0
Košík je prázdny
0

    Rozvaděč optický nastěnný INDOOR, až 06 svarů, čelo 06x SC, RISER BOX, mnoho vstupů, plast, kompl. včetně adap. a pigt.

    Rozvaděč optický nastěnný INDOOR, až 06 svarů, čelo 06x SC, RISER BOX, mnoho vstupů, plast, kompl. včetně adap. a pigt.
     

    Rozvaděč optický nastěnný INDOOR, až 06 svarů, čelo 06x SC, RISER BOX, mnoho vstupů, plast, kompl. včetně adap. a pigt.

    Člen odbočný pro RISER kabely - RISER BOX, pro odbočení 6.vláken 900um s RISER kabelu, kompletní včetně pigtailů, kazety a adaptérů, šrouby s hmoždinkami, neobsahuje ochrany optického sváru
    Výrobce
    SUNSEA
    Kód
    ORNI-RISER-BOX-6X_v2
    Náš kód
    30536
    Záruka
    12 Měsíců
    1 391.00 Kč
    Doporučená cena bez DPH
    1 683.11 Kč
    Doporučená cena s DPH
    Objednat

      Podrobnosti

      Člen odbočný pro RISER kabely - RISSER BOX, pro odbočení 6.vláken 900um s RISER kabelu, kompletní včetně 6ks pigtailů, kazety a 6ks SC SM modrých adaptérů, šrouby s hmoždinkami, neobsahuje ochrany sváru

      Lze použít jako běžný rozvaděč, a odbočená vlákna lze ukončit na konektorech (S rozvděče pak můžeme jít DROP kabely či patchcordy ke koncovým uživatelům/ bytům
      Či lze použít rozvaděč jako splice-box a můžeme tedy k vláknům odbočeným s RISER kabelu přímo navařovat DROP kabely -> balení obsahuje i náhradu pro uložení vlákna místo adaptérů.
      Rozvděč má pak naznačený druhý kabelový průchod pro vyříznutí a instalci odbočením vláken s RISSER kabelu.

      Na obrázku je není zobrazena výklopná optická kazeta pro uložení svarů a rezervy vláken (případně DROP kabelu - lze uložit např. cca 7m kabelu 3mm), která je rovněž součástí dodávky.

      Odeslat dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Konektory

      Typ konektoru SC simplex

      Konstrukce

      Konstrukce nedělený, uzamykatelné, plastové
      Krytí IP nemá
      montáž na zeď

      Počet konektorů

      Počet konektorů 6

      Další vlastnosti

      Počet svarů až 6
      Použití pro nedělený kabel, pro END-POINT aplikace, pro DROP aplikace, pro RISER aplikace
      vybavenost včetně kazet a hřebínků, včetně adaptérů, včetně pigtailů, včetně konekt. panelu

      Související dokumenty

      Související produkty

        Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
      Porovnat ORN-01-22/18 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 12 svarů, 2x pozice pro konektorové čelo, až 8x SC či ST, nedělený, kov CONTEG
       
      517.00 Kč
      Porovnat ORN-01-30/18 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 12 svarů, 2x pozice pro konektorové čelo, až 8x SC či ST, nedělený, kov CONTEG
       
      517.00 Kč
      Porovnat ORN-02-35/30 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, 1x pozice pro konektorové čelo, až 24x SC či ST, dělený, kovový, bez čela CONTEG
       
      2 208.00 Kč
      Porovnat ORNI-MEDIA-BOX Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 06 svarů, bez čela (pro úschovu konvertoru), 2x vstup 3-6mm, kov, perforovaný,kompl MICOS
       
      611.00 Kč
      Porovnat ORNI-OTB-E-24C Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, čelo 24x SC, 4x vstup 5-15mm + 24x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl. VISSEM

      D

      3 290.00 Kč
      Porovnat ORNI-OTB-E-72C Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 72 svarů, čelo 72x SC, 4x vstup 5-15mm + 72x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl. VISSEM

      D

      4 224.00 Kč
      Porovnat SWIC3G-AA-01 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 96 svarů, 4x pozice pro konektorové čelo "Quick pack", LC, SC, ST, E2...., kov SIEMON
       
       
      Porovnat SWIC3-M-01 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 48 svarů, 2x pozice pro konektorové čela "Quick pack", LC, SC, ST, E2...., kov SIEMON
       
       
      Porovnat ORZA-ORM1 Zásuvka optická na omítku kompaktní, 2x pozice pro SC simplex (SC, LC dup., E2000), včet. integr. kazety a držáku ochran sváru MICOS
       
      80.00 Kč
      Porovnat ORZA-ORM2 Zásuvka optická na omítku modulární, 2x pozice pro ST, FC, SC, LC, E2000 (výměnná čela), panýlky pro mikrotrubičky 3 a 5mm MICOS
       
      84.00 Kč
      Porovnat ORZA-X86A Zásuvka optická na omítku ekonomická, 2x pozice pro SC simplex, včetně záslepky a záslepky s průchody pro kabel 2x3,1mm Optika pasivní

