji
Výrobce
NETWORK CABLE
Kód

ONAPR-QA-TOOL

Náš kód
a8617
Záruka
24 Měsíců
Dostupnost
2 968.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
3 591.28 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Nástroj pro instalaci QA konektoru na optický kabel SAMSUNG DROP 3mm, stripuje kabel, stripuje vlákno, naměří délku vlákna -> vše v jednom nástroji

    Odeslat dotaz

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Parametry

    Konektory

    Typ konektoru sada nářadí/ přípravky

    Další vlastnosti

    Použití konektory QA, přípravky
    Pro kabely konstrukce DROP FTTx 3mm

    Doplňkové produkty

      Kód Název produktu Výrobce Dostupnost   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OKMG-QA-SC-SM-APC-900-3mm Konektor optický mechanický gelový QA, SC/APC, OS1 9/125 singlemode, pro vlákna 900µm + DROP 3mm, včetně přípravku NETWORK CABLE  
     
    63.00 Kč
    Porovnat OKMG-QA-SC-SM-PC-900-3mm Konektor optický mechanický gelový QA, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vlákna 900µm + 3mm DROP, včetně přípravku NETWORK CABLE  
     
    63.00 Kč
    Porovnat SLUNA-RENT-R&M-2-ILS Zápůjčka originální sady nářadí UNICAM na zapojení gelových optických konektorů R&M, FIC a QA (TOOL KIT II), včetně lámačky CI-01 zápůjčky  
     
    600.00 Kč
    Porovnat SLUNA-RENT-R&M-1-ILS Zápůjčka originální sady nářadí UNICAM na zapojení gelových optických konektorů R&M, FIC a QA (TOOL KIT II), včetně lámačky CI-01 zápůjčky  
     
    600.00 Kč
    Porovnat ONASAD-QA-TOOLS-AD-SET Sada montážního přípravku a nářadí pro optické konektory QA, včetně lámačky CI-01, přípravku QA-TOOL a VFL zdroje Optika pasivní  
     

    S

    21 406.00 Kč
    Porovnat ONAO-FIX-900-3mm Pomůcka instalační - žabka pro fixaci vlákna v 900um Eassy Stripp ochraně či DROP kabelu 2,4 - 3mm NETWORK CABLE  
     
    43.90 Kč
    Porovnat 002-SM657ALT900-DROP-DJB Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m SPEED OPTICS  

    V

    v

    5.80 Kč
    Porovnat 004-SM657A2-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 04 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU bílý (FR), d3mm, 1000N, převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX  
     
    8.50 Kč
    Porovnat 004-SM657A2-DROP-SSB-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm Eca, 04 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3mm, 1000N, převěsy do 120m, HA ZCOMAX  

    S

    8.50 Kč
    Porovnat 002-SM657A2-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 02 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU bílý (FR),d3mm, 800N,převěsy do 120m,vysokoadhezní varianta ZCOMAX  

    S

    4.99 Kč
    Porovnat 002-SM657A2-DROP-SSB-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm Eca, 02 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3mm, 800N, přev. do 120m, HA ZCOMAX  

    S

    7.70 Kč
    Porovnat 008-SM657A2-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm, 08 vláken SM 9/125, G.657A2, PU bílý (FR), d3,5mm,1000N,převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX  
     
    10.60 Kč
    Porovnat 008-SM657A2-DROP-SSB-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm Eca, 08 vláken SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3,5mm, 1000N, převěsy do 120m ZCOMAX  
     
    10.60 Kč
    Porovnat ORKS-QA-DROP-EXTENDER_v2 Spojka optická kabelová odklopná DROP CABLE EXTENDER, IP67, spojí dva DROP kabely 3mm (pouze 1 vlákno) pře SC adaptér Optika pasivní  

    S

    72.00 Kč
    Porovnat ORKS-DROP-FORK-BOX Spojka optická kabelová odklopná mikro, 1x vstup DROP kabel 2X31 na jedné straně a 2x vstup na druhé straně Optika pasivní  
     
    8.10 Kč
    Porovnat 002-SM657A2-DROP-uSSB-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm Eca, 02 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3mm, 1000N, přev. do 120m, HA ZCOMAX  

    S

    7.70 Kč
    Porovnat 012-SM657B3-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 12 vláken SM 9/125, G.657B3, PU bílý (FR), d3,5mm, 1000N, převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX  
     
    21.30 Kč
    Porovnat 008-SM657B3-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 08 vláken SM 9/125, G.657B3, PU bílý (FR), d3mm, 1000N, převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX  
     
    15.50 Kč
    Porovnat 004-SM657B3-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 04 vlákna SM 9/125, G.657B3, PU bílý (FR), d3mm, 1000N, převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX  
     
    11.10 Kč
    Porovnat 002-SM657B3-DROP-SSW-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 02 vlákna SM 9/125, G.657B3, PU bílý (FR), d3mm, 800N, převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX  
     
    11.20 Kč
    Porovnat 012-SM657A2-DROP-SSB-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm Eca, 12 vláken SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR),d3,5mm,1000N,převěsy do 120m,HA ZCOMAX  
     
    16.90 Kč
    Porovnat 002-SM657B3-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 02 vlákna SM 9/125, G.657B3, PU bílý (FR), d3mm, 1000N, převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX  
     
    8.80 Kč
    Porovnat 008-SM657A2-DROP-SSB-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm, 08 vláken SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3,5mm, 1000N, převěsy do 100m ZCOMAX  
     
    13.30 Kč
    Porovnat 004-SM657A2-DROP-SSW-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 04 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU bílý (FR), d3mm, 800N, převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX  
     
    10.80 Kč
    Porovnat 004-SM657A2-DROP-SSB-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 04 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3mm, pro kalkulaci předkonek. tras ZCOMAX  

    S

    10.80 Kč
    Porovnat 002-SM657A2-DROP-SSW-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 02 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU bílý (FR), d3mm, 800N, ZCOMAX  
     
    9.50 Kč
    Porovnat 002-SM657A2-DROP-SSB-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 02 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3mm, pro kalkulaci předkonek. tras ZCOMAX  

    S

    9.50 Kč
    Porovnat 012-SM657A2-DROP-SSB-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm Eca, 12 vláken SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR),d3,5mm,1000N,převěsy do 120m,HA verze ZCOMAX  
     
    13.90 Kč
    Porovnat 012-SM657A2-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm, 12 vláken SM 9/125, G.657A2, PU bílý (FR), d3,5mm,1000N,převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX  
     
    13.90 Kč