Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, 1x pozice pro konektorové čelo, až 24x SC či ST, dělený, kovový, bez čela

Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, 1x pozice pro konektorové čelo, až 24x SC či ST, dělený, kovový, bez čela
 

Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, 1x pozice pro konektorové čelo, až 24x SC či ST, dělený, kovový, bez čela

Rozvaděč optický nástěnný vnitřní, pro až 24 vláken, 1x pozice pro konektorové čelo, až 24x SC či ST (není součástí), dvojitý (dělený), kov, trn pro kazetu (kazeta není součástí dodávky, se zámkem
Výrobce
CONTEG
Kód
ORN-02-35/30
Náš kód
a8025
Záruka
24 Měsíců
2 646.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
3 201.66 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Nástěnné optické rozvaděče a boxy se používají k zakončení optických vláken mimo 19" rozvaděče. Vzhledem k variabilitě možných užití naleznete v nabídce dvojité i jednoduché provedení a širokou nabídku panelů.

    Dvojité a jednoduché provedení Ve dvojitém rozvaděči možnost instalace max. 24 spojek ST, SC nebo FC; 12 DSC nebo FCD V jednoduchém rozvaděči možnost instalace max. 8 spojek ST, SC nebo FC; 4 DSC nebo FCD Modulární panely s otvory pro spojky Volné otvory lze zaslepit Vstupy kabelů přes PG spojky Držák pro instalaci optické kazety Barevné provedení - prášková barva RAL 7035

    Rozvaděč je dodáván bez čela. Bez čela nelze rozvaděč uzamknout. Doporučená čela: ORN-24ST, ORN-24SC a ORN-12DSC)


    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Konektory

    Typ konektoru LC duplex, SC duplex, SC simplex, ST simplex, FC, E2000

    Konstrukce

    Konstrukce dělený, uzamykatelné, kovové
    Krytí IP nemá
    montáž na zeď

    Počet konektorů

    Počet konektorů 24

    Další vlastnosti

    Počet svarů až 24
    Použití pro spojovací aplikace, pro END-POINT aplikace, pro DROP aplikace

    Související dokumenty

    Podobné produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat ORNI-MEDIA-BOX Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 06 svarů, bez čela (pro úschovu konvertoru), 2x vstup 3-6mm, kov, perforovaný,kompl MICOS
     
    611.00 Kč
    Porovnat ORN-01-30/18 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 12 svarů, 2x pozice pro konektorové čelo, až 8x SC či ST, nedělený, kov CONTEG
     
    620.00 Kč
    Porovnat ORN-01-22/18 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 12 svarů, 2x pozice pro konektorové čelo, až 8x SC či ST, nedělený, kov CONTEG
     
    620.00 Kč
    Porovnat SWIC3-M-01 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 48 svarů, 2x pozice pro konektorové čela "Quick pack", LC, SC, ST, E2...., kov SIEMON
     
    2 642.00 Kč
    Porovnat ORNI-MTeH-UNI Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 48 svarů, 12x SC simp či 12x SC dup,2x kaz. včetně hřeb. (48x svar), 2x + 12x vstup MICOS
     
    802.00 Kč
    Porovnat ORNI-MTeH-EASY-24S/12C Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, 6x SC duplex pozice, včetně kazety MICOS
     
    398.00 Kč
    Porovnat ORNO-COMPACT-BOX Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 08 svarů, čelo 02x SC, 3x vstup pro kabel až 8mm + 4x 3mm, plast,kompl. Optika pasivní
     
    219.00 Kč
    Porovnat ORNI-P004-RISER Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 08 svarů, čelo 04x SC, 3x vstup pro kabel 7-10mm + 4x3mm, plast,kompl. Optika pasivní
     
    218.00 Kč
    Porovnat ORNI-DIN-RAIL-BOX-12ST Rozvaděč optický na DIN lištu, až 12 svarů, čelo 12x ST, 4x vstup (2x zaslepený + 2x PG11), hliník,včetně kazety a hřeb. ZCOMAX
     
    465.00 Kč
    Porovnat ORNI-DIN-RAIL-BOX-12SC Rozvaděč optický na DIN lištu, až 12 svarů, čelo 12x SC, 4x vstup (2x zaslepený + 2x PG11), hliník, včetně kazety a hřeb. ZCOMAX
     
    465.00 Kč
    Porovnat ORNI-MIS-1a Rozváděč MIS 1a je určen k distribuci 100 párů ve vnitřním prostředí MICOS
     
    1 187.00 Kč
    Porovnat ORNI-DIN-RAIL-BOX-8SC Rozvaděč optický na DIN lištu, až 12 svarů, čelo 08x SC simplex, 4x vstup (2x zaslepený + 2x PG11), kov, včetně kazety a hřeb. Optika pasivní
     
    508.00 Kč
    Porovnat ORNI-DIN-RAIL-BOX-6SCD Rozvaděč optický na DIN lištu, až 12 svarů, čelo 06x SC Duplex, 4x vstup (2x zaslepený + 2x PG11), kov, včetně kazety a hřeb. Optika pasivní
     
    508.00 Kč
    Porovnat ORNO-MEDIA-BOX-PLAST Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 06 svarů,bez čela (pro úschovu konvertoru), se zámkem, 2x vstup 3-6mm, plast,kompl MICOS

    S

    836.00 Kč
    Porovnat ORNI-GP-ZB-1 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 12 svarů, bez čela (SPLICE BOX),2x vstup pro kabel až 16mm + 12x3mm, kov, kompletní Optika pasivní

    S

    384.00 Kč
    Porovnat ORNI-GP-ZD-2 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 12 svarů, čelo 08x SC,2x vstup pro kabel až 19mm + 24x 3mm, plast, komplet. Optika pasivní

