Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, čelo 24x SC, 4x vstup 5-15mm + 24x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl.

Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, čelo 24x SC, 4x vstup 5-15mm + 24x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl.

Doprodej

Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, čelo 24x SC, 4x vstup 5-15mm + 24x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl.

Optický rozvaděč vnitřní, čelo 24x SC simplex bez adpatérů, 4x vstup 5-15mm, 24x vstup s gumovými průchodkami 3-5mm (po vyndání gumových průchodek jsou otvory 12mm, lze využít i na zavedení mikrotrubiček), celokovový., uzamykatelný, kompletní včetně kazet
Výrobce
VISSEM
Kód
ORNI-OTB-E-24C
Náš kód
23512
Záruka
12 Měsíců
3 408.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
4 123.68 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Optický rozvaděč vnitřní, čelo 24x SC simplex bez adpatérů, 4x vstup 5-15mm, 24x vstup 3-5mm, celokovový., uzamykatelný, kompletní včetně kazet, hřebenů, ochran sváru atd.
    Rozměr je 315*245*120mm.

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Konektory

    Typ konektoru LC duplex, SC simplex, E2000

    Konstrukce

    Konstrukce nedělený, uzamykatelné, kovové
    Krytí IP nemá
    montáž na zeď

    Počet konektorů

    Počet konektorů 24

    Další vlastnosti

    Počet svarů až 24
    Použití pro spojovací aplikace, pro END-POINT aplikace, pro DROP aplikace
    vybavenost včetně kazet a hřebínků, včetně ochran sváru, včetně konekt. panelu

    Související dokumenty

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat ORZA-ORM1 Zásuvka optická na omítku kompaktní, 2x pozice pro SC simplex (SC, LC dup., E2000), včet. integr. kazety a držáku ochran sváru MICOS
     
    80.00 Kč
    Porovnat ORZA-ORM2 Zásuvka optická na omítku modulární, 2x pozice pro ST, FC, SC, LC, E2000 (výměnná čela), panýlky pro mikrotrubičky 3 a 5mm MICOS
     
    84.00 Kč
    Porovnat ORZA-X86A Zásuvka optická na omítku ekonomická, 2x pozice pro SC simplex, včetně záslepky a záslepky s průchody pro kabel 2x3,1mm Optika pasivní

    S

    23.30 Kč
    Porovnat ORZA-OLeT2H Zásuvka optická na omítku hybridní, 2x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně SC APC adaptérů. a držáku 2ks ochran CT NETWORKS

    D

    223.00 Kč
    Porovnat ORZA-3M-XS-0038-0066-0 Zásuvka optická na omítku hybridní, 4x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně záslepek a držáku 2ks ochran sváru 3M
     
    90.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
     
    11.30 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

    S

    11.30 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní
     
    10.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-WH-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, modro-bílá Optika pasivní

    Z

    26.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-INv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

    D

    29.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

    D

    29.00 Kč
    Porovnat OAD-LC-LC-D-SM-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

    S

    40.70 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-PUSHv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní

    D

    29.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá CT NETWORKS

    D

    65.00 Kč
    Porovnat ORZA-OLeT2O Zásuvka optická na omítku OUTDOOR, 2x pozice SC simplex, včetně SC APC adaptérů, kazety a držáku až 12 svarů, včetně 2ks ochrany CT NETWORKS

    D

    624.00 Kč
    Porovnat ORZA-OLeT2F Zásuvka optická na omítku odbočovací, 2x pozice SC simplex, včetně SC APC adaptérů. a držáku 3ks ochran CT NETWORKS

    D

    212.00 Kč
    Porovnat ORZA-OLeT2M Zásuvka optická na omítku triple-play,2x SC simplex,1x poz. pro keys. a 1x pro F kon.,včetně SC APC adap.,keystone a F průchodky CT NETWORKS

    D

    250.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automat. krytkou, metalický spoj. člen, béžový, SENKO SENKO

    Z

    50.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, SENKO SENKO

    Z

    56.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená, SENKO SENKO
     
    37.90 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO SENKO
     
    30.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO SENKO

    S

    37.40 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MMOM3-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM3, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, aqua Optika pasivní
     
    10.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MMOM4-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM4, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, fialová Optika pasivní
     
    11.00 Kč
    Porovnat ORZA-OTB-4C_V3-2xSC Zásuvka optická na omítku prostorná, 4x pozice pro SC simplex, včetně kazety, držáku 4ks ochran a 2x SC SM adapté Optika pasivní

    S

    116.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-SIDE-O Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená Optika pasivní

    Z

    33.10 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-SIDE-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá Optika pasivní

    Z

    33.10 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

    Z

    26.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená CT NETWORKS

    D

    65.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-NFL-OEM Optická spojka/adaptér/coupling SC-SC, simplex,bez příruby,SM,s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá Optika pasivní
     
    26.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUTT-SIDE Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM/MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
     
     
    Porovnat ORZA-COMPACT-1C-EKO Zásuvka optická na omítku kompaktní,1x pozice pro SC simplex krytem, pro průchozí kabel, držák svaru Optika pasivní
     
    49.10 Kč
    Porovnat ORZA-COMPACT-2C-EKO Zásuvka optická na omítku kompaktní,2x pozice pro SC simplex uvnitř zásuvky, držák svaru Optika pasivní
     
    45.50 Kč
    Porovnat ORZA-OTB-4C-DIN Zásuvka optická na omítku prostorná na DIN, 4x pozice pro SC simplex (bez adaptérů), včetně kazety, držáku 4ks ochran Optika pasivní
     
    124.00 Kč
    Porovnat ORZA-COMPACT-1C-DESIGN Zásuvka optická na omítku designová, 1x pozice pro SC simplex uvnitř zásuvky, pruhledný výklopný spodekm, držák svarů Optika pasivní
     
    91.00 Kč
    Porovnat ORZA-X86A-POD Zásuvka optická pod omítku ekonomická,1x pozice pro SC duplex, včetně krabičky pod omítku Optika pasivní

    S

    47.30 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...