Rozvaděč optický 19" výklopný vysokohustotní HD-ODF, 2U, 96 vláken, 4x sekce - každá až 24x adaptér, včetně ochran a kazet


 

 

Rozvaděč optický 19" výklopný vysokohustotní HD-ODF, 2U, 96 vláken, 4x sekce - každá až 24x adaptér, včetně ochran a kazet
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce: 

CT NETWORKS 

Kód: OV-HD-ODF-96

Optická vana s vysokou hustotou portů, 19" 2U 96 portů, výklopná do strany, čtyři sekce - každá 24x SC simplex/LC duplex, včetně 96 ochran sváru,včetně kazet a hřebenů,včetně transp. trubiček a popisek nově s pinzetou na patchování
 
Part No.HD-ODF-96
Doporučená prodejní cena bez DPH 3 654.00   
Doporučená prodejní cena s DPH 4 421.34   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka:  12 Měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

Optická vana s vysokou hustotou portů, 19" 2U 96 portů, výklopná do strany, čtyři sekce - každá 24x SC simplex/LC duplex, včetně 96 ochran sváru,včetně kazet a hřebenů,včetně transp. trubiček a popisek nově s pinzetou na patchování

 
 
 

  •  
 

Podobné produkty:

    Kód  Název produktu 
 
Výrobce        Doporučená prodejní cena  bez DPH
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH 
 
 
FCP3-DWR Rozvaděč optický 19" výsuvný vysokohustotní FCP3, 1U, pro 6 až 72 vláken, včetně čelního managementu, 3 pozice pro "Quick pack" mo
 
SIEMON       
 
 
 
 
0.00 Kč
 
FCP3-RACK Rozvaděč optický 19" pevný vysokohustotní FCP3, 1U, pro 6 až 72 vláken, 3 pozice pro "Quick pack" moduly
 
SIEMON       
 
 
 
 
0.00 Kč
 
ORPM-01 Rozvaděč optický 19" pevný CONTEG ORPM-01,1U, 300mm hloubka, bez čela, barva černá
 
CONTEG        1 155.00 Kč
 
 
 
 
1 397.55 Kč
 
ORVE-01-250 Rozvaděč optický 19" výsuvný CONTEG ORVE-01-250, 1U, 250mm hloubka, bez čela, barva černá
 
CONTEG        899.00 Kč
 
 
 
 
1 087.79 Kč
 
ORVM-01 Rozvaděč optický 19" výsuvný CONTEG ORVM-01, 1U, 320mm hloubka, bez čela, barva černá
 
CONTEG        1 661.00 Kč
 
 
 
 
2 009.81 Kč
 
OV-GER-PEV Rozvaděč optický 19" pevný hliníkový ZCOMAX, 1U, bez optického čela, trn pro optickou kazetu, 4x pozice PG16, 240mm hloubka
 
ZCOMAX 

 D 

    584.00 Kč
 
 
 
 
706.64 Kč
 
OV-GER-PEV-2U-48SC-DUP Rozvaděč optický 19" pevný hliníkový ZCOMAX, 2U, včetně čela pro 48x SC duplex., trn pro optickou kazetu, 240mm hloubka
 
ZCOMAX        2 065.00 Kč
 
 
 
 
2 498.65 Kč
 
OV-GER-PEV-FTTx Rozvaděč optický 19" pevný hliníkový FTTx ZCOMAX, 1U, bez čela, trn pro optickou kazetu, zadní vyvazovací lišta, 245mm hloubka
 
ZCOMAX        1 644.00 Kč
 
 
 
 
1 989.24 Kč
 
OV-GER-VYS Rozvaděč optický 19" výsuvný hliníkový ZCOMAX, 1U, bez optického čela, trn pro optickou kazetu,2x pozice PG16, 295mm hloubka
 
ZCOMAX 

 D 

    1 217.00 Kč
 
 
 
 
1 472.57 Kč
 
OV-HD-ODF-48 Rozvaděč optický 19" výklopný vysokohustotní HD-ODF, 1U, 48 vláken, 2x sekce - každá až 24x adaptér, včetně ochran a kazet
 
CT NETWORKS        2 362.00 Kč
 
 
 
 
2 858.02 Kč
 
OV-HD-ODF-48LC-APC Rozvaděč optický 19" výklopný vysokohustotní HD-ODF, 1U, 48 vláken, 2x sekce - každá 12x LC/APC duplex, včetně adaptérů
 
CT NETWORKS 

 S 

    4 240.00 Kč
 
 
 
 
5 130.40 Kč
 
OV-HD-ODF-48SC-APC Rozvaděč optický 19" výklopný vysokohustotní HD-ODF, 1U, 48 vláken, 2x sekce - každá 24x SC/APC, včetně adaptérů, kazet a ochran
 
CT NETWORKS 

 Z 

    3 975.00 Kč
 
 
 
 
4 809.75 Kč
 
OV-HD-ODF-96LC-APC Rozvaděč optický 19" výklopný vysokohustotní HD-ODF, 2U, 96 vláken, 4x sekce - každá 12x LC/APC dup., včetně adap., kazet a ochran
 
CT NETWORKS 

 S 

    7 435.00 Kč
 
 
 
 
8 996.35 Kč
 
OV-HD-ODF-96SC-APC Rozvaděč optický 19" výklopný vysokohustotní HD-ODF, 2U, 96 vláken, 4x sekce - každá 24x SC/APC simp., včetně adap.,kazet a ochran
 