    S

    368.00 Kč
    Porovnat ORNI-GP-ZD-1 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, bez čela (SPLICE BOX),2x vstup pro kabel až 19mm + 24x3mm, plast,komplet. Optika pasivní

    S

    415.00 Kč
    Porovnat ORNI-FB-12C-S Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, bez čela (SPLICE BOX),mnoho vstupů,montáž na strop/podhled,kov, kompletní CT NETWORKS

    V

    406.00 Kč
    Porovnat ORNI-RISER-BOX-6X_v2 Rozvaděč optický nastěnný INDOOR, až 06 svarů, čelo 06x SC, RISER BOX, mnoho vstupů, plast, kompl. včetně adap. a pigt. SUNSEA

    V

    750.00 Kč
    Porovnat ORNI-OTB-E-72C Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 72 svarů, čelo 72x SC, 4x vstup 5-15mm + 72x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl. VISSEM

    D

    2 700.00 Kč
    Porovnat ORNI-MEDIA-BOX Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 06 svarů, bez čela (pro úschovu konvertoru), 2x vstup 3-6mm, kov, perforovaný,kompl MICOS
     
    611.00 Kč

    Doplňkové produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat ORZA-ORM1 Zásuvka optická na omítku kompaktní, 2x pozice pro SC simplex (SC, LC dup., E2000), včet. integr. kazety a držáku ochran sváru MICOS
     
    80.00 Kč
    Porovnat ORZA-ORM2 Zásuvka optická na omítku modulární, 2x pozice pro ST, FC, SC, LC, E2000 (výměnná čela), panýlky pro mikrotrubičky 3 a 5mm MICOS
     
    84.00 Kč
    Porovnat ORZA-X86A Zásuvka optická na omítku ekonomická, 2x pozice pro SC simplex, včetně záslepky a záslepky s průchody pro kabel 2x3,1mm Optika pasivní

    S

    22.40 Kč
    Porovnat ORZA-3M-XS-0038-0066-0 Zásuvka optická na omítku hybridní, 4x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně záslepek a držáku 2ks ochran sváru 3M
     
    90.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
     
    10.80 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

    S

    10.80 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní
     
    10.10 Kč
    Porovnat ORN-12DSC Panel konektorový prázdný pro rozvaděče ORN-02, 12x SC duplex otvor CONTEG
     
    114.00 Kč
    Porovnat ORN-24SC Panel konektorový prázdný pro rozvaděče ORN-02, 24x SC simplex otvor CONTEG
     
    114.00 Kč
    Porovnat ORN-24ST-B Panel konektorový prázdný pro rozvaděče ORN-02, 24x ST otvor CONTEG
     
    114.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-WH-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, modro-bílá Optika pasivní

    Z

    25.40 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-INv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

    D

    29.00 Kč
    Porovnat OAD-LC-LC-D-SM-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

    S

    39.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-PUSHv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní

    D

    29.00 Kč
    Porovnat ORZA-OLeT2O Zásuvka optická na omítku OUTDOOR, 2x pozice SC simplex, včetně SC APC adaptérů, kazety a držáku až 12 svarů, včetně 2ks ochrany CT NETWORKS

    D

    597.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automat. krytkou, metalický spoj. člen, béžový, SENKO SENKO

    Z

    47.90 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, SENKO SENKO

    Z

    54.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená, SENKO SENKO
     
    36.30 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO SENKO
     
    28.70 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO SENKO

    S

    35.80 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MMOM3-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM3, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, aqua Optika pasivní
     
    10.10 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MMOM4-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM4, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, fialová Optika pasivní
     
    10.60 Kč
    Porovnat ORZA-OTB-4C_V3-2xSC Zásuvka optická na omítku prostorná, 4x pozice pro SC simplex, včetně kazety, držáku 4ks ochran a 2x SC SM adapté Optika pasivní

    S

    120.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-SIDE-O Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená Optika pasivní

    Z

    31.70 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-SIDE-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá Optika pasivní

    Z

    31.70 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

    Z

    25.40 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená CT NETWORKS

    D

    62.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-NFL-OEM Optická spojka/adaptér/coupling SC-SC, simplex,bez příruby,SM,s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá Optika pasivní
     
    25.40 Kč
    Porovnat ORZA-COMPACT-2C Zásuvka optická na omítku se šroubem, 2x pozice pro SC simplex uvnitř zásuvky, výklopná kazetka + držák svarů (2x) Optika pasivní
     
    70.00 Kč
    Porovnat ORZA-COMPACT-1C-EKO Zásuvka optická na omítku kompaktní,1x pozice pro SC simplex krytem, pro průchozí kabel, držák svaru Optika pasivní
     
    47.10 Kč
    Porovnat ORZA-COMPACT-2C-EKO Zásuvka optická na omítku kompaktní,2x pozice pro SC simplex uvnitř zásuvky, držák svaru Optika pasivní
     
    45.40 Kč
    Porovnat ORZA-OTB-4C-DIN Zásuvka optická na omítku prostorná na DIN, 4x pozice pro SC simplex (bez adaptérů), včetně kazety, držáku 4ks ochran Optika pasivní
     
    119.00 Kč
    Porovnat ORZA-COMPACT-1C-DESIGN Zásuvka optická na omítku designová, 1x pozice pro SC simplex uvnitř zásuvky, pruhledný výklopný spodekm, držák svarů Optika pasivní
     
    87.00 Kč
    Porovnat ORZA-X86A-POD Zásuvka optická pod omítku ekonomická,1x pozice pro SC duplex, včetně krabičky pod omítku Optika pasivní

    S

    45.30 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...