Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 12 svarů/FIBRLOKů, čelo 12x SC, 2x vstup 5-15mm + 12x3mm,IP54,plast,se zámk.,kompl. s adap.

Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 12 svarů/FIBRLOKů, čelo 12x SC, 2x vstup 5-15mm + 12x3mm,IP54,plast,se zámk.,kompl. s adap.

Doprodej

Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 12 svarů/FIBRLOKů, čelo 12x SC, 2x vstup 5-15mm + 12x3mm,IP54,plast,se zámk.,kompl. s adap.

Optický rozvaděč venkovní IP 54, včetně vyklápěcího bloku s kazetou a hřebeny, včetně 12xSC/APC simplex adaptéru, 2x vstup pro páteřní kabel až 13mm, 12x výstup pro DROP kabel až 3mm s gum.průchod.(po vyndání gum. průchod. jsou otvory 11,5mm),226x193x62mm
Výrobce
VISSEM
Kód
ORNO-MDU-212
Náš kód
20982
Záruka
12 Měsíců
972.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
1 176.12 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Optické venkovní rozvaděče FTTH MDU-212 (dříve OTP-P) jsou spolehlivým řešením pro ukončení optických vláken/ kabelů ve venkovním prostředí. OTP-P rozvaděč lze použít jako splice box, k dispozici je ale standardně i konektorové čelo pro SC simplex adaptéry. Rozvaděč je rovněž předosazen 12ks SC simplex SM adaptéru.
    Rozvaděč je již vybaven optickou kazetou spolu s hřebínky (nutno použít 60mm ochranu sváru).

    Rozměr je 226x 193x 62mm

    Tato kazeta je spolu s konektorovým čelem odklopná. Hřebínky jsou dimenzovány nejen pro ochrany sváru, ale i pro PLC splittery. Rozvaděč je přímo konstruován pro rozvětvení páteřního optického kabelu na větší počet DROP kabelů 2 nebo 4 vlákna. MDU-212 (OTP-P) rozvaděč má 12 průchodek pro DROP kabely  2-3,5mm (např. SAMSUNG DROP FTTx 3mm). Těmito průchodky lze zastrčit do rozvaděče již okonektorovaný DROP kabel (SC simplex)l!!

    Pro páteřní kabely nabízí MDU-212 rozvaděč dva vstupy pro kabely až 13mm průměr. Velmi pěkně je řešeno uchycení páteřních kabelů nejen za plášť, ale i za tahové členy. Rozvaděč je dostatečně prostorný i pro užití gelových konektorů, např. typ QA-DROP. Uzavírání je na šroub se speciálním tvarem hlavy - pro zašroubování je potřeba speciální klíč.
    Montáže je možná na zeď i na stožár (rozvaděč je zezadu přizpůsobený i pro montáž na kulatinu).

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Konektory

    Typ konektoru SC simplex

    Konstrukce

    Konstrukce nedělený, uzamykatelné, plastové
    Krytí IP 54
    montáž na zeď, na sloup

    Počet konektorů

    Počet konektorů 12

    Další vlastnosti

    Počet svarů až 12
    Použití pro spojovací aplikace, pro END-POINT aplikace, pro DROP aplikace
    vybavenost včetně kazet a hřebínků, včetně ochran sváru, včetně adaptérů, včetně konekt. panelu

    Související dokumenty

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
     
    11.30 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

    S

    11.30 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní
     
    10.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-WH-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, modro-bílá Optika pasivní

    Z

    26.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-INv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

    D

    29.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

    D

    29.00 Kč
    Porovnat OAD-LC-LC-D-SM-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

    S

    40.70 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-PUSHv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní

    D

    29.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá CT NETWORKS

    D

    65.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automat. krytkou, metalický spoj. člen, béžový, SENKO SENKO

    Z

    50.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, SENKO SENKO

    Z

    56.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená, SENKO SENKO
     
    37.90 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO SENKO
     
    30.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO SENKO

    S

    37.40 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MMOM3-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM3, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, aqua Optika pasivní
     
    10.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MMOM4-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM4, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, fialová Optika pasivní
     
    11.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-SIDE-O Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená Optika pasivní

    Z

    33.10 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-SIDE-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá Optika pasivní

    Z

    33.10 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

    Z

    26.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená CT NETWORKS

    D

    65.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-NFL-OEM Optická spojka/adaptér/coupling SC-SC, simplex,bez příruby,SM,s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá Optika pasivní
     
    26.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUTT-SIDE Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM/MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
     
     

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...