CT NETWORKS        6 636.00 Kč
 
 
 
 
8 029.56 Kč
 
RIC3-24-01 Rozvaděč optický 19" výsuvný vysokohustotní RIC3, 2U, pro 24 až 96 vláken, uzamykatelný, 4 pozice pro "Quick pack" moduly
 
SIEMON       
 
 
 
 
0.00 Kč
 
RIC3-36-01 Rozvaděč optický 19" výsuvný vysokohustotní RIC3, 2U, pro 36 až 144 vláken, uzamykatelný, 6 pozic pro "Quick pack" moduly
 
SIEMON       
 
 
 
 
0.00 Kč
 
RIC3-48-01 Rozvaděč optický 19" výsuvný vysokohustotní RIC3, 3U, pro 48 až 192 vláken, uzamykatelný, 8 pozic pro "Quick pack" moduly
 
SIEMON       
 
 
 
 
0.00 Kč
 
RIC3-72-01 Rozvaděč optický 19" výsuvný vysokohustotní RIC3, 4U, pro 72 až 288 vláken, uzamykatelný, 12 pozic pro "Quick pack" moduly
 
SIEMON       
 
 
 
 
0.00 Kč
 

 

Související produkty:

    Kód  Název produktu 
 
Výrobce        Doporučená prodejní cena  bez DPH
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH 
 
 
OAD-LC-LC-D-MM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC díry, béžový, SENKO
 
SENKO        58.00 Kč
 
 
 
 
70.18 Kč
 
OAD-LC-LC-D-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry
 
Optika pasivní        41.00 Kč
 
 
 
 
49.61 Kč
 
OAD-LC-LC-D-SM-APC-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry
 
Optika pasivní        36.20 Kč
 
 
 
 
43.80 Kč
 
OAD-SC-SC-S-MM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový
 
Optika pasivní        10.30 Kč
 
 
 
 
12.46 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá
 
Optika pasivní 

 S 

    11.10 Kč
 
 
 
 
13.43 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-APC-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená
 
Optika pasivní        11.10 Kč
 
 
 
 
13.43 Kč
 
OAD-E2000-S-SM-APC-HUBER-SROUB Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), uchycení šroubky, Huber Suhner
 
Huber Suhner        179.00 Kč
 
 
 
 
216.59 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-WH-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, modro-bílá
 
Optika pasivní 

 Z 

    26.10 Kč
 
 
 
 
31.58 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUTT-SIDE Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM/MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená
 
Optika pasivní       
 
 
 
 
0.00 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-INv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá
 
Optika pasivní 

 D 

    29.00 Kč
 
 
 
 
35.09 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená
 
Optika pasivní 

 D 

    29.00 Kč
 
 
 
 
35.09 Kč
 
OAD-LC-LC-D-SM-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá
 
Optika pasivní 

 S 

    40.00 Kč
 
 
 
 
48.40 Kč
 
OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-PUSHv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový
 
Optika pasivní 

 D 

    29.00 Kč
 
 
 
 
35.09 Kč
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optické vany HD-ODF poskytují vysokou hustotu portů (48x SC simplex/ 1U). Díky sytému bloků výklopných do strany si přesto zachovávají přehlednost a umožňují tak jednoduchou instalaci. Pod vany HD-ODF se neumisťuje vyvazovací panel, patchcordové kabely jsou svedeny do boku do vertikálního kabelového kanálu - to šetří místo v 19" rozvaděči a zvyšuje celkově přehlednost instalace.

Varianta 1U obsahuje 2x blok po 24 SC nebo LC (celkem tedy 48x konektor), varianta 2U pak 4x blok (96x simplex konektor).
Vany jsou nově vybaveny pinzetou pro snadnější přpojování patchcordů.

Upozornění:
Vany HD-ODF jsou v tomto provedení bez optických adaptérů, obsahují kazety i hřebeny a součástí dodávky jsou i potřebné ochrany sváru a transportní trubičky pro vlákna.


CT-Networks je korejský prvovýrobce komponent pro optické přístupové sítě.
V nabídce této značky naleznete mnoho variant optických nástěnných rozvaděčů, kabelových odklopných spojek a optických zásuvek.
Výrobce je mimo jiné zajímavý množstvím inovací a postupným vylepšováním svých produktů, podle stále rostoucích požadavků kabelových operátorů.
CT Networks má mnoho celosvětově chráněných patentů, všechny produkty jsou velmi pečlivě testovány ve vlastních laboratořích (těsnost, pád, zatížení, vibrace, teplotní komora atd.).
Použití v českých meteorologických podmínkách je pak vzhledem ke stejnému korejskému klima bezproblémové.


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

David Navrátil  navratil (at) alternetivo.cz




 
 
 



 
 
 

 

Parametry


 

Název Hodnota
Konstrukce Výklopná
Použití Vana do 19" rozvaděče
Typ konektoru SC simplex/ LC Duplex
vybavenost Předosazené
vybavenost Včetně konekt. panelu
Trn pro kazetu Včetně kazet a hřebínků
Výška v rozvaděči [U] 2


 
 
 

 

Související dokumenty


 

datasheet:  datasheet_specifikace_instalacni_prirucka_opticke_vany_HD_ODF.pdfpdf
instalační příručka:  HDODF MANUAL.PDFPDF
datasheet nový (2017):  PS-HD-F001-EN.pdfpdf


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Dotaz k tomuto produktu

Váš e-mail
Dotaz
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

Popis závady
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.