      S

      24.10 Kč
      Porovnat ORZA-OLeT2H Zásuvka optická na omítku hybridní, 2x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně SC APC adaptérů. a držáku 2ks ochran CT NETWORKS
       
      215.00 Kč
      Porovnat ORZA-3M-XS-0038-0066-0 Zásuvka optická na omítku hybridní, 4x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně záslepek a držáku 2ks ochran sváru 3M
       
      90.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
       
      10.90 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

      S

      10.90 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní
       
      10.20 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-WH-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, modro-bílá Optika pasivní

      Z

      25.60 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUTT-SIDE Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM/MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
       
       
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-INv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

      D

      29.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

      D

      29.00 Kč
      Porovnat OAD-LC-LC-D-SM-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

      S

      39.30 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-PUSHv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní

      D

      29.00 Kč
      Porovnat ONAP-RISER-ACOIC5006 Nástroj pro odstranění části kabelového pláště RISER kabelů - pro odbočení vláken ACOME
       
      4 581.00 Kč
      Porovnat 012-SM657AMB-RISERV2-85-KT Kabel optický vnitřní RISER V2 LSZH 12 vláken SM 9/125, G.657A, mini-break 900um, bílý, d8,5mm, 500N Optika pasivní
       
      23.20 Kč
      Porovnat ORNI-OTB-E-48C Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 48 svarů, čelo 48x SC, 4x vstup 5-15mm + 48x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl. VISSEM

      D

      3 747.00 Kč
      Porovnat 048-SM657AMB-RISERV2-135-KT Kabel optický vnitřní RISER LSZH 48 vláken SM 9/125, G.657A, mini-breakout 900um, bílý, d13,5mm, 500N Optika pasivní

      P

      50.00 Kč
      Porovnat VC-RB-VPS-AB CONTAINMENT RISER BRACKET, SidePOD, 42U to 45U, BLACK SIEMON
       
       
      Porovnat VC-RB-VPN-AB CONTAINMENT RISER BRACKET, VPOD, 42U to 45U, BLACK SIEMON
       
       
      Porovnat VC-RB-V6N-AB CONTAINMENT RISER BRACKET, V600, 42U to 45U, BLACK SIEMON
       
       
      Porovnat VC-RB-VPS-DB CONTAINMENT RISER BRACKET, SIDE POD, 6U, BLACK SIEMON
       
       
      Porovnat VC-RB-VPN-DB CONTAINMENT RISER BRACKET, VPOD, 6U, BLACK SIEMON
       
       
      Porovnat VC-RB-V8N-DB CONTAINMENT RISER BRACKET, V800, 6U, BLACK SIEMON
       
       
      Porovnat VC-RB-V8N-AB CONTAINMENT RISER BRACKET, V800, 3U, BLACK SIEMON
       
       
      Porovnat VC-RB-V6N-DB CONTAINMENT RISER BRACKET, V600, 6U, BLACK SIEMON
       
       
      Porovnat ORNI-RISER-RISERBOX Člen odbočný pro RISER kabely - RISER BOX, pro odbočení 4.vláken/ svazků s RISER kabelu (d max 13,5mm) do DROP trubiček Optika pasivní

      S

      39.60 Kč
      Porovnat ONAP-RISER-NUZ Nástroj pro odstranění části kabelového pláště RISER kabelů - pro odbočení vláken Optika pasivní
       
      1 937.00 Kč
      Porovnat ONAP-SLITER-MSAT-5-80930 Kleště odholovací Ripley pro L/T trubičky 1,9 - 3mm, vhodné pro průběžné vybočení vláken ( podobné jako u RISER kabelů) RIPLEY
       
      2 289.00 Kč
      Porovnat ONAP-RISER-NUZ-5xBLADES Set 5ks náhradních břitů pro OEM RISER nůž Optika pasivní
       
      187.00 Kč
      Porovnat ONAP-RISER-ACOIC5006-BLADESx5 Kleště odholovací - Nástroj pro odstranění části kabelového pláště RISER kabelů - náhradní nůž pouze (5ks v balení) ACOME
       
      1 123.00 Kč
      Porovnat ONAP-RISER-TED-TOOL Kleště odholovací - Nástroj pro odstranění části kabelového pláště RISER kabelů - pro odbočení vláken TELENCO
       
      2 806.00 Kč
      Porovnat ORNI-RISER-URML-REZERVA Rozvaděč optický nastěnný INDOOR, pro uložení rezervy RISER kabelu MICOS
       
      1 788.00 Kč
      Porovnat 024-SM657AMB-RISERV3-105-ZX Kabel optický vnitřní RISER V3 LSZH 24 vláken SM 9/125, G.657A2, mini-break 900um, bílý, d10,5mm, 500N, 2km na cívce ZCOMAX

      P

      37.30 Kč

      K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...