0
Košík je prázdny
0

    Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 08 svarů, čelo 08x SC, 2x vstup 5-15mm + 8x3mm, IP54, plast, se zámkem, kompl.

    Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 08 svarů, čelo 08x SC, 2x vstup 5-15mm + 8x3mm, IP54, plast, se zámkem, kompl.

    Doprodej

    Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 08 svarů, čelo 08x SC, 2x vstup 5-15mm + 8x3mm, IP54, plast, se zámkem, kompl.

    Venkovní optický celoplastový nástěnný rozvaděč/box, krytí IP 54, lze uchytit na zeď či sloup, vstupy - 2x PG průchodka PG 13,5, 8x 2-3,5mm zaslepený vstup pro drop kabely/ patchcordy, včetně opt. kaz. produkt je nahrazen/ inovován - ORNO-MDU-208_v2
    Výrobce
    Optika pasivní
    Kód
    ORNO-MDU-208
    Náš kód
    10186
    Záruka
    24 Měsíců
    386.00 Kč
    Doporučená cena bez DPH
    467.06 Kč
    Doporučená cena s DPH
    Objednat

      Podrobnosti

      181 X45 X207 mm

      Optické venkovní rozvaděče FTTH MDU-208 jsou ekonomickou a přesto spolehlivou alternativou pro ukončení optických vláken / kabelů ve venkovním prostředí.
      MDU-208 rozvaděč lze použít jako splice box, k dispozici je ale standardně i konektorové čelo pro SC simplex adaptéry - adaptéry nejsou součístí dodávky.
      Rozvaděč je již vybaven optickou kazetou spolu s hřebínky (nutno použít 60mm ochranu sváru).

      Tato kazeta je spolu s konektorovým čelem odklopná. Hřebínky jsou dimenzovány nejen pro ochrany sváru, ale i pro PLC splittery.
      Rozvaděč je přímo konstruován pro rozvětvení páteřního optického kabelu na větší počet DROP kabelů 2 nebo 4 vlákna.
      MDU-224 má 24 průchodek pro DROP kabely  2-3,5mm (např. SAMSUNG DROP FTTx 3mm), MDU-216 má 16 vstupů pro drop kabely a MDU-208 pak 8 průchodek.
      Těmito průchodky lze zastrčit do rozvaděče již okonektorovaný DROP kabel (SC simplex)l!!

      Pro páteřní kabely nabízí MDU-208, MDU-216 i MDU-224 dva vstupy s PG průchodkou.
      Velmi pěkně je řešeno uchycení páteřních kabelů nejen za plášť, ale i za tahové členy.
      Rozvaděč je dostatečně prostorný i pro užití gelových konektorů, např. typ QA-DROP.
      Uzavírání je na šroub se speciálním tvarem hlavy - pro zašroubování je potřeba speciální klíč.
      Montáže je možná na zeď i na stožár (rozvaděč je zezadu přizpůsobený pro montáž na kulatinu).

      Odeslat dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Konektory

      Typ konektoru LC duplex, SC simplex, E2000

      Konstrukce

      Konstrukce nedělený, uzamykatelné, plastové
      Krytí IP 54
      montáž na zeď, na sloup

      Počet konektorů

      Počet konektorů 8

      Další vlastnosti

      Počet svarů až 8
      Použití pro spojovací aplikace, pro END-POINT aplikace, pro DROP aplikace
      vybavenost včetně kazet a hřebínků, včetně ochran sváru, včetně konekt. panelu

      Související dokumenty

      instalační manuál
      MDU 208 user manual.pdf

      Související produkty

        Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
      Porovnat ORNO-ORM4 Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 06 svarů, čelo 04x SC, 2x vstup PG16 + 1x PG9, IP54, plast, se zámkem, s kazetou, kompl. MICOS
       
      927.00 Kč
      Porovnat ORNO-MDU-212 Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 12 svarů/FIBRLOKů, čelo 12x SC, 2x vstup 5-15mm + 12x3mm,IP54,plast,se zámk.,kompl. s adap. VISSEM

      D

      1 112.00 Kč
      Porovnat ORNO-OTB-D-24C Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 24 svarů, čelo 24x SC, 4x vstup 5-15mm + 24x3-5mm, IP54, kov, se zámkem, kompl. VISSEM

      D

      3 276.00 Kč
      Porovnat ORNO-OTB-D-48C Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 48 svarů, čelo 48x SC, 4x vstup 5-15mm + 48x 3-5mm, IP54, kov, se zámkem, kompl. VISSEM

      D

      3 918.00 Kč
      Porovnat ORNO-OTB-D-72C Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 72 svarů, čelo 72x SC, 4x vstup 5-15mm + 72x 3-5mm, IP54, kov, se zámkem, kompl. VISSEM

      D

      4 898.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
       
      10.90 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

      S

      10.90 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní
       
      10.20 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-WH-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, modro-bílá Optika pasivní

      Z

      25.60 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-INv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

      D

      29.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

      D

      29.00 Kč
      Porovnat OAD-LC-LC-D-SM-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

      S

      39.30 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-PUSHv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní

      D

      29.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá CT NETWORKS
       
      63.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automat. krytkou, metalický spoj. člen, béžový, SENKO SENKO

      Z

      48.30 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, SENKO SENKO

      Z

      54.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená, SENKO SENKO
       
      36.60 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO SENKO
       
      29.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO SENKO

      S

      36.10 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MMOM3-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM3, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, aqua Optika pasivní
       
      10.20 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MMOM4-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM4, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, fialová Optika pasivní
       
      10.70 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-SIDE-O Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená Optika pasivní

      Z

      32.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-SIDE-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá Optika pasivní

      Z

      32.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

      Z

      25.60 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená CT NETWORKS
       
      63.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-NFL-OEM Optická spojka/adaptér/coupling SC-SC, simplex,bez příruby,SM,s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá Optika pasivní
       
      25.60 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUTT-SIDE Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM/MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
       
       

      K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...